Berlin Naumburg, Saale Mon, 27.09.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
09:29 3:15 12:44 50,70 € Albrechtshof Naumburg(Saale)Ost Deutsche Bahn 3
09:29 2:34 12:03 50,10 € Albrechtshof Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
09:37 2:24 12:01 50,70 € Berlin Hbf Kleinjena Deutsche Bahn 2
09:37 2:02 11:39 50,10 € Berlin Hbf Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 1
09:37 2:23 12:00 50,70 € Berlin Hbf Naumburg-Roßbach Deutsche Bahn 2
10:00 2:40 12:40 8 € Berlin Hermsdorf BlaBlaCar 0
10:00 1:40 11:40 8 € Berlin Leipzig BlaBlaCar 0
10:05 2:39 12:44 50,70 € Berlin Hbf Naumburg(Saale)Ost Deutsche Bahn 2
10:05 1:58 12:03 50,10 € Berlin Hbf Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 1
10:25 3:19 13:44 50,70 € Berlin-Schönefeld Flughafen Naumburg(Saale)Ost Deutsche Bahn 3
10:25 2:38 13:03 50,10 € Berlin-Schönefeld Flughafen Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
10:29 3:15 13:44 50,70 € Albrechtshof Naumburg(Saale)Ost Deutsche Bahn 3
10:29 2:34 13:03 50,10 € Albrechtshof Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
10:40 3h 13:40 15 € Schönefeld Jena BlaBlaCar 0
11:00 2h 13:00 10 € Berlin Leipzig BlaBlaCar 0
11:04 2:40 13:44 50,70 € Berlin Hbf Naumburg(Saale)Ost Deutsche Bahn 2
11:04 1:59 13:03 50,10 € Berlin Hbf Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 1
11:25 3:19 14:44 50,70 € Berlin-Schönefeld Flughafen Naumburg(Saale)Ost Deutsche Bahn 3
11:25 2:38 14:03 50,10 € Berlin-Schönefeld Flughafen Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
11:29 3:15 14:44 50,70 € Albrechtshof Naumburg(Saale)Ost Deutsche Bahn 3
11:29 2:34 14:03 50,10 € Albrechtshof Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
11:45 3:16 15:01 50,70 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kleinjena Deutsche Bahn 3
11:45 3:01 14:46 50,10 € Berlin-Schönefeld Flughafen Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
11:45 3:15 15:00 50,70 € Berlin-Schönefeld Flughafen Naumburg-Roßbach Deutsche Bahn 3
11:50 3:11 15:01 50,70 € Albrechtshof Kleinjena Deutsche Bahn 3
11:50 2:56 14:46 50,10 € Albrechtshof Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
11:50 3:10 15:00 50,70 € Albrechtshof Naumburg-Roßbach Deutsche Bahn 3
12:05 2:39 14:44 50,70 € Berlin Hbf Naumburg(Saale)Ost Deutsche Bahn 2
12:05 1:58 14:03 50,10 € Berlin Hbf Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 1
12:25 3:19 15:44 50,70 € Berlin-Schönefeld Flughafen Naumburg(Saale)Ost Deutsche Bahn 3
12:25 2:38 15:03 50,10 € Berlin-Schönefeld Flughafen Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
12:29 3:15 15:44 50,70 € Albrechtshof Naumburg(Saale)Ost Deutsche Bahn 3
12:29 2:34 15:03 50,10 € Albrechtshof Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
12:30 2:31 15:01 50,70 € Berlin Hbf Kleinjena Deutsche Bahn 2
12:30 2:16 14:46 50,10 € Berlin Hbf Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 1
12:30 2:30 15:00 50,70 € Berlin Hbf Naumburg-Roßbach Deutsche Bahn 2
12:45 3:16 16:01 50,70 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kleinjena Deutsche Bahn 3
12:45 2:54 15:39 50,10 € Berlin-Schönefeld Flughafen Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
12:45 3:15 16:00 50,70 € Berlin-Schönefeld Flughafen Naumburg-Roßbach Deutsche Bahn 3
12:54 3:07 16:01 50,70 € Albrechtshof Kleinjena Deutsche Bahn 3
12:54 2:45 15:39 50,10 € Albrechtshof Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
12:54 3:06 16:00 50,70 € Albrechtshof Naumburg-Roßbach Deutsche Bahn 3
12:58 3:03 16:01 50,70 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kleinjena Deutsche Bahn 4
12:58 2:41 15:39 50,10 € Berlin-Schönefeld Flughafen Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 3
12:58 3:02 16:00 50,70 € Berlin-Schönefeld Flughafen Naumburg-Roßbach Deutsche Bahn 4
13:00 3:10 16:10 15 € Berlin Jena BlaBlaCar 0
13:04 2:40 15:44 50,70 € Berlin Hbf Naumburg(Saale)Ost Deutsche Bahn 2
13:04 1:59 15:03 50,10 € Berlin Hbf Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 1
13:10 2h 15:10 10 € Berlin Halle (Saale) BlaBlaCar 0
13:25 2:38 16:03 50,10 € Berlin-Schönefeld Flughafen Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
13:29 2:34 16:03 50,10 € Albrechtshof Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
13:37 2:24 16:01 50,70 € Berlin Hbf Kleinjena Deutsche Bahn 2
13:37 2:02 15:39 50,10 € Berlin Hbf Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 1
13:37 2:23 16:00 50,70 € Berlin Hbf Naumburg-Roßbach Deutsche Bahn 2
13:45 2:59 16:44 50,70 € Berlin-Schönefeld Flughafen Naumburg(Saale)Ost Deutsche Bahn 3
13:45 3:16 17:01 50,70 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kleinjena Deutsche Bahn 3
13:45 2:44 16:29 50,10 € Berlin-Schönefeld Flughafen Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
13:45 3:15 17:00 50,70 € Berlin-Schönefeld Flughafen Naumburg-Roßbach Deutsche Bahn 3
13:50 2:54 16:44 50,70 € Albrechtshof Naumburg(Saale)Ost Deutsche Bahn 3
13:50 3:11 17:01 50,70 € Albrechtshof Kleinjena Deutsche Bahn 3
13:50 2:39 16:29 50,10 € Albrechtshof Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
13:50 3:10 17:00 50,70 € Albrechtshof Naumburg-Roßbach Deutsche Bahn 3
14:00 2h 16:00 6 € Berlin Schkeuditz BlaBlaCar 0
14:00 2:40 16:40 10 € Berlin Nempitz BlaBlaCar 0
14:05 1:58 16:03 50,10 € Berlin Hbf Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 1
14:20 2:40 17:00 8 € Berlin Leipzig BlaBlaCar 0
14:25 3:19 17:44 50,70 € Berlin-Schönefeld Flughafen Naumburg(Saale)Ost Deutsche Bahn 3
14:25 2:38 17:03 50,10 € Berlin-Schönefeld Flughafen Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
14:29 3:15 17:44 50,70 € Albrechtshof Naumburg(Saale)Ost Deutsche Bahn 3
14:29 2:34 17:03 50,10 € Albrechtshof Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
14:30 2:14 16:44 50,70 € Berlin Hbf Naumburg(Saale)Ost Deutsche Bahn 2
14:30 2:31 17:01 50,70 € Berlin Hbf Kleinjena Deutsche Bahn 2
14:30 1:59 16:29 47,90 € Berlin Hbf Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 1
14:30 2:30 17:00 50,70 € Berlin Hbf Naumburg-Roßbach Deutsche Bahn 2
14:45 3:59 18:44 40,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Naumburg(Saale)Ost Deutsche Bahn 3
14:45 3:16 18:01 40,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kleinjena Deutsche Bahn 3
14:45 2:54 17:39 40,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
14:45 3:15 18:00 40,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Naumburg-Roßbach Deutsche Bahn 3
14:54 3:50 18:44 40,90 € Albrechtshof Naumburg(Saale)Ost Deutsche Bahn 3
14:54 3:07 18:01 40,90 € Albrechtshof Kleinjena Deutsche Bahn 3
14:54 2:45 17:39 40,90 € Albrechtshof Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
14:54 3:06 18:00 40,90 € Albrechtshof Naumburg-Roßbach Deutsche Bahn 3
14:58 3:46 18:44 40,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Naumburg(Saale)Ost Deutsche Bahn 4
14:58 3:03 18:01 40,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kleinjena Deutsche Bahn 4
14:58 2:41 17:39 40,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 3
14:58 3:02 18:00 40,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Naumburg-Roßbach Deutsche Bahn 4
15:00 2:20 17:20 10 € Berlin Schkeuditz BlaBlaCar 0
15:04 2:40 17:44 50,70 € Berlin Hbf Naumburg(Saale)Ost Deutsche Bahn 2
15:04 1:59 17:03 50,10 € Berlin Hbf Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 1
15:37 3:07 18:44 40,90 € Berlin Hbf Naumburg(Saale)Ost Deutsche Bahn 2
15:37 2:24 18:01 40,90 € Berlin Hbf Kleinjena Deutsche Bahn 2
15:37 2:02 17:39 40,90 € Berlin Hbf Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 1
15:37 2:23 18:00 40,90 € Berlin Hbf Naumburg-Roßbach Deutsche Bahn 2
15:45 3:16 19:01 40,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kleinjena Deutsche Bahn 3
15:45 3:01 18:46 40,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
15:45 3:15 19:00 40,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Naumburg-Roßbach Deutsche Bahn 3
15:50 3:11 19:01 40,90 € Albrechtshof Kleinjena Deutsche Bahn 3
15:50 2:56 18:46 40,90 € Albrechtshof Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
15:50 3:10 19:00 40,90 € Albrechtshof Naumburg-Roßbach Deutsche Bahn 3
16:00 1:40 17:40 7 € Potsdam Halle (Saale) BlaBlaCar 0
16:25 3:19 19:44 40,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Naumburg(Saale)Ost Deutsche Bahn 3
16:25 2:38 19:03 40,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
16:29 3:15 19:44 40,90 € Albrechtshof Naumburg(Saale)Ost Deutsche Bahn 3
16:29 2:34 19:03 40,90 € Albrechtshof Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
16:30 2:31 19:01 40,90 € Berlin Hbf Kleinjena Deutsche Bahn 2
16:30 2:16 18:46 40,90 € Berlin Hbf Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 1
16:30 2:30 19:00 40,90 € Berlin Hbf Naumburg-Roßbach Deutsche Bahn 2
16:45 2:54 19:39 34,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
16:58 2:41 19:39 34,90 € Albrechtshof Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
16:58 2:41 19:39 34,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 3
17:04 2:40 19:44 40,90 € Berlin Hbf Naumburg(Saale)Ost Deutsche Bahn 2
17:04 1:59 19:03 40,90 € Berlin Hbf Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 1
17:25 2:38 20:03 44,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
17:29 2:34 20:03 44,90 € Albrechtshof Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
17:34 2:05 19:39 34,90 € Berlin Hbf Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 1
17:45 3:01 20:46 40,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kleinjena Deutsche Bahn 3
17:45 2:45 20:30 40,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
17:45 3h 20:45 40,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Naumburg-Roßbach Deutsche Bahn 3
17:50 2:56 20:46 40,90 € Albrechtshof Kleinjena Deutsche Bahn 3
17:50 2:40 20:30 40,90 € Albrechtshof Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
17:50 2:55 20:45 40,90 € Albrechtshof Naumburg-Roßbach Deutsche Bahn 3
18:00 2:30 20:30 10 € Berlin Halle (Saale) BlaBlaCar 0
18:00 2h 20:00 10 € Berlin Leipzig BlaBlaCar 0
18:05 1:58 20:03 44,90 € Berlin Hbf Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 1
18:30 2:16 20:46 40,90 € Berlin Hbf Kleinjena Deutsche Bahn 2
18:30 2h 20:30 35,90 € Berlin Hbf Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 1
18:30 2:15 20:45 40,90 € Berlin Hbf Naumburg-Roßbach Deutsche Bahn 2
18:45 3:39 22:24 34,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kleinjena Deutsche Bahn 3
18:45 3:18 22:03 34,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
18:45 3:38 22:23 34,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Naumburg-Roßbach Deutsche Bahn 3
18:58 3:26 22:24 34,90 € Albrechtshof Kleinjena Deutsche Bahn 3
18:58 3:05 22:03 34,90 € Albrechtshof Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
18:58 3:25 22:23 34,90 € Albrechtshof Naumburg-Roßbach Deutsche Bahn 3
19:00 1:50 20:50 7 € Berlin Leipzig BlaBlaCar 0
19:30 2:10 21:40 5 € Berlin Leipzig BlaBlaCar 0
19:32 2:52 22:24 34,90 € Berlin Hbf Kleinjena Deutsche Bahn 2
19:32 2:31 22:03 34,90 € Berlin Hbf Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 1
19:32 2:51 22:23 34,90 € Berlin Hbf Naumburg-Roßbach Deutsche Bahn 2
19:45 3:22 23:07 32,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
19:50 3:17 23:07 32,90 € Albrechtshof Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
20:00 2h 22:00 8 € Berlin Leipzig BlaBlaCar 0
20:30 2:37 23:07 32,90 € Berlin Hbf Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 1
20:45 3:18 00:03 32,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 3
20:45 3:24 00:09 32,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
20:54 3:09 00:03 32,90 € Albrechtshof Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 3
20:54 3:15 00:09 32,90 € Albrechtshof Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
21:00 3:50 00:50 19 € Berlin Jena BlaBlaCar 0
21:28 2:35 00:03 32,90 € Berlin Hbf Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
21:28 2:41 00:09 32,90 € Berlin Hbf Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 1
21:29 8:48 06:17 34,90 € Albrechtshof Naumburg(Saale)Ost Deutsche Bahn 2
21:29 8:29 05:58 34,90 € Albrechtshof Kleinjena Deutsche Bahn 2
21:29 3:36 01:05 34,90 € Albrechtshof Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
21:29 3:37 01:06 34,90 € Albrechtshof Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 1
21:29 8:28 05:57 34,90 € Albrechtshof Naumburg-Roßbach Deutsche Bahn 2
21:45 8:32 06:17 34,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Naumburg(Saale)Ost Deutsche Bahn 2
21:45 8:13 05:58 34,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kleinjena Deutsche Bahn 2
21:45 3:20 01:05 34,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
21:45 3:21 01:06 34,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 1
21:45 8:12 05:57 34,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Naumburg-Roßbach Deutsche Bahn 2
22:29 7:48 06:17 34,90 € Berlin Hbf Naumburg(Saale)Ost Deutsche Bahn 1
22:29 7:29 05:58 34,90 € Berlin Hbf Kleinjena Deutsche Bahn 1
22:29 2:36 01:05 34,90 € Berlin Hbf Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 1
22:29 2:37 01:06 29,90 € Berlin Hbf Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 0
22:29 7:28 05:57 34,90 € Berlin Hbf Naumburg-Roßbach Deutsche Bahn 1
23:18 6:59 06:17 30,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Naumburg(Saale)Ost Deutsche Bahn 4
23:18 7:15 06:33 30,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kleinjena Deutsche Bahn 4
23:18 6:45 06:03 28,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 3
23:18 7:14 06:32 30,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Naumburg-Roßbach Deutsche Bahn 4
23:25 6:52 06:17 30,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Naumburg(Saale)Ost Deutsche Bahn 6
23:25 7:08 06:33 30,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kleinjena Deutsche Bahn 6
23:25 6:38 06:03 28,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 5
23:25 7:07 06:32 30,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Naumburg-Roßbach Deutsche Bahn 6
23:28 6:49 06:17 30,90 € Albrechtshof Naumburg(Saale)Ost Deutsche Bahn 4
23:28 7:05 06:33 30,90 € Albrechtshof Kleinjena Deutsche Bahn 4
23:28 6:35 06:03 28,90 € Albrechtshof Naumburg(Saale)Hbf Deutsche Bahn 3
23:28 7:04 06:32 30,90 € Albrechtshof Naumburg-Roßbach Deutsche Bahn 4