Bochum Gorzów Wielkopolski Wed, 25.05.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
13:50 8h 21:50 28 € Duisburg Gorzów Wielkopolski BlaBlaCar 0
14:00 8:20 22:20 30 € Wuppertal Gorzów Wielkopolski BlaBlaCar 0
15:00 7:10 22:10 41 € Duisburg Kostrzyn nad Odrą BlaBlaCar 0
16:00 8h 00:00 35 € Radevormwald Gorzów Wielkopolski BlaBlaCar 0
16:10 8:30 00:40 34 € Duisburg Drezdenko BlaBlaCar 0
17:00 8h 01:00 48 € Solingen Gorzów Wielkopolski BlaBlaCar 0
18:30 7:50 02:20 33 € Essen Koryta BlaBlaCar 0
18:50 8h 02:50 51 € Burscheid Gorzów Wielkopolski BlaBlaCar 0
19:00 7:10 02:10 35 € Duisburg Koryta BlaBlaCar 0
19:00 6:50 01:50 47 € Herten Koryta BlaBlaCar 0
19:10 7:50 03:00 40 € Duisburg Gorzów Wielkopolski BlaBlaCar 0
23:50 6:40 06:30 46 € Dortmund Koryta BlaBlaCar 0