Hamburg Stralsund Sat, 18.09.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
00:13 9:44 09:57 28 € Hamburg Airport Stralsund Hbf Deutsche Bahn 5
00:13 9:50 10:03 28 € Hamburg Airport Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 5
00:13 9:39 09:52 28 € Hamburg Airport Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 5
02:20 7:37 09:57 28 € Hamburg-Harburg Stralsund Hbf Deutsche Bahn 5
02:20 7:43 10:03 28 € Hamburg-Harburg Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 5
02:20 7:32 09:52 28 € Hamburg-Harburg Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 5
02:55 7:02 09:57 28 € Hamburg Hbf Stralsund Hbf Deutsche Bahn 4
02:55 7:08 10:03 28 € Hamburg Hbf Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 4
02:55 6:57 09:52 28 € Hamburg Hbf Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 4
04:33 6:50 11:23 23,90 € Hamburg Airport Stralsund Hbf Deutsche Bahn 2
04:33 7:30 12:03 23,90 € Hamburg Airport Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 3
04:33 7:29 12:02 23,90 € Hamburg Airport Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 3
05:07 6:16 11:23 23,90 € Hamburg-Harburg Stralsund Hbf Deutsche Bahn 2
05:07 6:56 12:03 23,90 € Hamburg-Harburg Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 3
05:07 6:55 12:02 23,90 € Hamburg-Harburg Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 3
05:12 6:11 11:23 23,90 € Hamburg Hbf Stralsund Hbf Deutsche Bahn 1
05:12 6:51 12:03 23,90 € Hamburg Hbf Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 2
05:12 6:50 12:02 23,90 € Hamburg Hbf Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 2
05:33 6:24 11:57 23 € Hamburg Airport Stralsund Hbf Deutsche Bahn 4
05:33 7h 12:33 69,90 € Hamburg Airport Stralsund Hbf Deutsche Bahn 2
05:33 6:30 12:03 23 € Hamburg Airport Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 4
05:33 7:30 13:03 78,90 € Hamburg Airport Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 3
05:33 6:19 11:52 23 € Hamburg Airport Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 4
05:46 6:11 11:57 23 € Hamburg-Harburg Stralsund Hbf Deutsche Bahn 4
05:46 6:17 12:03 23 € Hamburg-Harburg Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 4
05:46 6:06 11:52 23 € Hamburg-Harburg Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 4
06:06 6:27 12:33 75,90 € Hamburg-Harburg Stralsund Hbf Deutsche Bahn 2
06:06 6:57 13:03 84,90 € Hamburg-Harburg Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 3
06:20 6:13 12:33 69,90 € Hamburg Hbf Stralsund Hbf Deutsche Bahn 1
06:20 6:43 13:03 78,90 € Hamburg Hbf Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 2
06:21 5:36 11:57 23 € Hamburg Hbf Stralsund Hbf Deutsche Bahn 3
06:21 5:42 12:03 23 € Hamburg Hbf Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 3
06:21 5:31 11:52 23 € Hamburg Hbf Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 3
06:33 5:24 11:57 28 € Hamburg Airport Stralsund Hbf Deutsche Bahn 5
06:33 7:18 13:51 42,90 € Hamburg Airport Stralsund Hbf Deutsche Bahn 2
06:33 5:30 12:03 28 € Hamburg Airport Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 5
06:33 7:30 14:03 42,90 € Hamburg Airport Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 3
06:33 5:19 11:52 28 € Hamburg Airport Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 5
06:33 7:29 14:02 42,90 € Hamburg Airport Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 3
06:44 5:13 11:57 28 € Hamburg-Harburg Stralsund Hbf Deutsche Bahn 5
06:44 5:19 12:03 28 € Hamburg-Harburg Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 5
06:44 5:08 11:52 28 € Hamburg-Harburg Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 5
07:02 6:49 13:51 42,90 € Hamburg-Harburg Stralsund Hbf Deutsche Bahn 2
07:07 4:50 11:57 28 € Hamburg Hbf Stralsund Hbf Deutsche Bahn 4
07:07 4:56 12:03 28 € Hamburg Hbf Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 4
07:07 4:45 11:52 28 € Hamburg Hbf Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 4
07:12 6:39 13:51 59,90 € Hamburg-Harburg Stralsund Hbf Deutsche Bahn 2
07:12 6:51 14:03 59,90 € Hamburg-Harburg Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 3
07:12 6:50 14:02 59,90 € Hamburg-Harburg Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 3
07:20 6:31 13:51 42,90 € Hamburg Hbf Stralsund Hbf Deutsche Bahn 1
07:20 6:43 14:03 42,90 € Hamburg Hbf Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 2
07:20 6:42 14:02 42,90 € Hamburg Hbf Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 2
07:43 6:14 13:57 23 € Hamburg Airport Stralsund Hbf Deutsche Bahn 4
07:43 6:50 14:33 69,90 € Hamburg Airport Stralsund Hbf Deutsche Bahn 2
07:43 6:20 14:03 23 € Hamburg Airport Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 4
07:43 7:20 15:03 78,90 € Hamburg Airport Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 3
07:43 6:09 13:52 23 € Hamburg Airport Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 4
07:52 6:05 13:57 23 € Hamburg-Harburg Stralsund Hbf Deutsche Bahn 4
07:52 6:11 14:03 23 € Hamburg-Harburg Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 4
07:52 6h 13:52 23 € Hamburg-Harburg Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 4
08:14 6:19 14:33 75,90 € Hamburg-Harburg Stralsund Hbf Deutsche Bahn 2
08:14 6:49 15:03 84,90 € Hamburg-Harburg Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 3
08:20 6:13 14:33 69,90 € Hamburg Hbf Stralsund Hbf Deutsche Bahn 1
08:20 6:43 15:03 78,90 € Hamburg Hbf Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 2
08:21 5:36 13:57 23 € Hamburg Hbf Stralsund Hbf Deutsche Bahn 3
08:21 5:42 14:03 23 € Hamburg Hbf Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 3
08:21 5:31 13:52 23 € Hamburg Hbf Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 3
08:33 5:24 13:57 28 € Hamburg Airport Stralsund Hbf Deutsche Bahn 5
08:33 5:30 14:03 28 € Hamburg Airport Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 5
08:33 5:19 13:52 28 € Hamburg Airport Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 5
08:43 7h 15:43 57,90 € Hamburg Airport Stralsund Hbf Deutsche Bahn 2
08:43 7:20 16:03 59,90 € Hamburg Airport Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 3
08:43 7:19 16:02 59,90 € Hamburg Airport Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 3
08:46 5:11 13:57 19,90 € Hamburg-Harburg Stralsund Hbf Deutsche Bahn 5
08:46 5:17 14:03 19,90 € Hamburg-Harburg Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 5
08:46 5:06 13:52 19,90 € Hamburg-Harburg Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 5
08:51 6:52 15:43 57,90 € Hamburg-Harburg Stralsund Hbf Deutsche Bahn 2
09:07 4:50 13:57 28 € Hamburg Hbf Stralsund Hbf Deutsche Bahn 4
09:07 4:56 14:03 28 € Hamburg Hbf Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 4
09:07 4:45 13:52 28 € Hamburg Hbf Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 4
09:13 6:30 15:43 76,90 € Hamburg-Harburg Stralsund Hbf Deutsche Bahn 2
09:13 6:50 16:03 76,90 € Hamburg-Harburg Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 3
09:13 6:49 16:02 76,90 € Hamburg-Harburg Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 3
09:20 6:23 15:43 57,90 € Hamburg Hbf Stralsund Hbf Deutsche Bahn 1
09:20 6:43 16:03 59,90 € Hamburg Hbf Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 2
09:20 6:42 16:02 59,90 € Hamburg Hbf Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 2
09:43 6:14 15:57 23 € Hamburg Airport Stralsund Hbf Deutsche Bahn 4
09:43 6:54 16:37 69,90 € Hamburg Airport Stralsund Hbf Deutsche Bahn 2
09:43 6:20 16:03 23 € Hamburg Airport Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 4
09:43 7:20 17:03 78,90 € Hamburg Airport Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 3
09:43 6:09 15:52 23 € Hamburg Airport Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 4
09:43 7:18 17:01 78,90 € Hamburg Airport Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 3
09:54 6:03 15:57 23 € Hamburg-Harburg Stralsund Hbf Deutsche Bahn 4
09:54 6:09 16:03 23 € Hamburg-Harburg Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 4
09:54 5:58 15:52 23 € Hamburg-Harburg Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 4
10:12 6:25 16:37 75,90 € Hamburg-Harburg Stralsund Hbf Deutsche Bahn 2
10:12 6:51 17:03 84,90 € Hamburg-Harburg Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 3
10:12 6:49 17:01 84,90 € Hamburg-Harburg Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 3
10:20 6:17 16:37 69,90 € Hamburg Hbf Stralsund Hbf Deutsche Bahn 1
10:20 6:43 17:03 78,90 € Hamburg Hbf Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 2
10:20 6:41 17:01 78,90 € Hamburg Hbf Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 2
10:21 5:36 15:57 23 € Hamburg Hbf Stralsund Hbf Deutsche Bahn 3
10:21 5:42 16:03 23 € Hamburg Hbf Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 3
10:21 5:31 15:52 23 € Hamburg Hbf Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 3
10:24 6:13 16:37 75,90 € Hamburg Hbf Stralsund Hbf Deutsche Bahn 2
10:24 6:39 17:03 84,90 € Hamburg Hbf Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 3
10:24 6:37 17:01 84,90 € Hamburg Hbf Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 3
10:33 5:24 15:57 28 € Hamburg Airport Stralsund Hbf Deutsche Bahn 5
10:33 5:30 16:03 28 € Hamburg Airport Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 5
10:33 5:19 15:52 28 € Hamburg Airport Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 5
10:43 6:24 17:07 49,90 € Hamburg Airport Stralsund Hbf Deutsche Bahn 2
10:43 7:20 18:03 59,90 € Hamburg Airport Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 3
10:43 7:20 18:03 59,90 € Hamburg Airport Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 3
10:44 5:13 15:57 28 € Hamburg-Harburg Stralsund Hbf Deutsche Bahn 5
10:44 5:19 16:03 28 € Hamburg-Harburg Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 5
10:44 5:08 15:52 28 € Hamburg-Harburg Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 5
11:07 4:50 15:57 28 € Hamburg Hbf Stralsund Hbf Deutsche Bahn 4
11:07 4:56 16:03 28 € Hamburg Hbf Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 4
11:07 4:45 15:52 28 € Hamburg Hbf Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 4
11:12 5:55 17:07 67,90 € Hamburg-Harburg Stralsund Hbf Deutsche Bahn 1
11:12 6:51 18:03 76,90 € Hamburg-Harburg Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 2
11:12 6:51 18:03 76,90 € Hamburg-Harburg Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 2
11:20 5:47 17:07 49,90 € Hamburg Hbf Stralsund Hbf Deutsche Bahn 1
11:20 6:43 18:03 59,90 € Hamburg Hbf Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 2
11:20 6:43 18:03 59,90 € Hamburg Hbf Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 2
11:43 6:14 17:57 23 € Hamburg Airport Stralsund Hbf Deutsche Bahn 4
11:43 6:20 18:03 23 € Hamburg Airport Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 4
11:43 6:09 17:52 23 € Hamburg Airport Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 4
12:21 5:36 17:57 23 € Hamburg Hbf Stralsund Hbf Deutsche Bahn 3
12:21 5:42 18:03 23 € Hamburg Hbf Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 3
12:21 5:31 17:52 23 € Hamburg Hbf Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 3
12:33 5:24 17:57 28 € Hamburg Airport Stralsund Hbf Deutsche Bahn 5
12:33 5:30 18:03 28 € Hamburg Airport Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 5
12:33 5:19 17:52 28 € Hamburg Airport Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 5
12:43 5:14 17:57 26,90 € Hamburg-Harburg Stralsund Hbf Deutsche Bahn 4
12:43 5:20 18:03 26,90 € Hamburg-Harburg Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 4
12:43 5:09 17:52 26,90 € Hamburg-Harburg Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 4
12:43 7h 19:43 51,90 € Hamburg Airport Stralsund Hbf Deutsche Bahn 2
12:43 7:20 20:03 55,90 € Hamburg Airport Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 3
12:43 7:19 20:02 55,90 € Hamburg Airport Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 3
12:54 6:49 19:43 51,90 € Hamburg-Harburg Stralsund Hbf Deutsche Bahn 2
13:06 4:51 17:57 28 € Hamburg Hbf Stralsund Hbf Deutsche Bahn 4
13:06 4:57 18:03 28 € Hamburg Hbf Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 4
13:06 4:46 17:52 28 € Hamburg Hbf Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 4
13:12 6:31 19:43 98,90 € Hamburg-Harburg Stralsund Hbf Deutsche Bahn 2
13:12 6:51 20:03 98,90 € Hamburg-Harburg Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 3
13:12 6:50 20:02 98,90 € Hamburg-Harburg Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 3
13:20 6:23 19:43 51,90 € Hamburg Hbf Stralsund Hbf Deutsche Bahn 1
13:20 6:43 20:03 55,90 € Hamburg Hbf Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 2
13:20 6:42 20:02 55,90 € Hamburg Hbf Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 2
13:43 6:14 19:57 23 € Hamburg Airport Stralsund Hbf Deutsche Bahn 4
13:43 6:20 20:03 23 € Hamburg Airport Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 4
13:43 6:09 19:52 23 € Hamburg Airport Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 4
13:54 6:03 19:57 23 € Hamburg-Harburg Stralsund Hbf Deutsche Bahn 4
13:54 6:09 20:03 23 € Hamburg-Harburg Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 4
13:54 5:58 19:52 23 € Hamburg-Harburg Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 4
14:21 5:36 19:57 23 € Hamburg Hbf Stralsund Hbf Deutsche Bahn 3
14:21 5:42 20:03 23 € Hamburg Hbf Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 3
14:21 5:31 19:52 23 € Hamburg Hbf Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 3
14:33 5:24 19:57 28 € Hamburg Airport Stralsund Hbf Deutsche Bahn 5
14:33 5:30 20:03 28 € Hamburg Airport Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 5
14:33 5:19 19:52 28 € Hamburg Airport Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 5
14:43 6:16 20:59 59,90 € Hamburg Airport Stralsund Hbf Deutsche Bahn 2
14:43 7:20 22:03 68,90 € Hamburg Airport Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 3
14:43 7:19 22:02 68,90 € Hamburg Airport Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 3
14:44 5:13 19:57 28 € Hamburg-Harburg Stralsund Hbf Deutsche Bahn 5
14:44 5:19 20:03 28 € Hamburg-Harburg Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 5
14:44 5:08 19:52 28 € Hamburg-Harburg Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 5
14:54 6:05 20:59 68,90 € Hamburg-Harburg Stralsund Hbf Deutsche Bahn 2
15:07 4:50 19:57 28 € Hamburg Hbf Stralsund Hbf Deutsche Bahn 4
15:07 4:56 20:03 28 € Hamburg Hbf Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 4
15:07 4:45 19:52 28 € Hamburg Hbf Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 4
15:13 6:30 21:43 68,90 € Hamburg-Harburg Stralsund Hbf Deutsche Bahn 2
15:13 6:50 22:03 68,90 € Hamburg-Harburg Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 3
15:13 6:49 22:02 68,90 € Hamburg-Harburg Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 3
15:19 5:40 20:59 59,90 € Hamburg Hbf Stralsund Hbf Deutsche Bahn 1
15:19 6:44 22:03 68,90 € Hamburg Hbf Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 2
15:19 6:43 22:02 68,90 € Hamburg Hbf Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 2
15:43 6:14 21:57 23 € Hamburg Airport Stralsund Hbf Deutsche Bahn 4
15:43 6:20 22:03 23 € Hamburg Airport Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 4
15:43 6:09 21:52 23 € Hamburg Airport Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 4
15:54 6:03 21:57 23 € Hamburg-Harburg Stralsund Hbf Deutsche Bahn 4
15:54 6:09 22:03 23 € Hamburg-Harburg Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 4
15:54 5:58 21:52 23 € Hamburg-Harburg Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 4
16:21 5:36 21:57 23 € Hamburg Hbf Stralsund Hbf Deutsche Bahn 3
16:21 5:42 22:03 23 € Hamburg Hbf Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 3
16:21 5:31 21:52 23 € Hamburg Hbf Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 3
16:33 5:24 21:57 28 € Hamburg Airport Stralsund Hbf Deutsche Bahn 5
16:33 5:30 22:03 28 € Hamburg Airport Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 5
16:33 5:19 21:52 28 € Hamburg Airport Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 5
16:40 5:17 21:57 28 € Hamburg-Harburg Stralsund Hbf Deutsche Bahn 5
16:40 5:23 22:03 28 € Hamburg-Harburg Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 5
16:40 5:12 21:52 28 € Hamburg-Harburg Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 5
16:43 7h 23:43 36,90 € Hamburg Airport Stralsund Hbf Deutsche Bahn 2
17:05 4:52 21:57 28 € Hamburg Hbf Stralsund Hbf Deutsche Bahn 4
17:05 4:58 22:03 28 € Hamburg Hbf Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 4
17:05 4:47 21:52 28 € Hamburg Hbf Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 4
17:08 6:35 23:43 36,90 € Hamburg-Harburg Stralsund Hbf Deutsche Bahn 2
17:12 6:31 23:43 68,90 € Hamburg-Harburg Stralsund Hbf Deutsche Bahn 2
17:19 6:24 23:43 36,90 € Hamburg Hbf Stralsund Hbf Deutsche Bahn 1
17:43 6:14 23:57 23 € Hamburg Airport Stralsund Hbf Deutsche Bahn 4
17:43 6:09 23:52 23 € Hamburg Airport Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 4
17:54 6:03 23:57 23 € Hamburg-Harburg Stralsund Hbf Deutsche Bahn 4
17:54 5:58 23:52 23 € Hamburg-Harburg Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 4
18:21 5:36 23:57 23 € Hamburg Hbf Stralsund Hbf Deutsche Bahn 3
18:21 5:31 23:52 23 € Hamburg Hbf Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 3
18:33 5:24 23:57 28 € Hamburg Airport Stralsund Hbf Deutsche Bahn 5
18:33 5:19 23:52 28 € Hamburg Airport Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 5
18:43 11:12 05:55 36,90 € Hamburg Airport Stralsund Hbf Deutsche Bahn 3
18:43 11:20 06:03 36,90 € Hamburg Airport Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 3
18:44 5:13 23:57 28 € Hamburg-Harburg Stralsund Hbf Deutsche Bahn 5
18:44 5:08 23:52 28 € Hamburg-Harburg Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 5
19:07 4:50 23:57 28 € Hamburg Hbf Stralsund Hbf Deutsche Bahn 4
19:07 4:45 23:52 28 € Hamburg Hbf Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 4
19:20 10:35 05:55 36,90 € Hamburg Hbf Stralsund Hbf Deutsche Bahn 2
19:20 10:43 06:03 36,90 € Hamburg Hbf Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 2
19:43 10:12 05:55 47,30 € Hamburg Airport Stralsund Hbf Deutsche Bahn 4
19:43 10:20 06:03 47,70 € Hamburg Airport Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 4
19:43 10:07 05:50 47 € Hamburg Airport Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 4
19:54 10:01 05:55 48,20 € Hamburg-Harburg Stralsund Hbf Deutsche Bahn 4
19:54 10:09 06:03 48,70 € Hamburg-Harburg Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 4
19:54 9:56 05:50 47,90 € Hamburg-Harburg Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 4
20:21 9:34 05:55 47,30 € Hamburg Hbf Stralsund Hbf Deutsche Bahn 3
20:21 9:42 06:03 47,70 € Hamburg Hbf Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 3
20:21 9:29 05:50 47 € Hamburg Hbf Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 3
21:43 10:22 08:05 23,90 € Hamburg Airport Stralsund Hbf Deutsche Bahn 2
21:43 11:20 09:03 23,90 € Hamburg Airport Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 3
21:50 10:15 08:05 23,90 € Hamburg-Harburg Stralsund Hbf Deutsche Bahn 2
21:50 11:13 09:03 23,90 € Hamburg-Harburg Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 3
22:19 9:46 08:05 23,90 € Hamburg Hbf Stralsund Hbf Deutsche Bahn 1
22:19 10:44 09:03 23,90 € Hamburg Hbf Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 2
22:45 10:58 09:43 38,90 € Hamburg-Harburg Stralsund Hbf Deutsche Bahn 2
23:53 10:04 09:57 47,30 € Hamburg Airport Stralsund Hbf Deutsche Bahn 4
23:53 10:10 10:03 47,70 € Hamburg Airport Stralsund Rügendamm Deutsche Bahn 4
23:53 9:59 09:52 47 € Hamburg Airport Stralsund-Grünhufe Deutsche Bahn 4