Berlin Aachen Fri, 27.01.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
00:22 7:45 08:07 52,90 € Berlin Hbf Aachen Hbf Deutsche Bahn 1
02:22 7:52 10:14 95,90 € Albrechtshof Aachen Hbf Deutsche Bahn 2
02:37 7:37 10:14 104,90 € Albrechtshof Aachen Hbf Deutsche Bahn 3
04:25 5:49 10:14 95,90 € Berlin Hbf Aachen Hbf Deutsche Bahn 1
04:29 5:45 10:14 95,90 € Berlin Hbf Aachen Hbf Deutsche Bahn 2
04:38 7:02 11:40 78,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Aachen Hbf Deutsche Bahn 2
05:29 6:11 11:40 78,90 € Albrechtshof Aachen Hbf Deutsche Bahn 2
05:29 6:11 11:40 78,90 € Berlin Hbf Aachen Hbf Deutsche Bahn 1
05:38 6:38 12:16 124,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Aachen Hbf Deutsche Bahn 2
05:45 6:31 12:16 124,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Aachen Hbf Deutsche Bahn 3
06:46 5:30 12:16 115,90 € Berlin Hbf Aachen Hbf Deutsche Bahn 1
06:47 5:29 12:16 115,90 € Albrechtshof Aachen Hbf Deutsche Bahn 2
07:38 6:38 14:16 143,20 € Berlin-Schönefeld Flughafen Aachen Hbf Deutsche Bahn 2
07:45 6:31 14:16 143,20 € Berlin-Schönefeld Flughafen Aachen Hbf Deutsche Bahn 3
08:12 6:12 14:24 39,99 € Tempelhof Burtscheid FlixTrain 0
08:30 5:54 14:24 39,99 € Tiergarten Burtscheid FlixTrain 0
08:38 7:02 15:40 143,20 € Berlin-Schönefeld Flughafen Aachen Hbf Deutsche Bahn 2
08:40 5:44 14:24 39,99 € Spandau Burtscheid FlixTrain 0
08:46 5:30 14:16 143,20 € Berlin Hbf Aachen Hbf Deutsche Bahn 1
08:47 5:29 14:16 143,20 € Albrechtshof Aachen Hbf Deutsche Bahn 2
08:48 6:52 15:40 143,20 € Berlin-Schönefeld Flughafen Aachen Hbf Deutsche Bahn 3
08:48 6:52 15:40 143,20 € Berlin-Schönefeld Flughafen Aachen Hbf Deutsche Bahn 3
09:30 8h 17:30 33 € Berlin Waldfeucht BlaBlaCar 0
09:38 6:38 16:16 143,20 € Berlin-Schönefeld Flughafen Aachen Hbf Deutsche Bahn 2
09:45 6:31 16:16 143,20 € Berlin-Schönefeld Flughafen Aachen Hbf Deutsche Bahn 3
09:46 5:54 15:40 143,20 € Berlin Hbf Aachen Hbf Deutsche Bahn 1
09:47 5:53 15:40 143,20 € Albrechtshof Aachen Hbf Deutsche Bahn 2
10:46 5:30 16:16 143,20 € Berlin Hbf Aachen Hbf Deutsche Bahn 1
10:47 5:29 16:16 143,20 € Albrechtshof Aachen Hbf Deutsche Bahn 2
11:38 6:38 18:16 143,20 € Berlin-Schönefeld Flughafen Aachen Hbf Deutsche Bahn 2
11:45 6:31 18:16 143,20 € Berlin-Schönefeld Flughafen Aachen Hbf Deutsche Bahn 3
12:46 5:30 18:16 143,20 € Berlin Hbf Aachen Hbf Deutsche Bahn 1
12:47 5:29 18:16 143,20 € Albrechtshof Aachen Hbf Deutsche Bahn 2
13:38 6:38 20:16 143,20 € Berlin-Schönefeld Flughafen Aachen Hbf Deutsche Bahn 3
13:38 7:02 20:40 143,20 € Berlin-Schönefeld Flughafen Aachen Hbf Deutsche Bahn 2
13:45 6:31 20:16 143,20 € Berlin-Schönefeld Flughafen Aachen Hbf Deutsche Bahn 4
13:45 6:55 20:40 143,20 € Berlin-Schönefeld Flughafen Aachen Hbf Deutsche Bahn 3
13:58 6:54 20:52 143,20 € Berlin-Schönefeld Flughafen Aachen Hbf Deutsche Bahn 1
14:05 6:47 20:52 143,20 € Berlin-Schönefeld Flughafen Aachen Hbf Deutsche Bahn 2
14:38 6:59 21:37 143,20 € Berlin-Schönefeld Flughafen Aachen Hbf Deutsche Bahn 2
14:46 5:30 20:16 143,20 € Berlin Hbf Aachen Hbf Deutsche Bahn 2
14:46 5:54 20:40 143,20 € Berlin Hbf Aachen Hbf Deutsche Bahn 1
14:47 5:29 20:16 143,20 € Albrechtshof Aachen Hbf Deutsche Bahn 3
14:47 5:53 20:40 143,20 € Albrechtshof Aachen Hbf Deutsche Bahn 2
14:48 6:49 21:37 143,20 € Berlin-Schönefeld Flughafen Aachen Hbf Deutsche Bahn 3
14:48 6:49 21:37 143,20 € Berlin-Schönefeld Flughafen Aachen Hbf Deutsche Bahn 3
14:59 5:53 20:52 143,20 € Albrechtshof Aachen Hbf Deutsche Bahn 1
15:00 5:52 20:52 143,20 € Berlin Hbf Aachen Hbf Deutsche Bahn 0
15:30 7h 22:30 45 € Berlin Aachen BlaBlaCar 0
15:38 6:58 22:36 143,20 € Berlin-Schönefeld Flughafen Aachen Hbf Deutsche Bahn 2
15:45 6:51 22:36 143,20 € Berlin-Schönefeld Flughafen Aachen Hbf Deutsche Bahn 3
15:46 5:51 21:37 143,20 € Berlin Hbf Aachen Hbf Deutsche Bahn 1
15:47 5:50 21:37 143,20 € Albrechtshof Aachen Hbf Deutsche Bahn 2
16:38 6:59 23:37 124,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Aachen Hbf Deutsche Bahn 2
16:46 5:50 22:36 143,20 € Berlin Hbf Aachen Hbf Deutsche Bahn 1
16:47 5:49 22:36 143,20 € Albrechtshof Aachen Hbf Deutsche Bahn 2
16:48 6:49 23:37 124,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Aachen Hbf Deutsche Bahn 3
16:48 6:49 23:37 124,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Aachen Hbf Deutsche Bahn 3
17:38 6:59 00:37 104,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Aachen Hbf Deutsche Bahn 2
17:45 6:52 00:37 104,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Aachen Hbf Deutsche Bahn 3
17:46 5:51 23:37 124,90 € Berlin Hbf Aachen Hbf Deutsche Bahn 1
17:47 5:50 23:37 124,90 € Albrechtshof Aachen Hbf Deutsche Bahn 2
18:25 7:18 01:43 128,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Aachen Hbf Deutsche Bahn 3
18:38 7:29 02:07 104,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Aachen Hbf Deutsche Bahn 2
18:46 5:51 00:37 104,90 € Berlin Hbf Aachen Hbf Deutsche Bahn 1
18:47 5:50 00:37 104,90 € Albrechtshof Aachen Hbf Deutsche Bahn 2
18:48 7:19 02:07 104,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Aachen Hbf Deutsche Bahn 3
18:48 7:19 02:07 104,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Aachen Hbf Deutsche Bahn 3
19:05 6:38 01:43 128,90 € Berlin Hbf Aachen Hbf Deutsche Bahn 2
19:46 6:21 02:07 104,90 € Berlin Hbf Aachen Hbf Deutsche Bahn 1
19:47 6:20 02:07 104,90 € Albrechtshof Aachen Hbf Deutsche Bahn 2
20:38 9:49 06:27 104,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Aachen Hbf Deutsche Bahn 3
20:38 10:29 07:07 104,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Aachen Hbf Deutsche Bahn 2
20:45 10:22 07:07 128,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Aachen Hbf Deutsche Bahn 3
21:27 9h 06:27 104,90 € Berlin Hbf Aachen Hbf Deutsche Bahn 2
21:27 9:40 07:07 104,90 € Berlin Hbf Aachen Hbf Deutsche Bahn 1
21:29 8:58 06:27 104,90 € Albrechtshof Aachen Hbf Deutsche Bahn 3
21:29 9:38 07:07 104,90 € Albrechtshof Aachen Hbf Deutsche Bahn 2
23:20 8:47 08:07 52,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Aachen Hbf Deutsche Bahn 2
23:27 8:40 08:07 52,90 € Albrechtshof Aachen Hbf Deutsche Bahn 2
23:28 8:39 08:07 52,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Aachen Hbf Deutsche Bahn 3
23:40 10:27 10:07 123,50 € Berlin-Schönefeld Flughafen Aachen Hbf Deutsche Bahn 5
23:45 10:22 10:07 123,50 € Berlin-Schönefeld Flughafen Aachen Hbf Deutsche Bahn 6