Bielefeld Krefeld Sun, 29.01.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
06:40 1:30 08:10 7 € Vlotho Gelsenkirchen BlaBlaCar 0
08:00 3:10 11:10 15 € Bielefeld Willich BlaBlaCar 0
11:30 2:50 14:20 14 € Bad Essen Düsseldorf BlaBlaCar 0
13:00 2:30 15:30 10 € Bielefeld Köln BlaBlaCar 0
13:20 2:20 15:40 14 € Bielefeld Leverkusen BlaBlaCar 0
14:00 2:30 16:30 12 € Osnabrück Leverkusen BlaBlaCar 0
14:10 2:30 16:40 10 € Herford Krefeld BlaBlaCar 0
14:20 2h 16:20 9 € Herford Leverkusen BlaBlaCar 0
14:30 2:20 16:50 9 € Rheda-Wiedenbrück Kerpen BlaBlaCar 0
14:40 1:50 16:30 10 € Erwitte Düsseldorf BlaBlaCar 0
14:50 1:50 16:40 7 € Bielefeld Bochum BlaBlaCar 0
15:00 2:50 17:50 16 € Vlotho Sevenum BlaBlaCar 0
15:10 1h 16:10 4 € Rheda-Wiedenbrück Gelsenkirchen BlaBlaCar 0
15:10 2h 17:10 7 € Gütersloh Düsseldorf BlaBlaCar 0
15:50 2:30 18:20 5 € Gütersloh Bergheim BlaBlaCar 0
16:20 1:50 18:10 7 € Gütersloh Duisburg BlaBlaCar 0
16:40 1:40 18:20 7 € Bielefeld Essen BlaBlaCar 0
17:00 2h 19:00 10 € Bad Salzuflen Solingen BlaBlaCar 0
17:00 2:30 19:30 14 € Halle (Westfalen) Düsseldorf BlaBlaCar 0
17:10 1:40 18:50 5 € Rheda-Wiedenbrück Düsseldorf BlaBlaCar 0
17:30 2:20 19:50 10 € Bielefeld Düsseldorf BlaBlaCar 0
17:50 1:50 19:40 9 € Gütersloh Köln BlaBlaCar 0
18:00 1:40 19:40 6 € Gütersloh Duisburg BlaBlaCar 0
18:00 2:20 20:20 9 € Paderborn Düsseldorf BlaBlaCar 0
18:00 2:20 20:20 13 € Bielefeld Düsseldorf BlaBlaCar 0
18:50 1:40 20:30 8 € Porta Westfalica Herne BlaBlaCar 0
18:50 2:30 21:20 11 € Osnabrück Düsseldorf BlaBlaCar 0
19:10 1:50 21:00 8 € Bielefeld Duisburg BlaBlaCar 0
20:00 2:30 22:30 12 € Bad Salzuflen Düsseldorf BlaBlaCar 0
20:00 2:50 22:50 10 € Paderborn Gelsenkirchen BlaBlaCar 0
21:30 2:30 00:00 9 € Bielefeld Duisburg BlaBlaCar 0
23:00 2:10 01:10 12 € Osnabrück Düsseldorf BlaBlaCar 0