Berlin Arnsberg Mon, 20.09.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
02:33 6:45 09:18 78,90 € Albrechtshof Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 2
02:33 6:51 09:24 80,90 € Albrechtshof Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 2
02:33 6:56 09:29 80,90 € Albrechtshof Oeventrop Deutsche Bahn 2
04:29 4:49 09:18 78,90 € Berlin Hbf Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 1
04:29 4:55 09:24 80,90 € Berlin Hbf Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 1
04:29 5h 09:29 80,90 € Berlin Hbf Oeventrop Deutsche Bahn 1
04:30 4:48 09:18 78,90 € Berlin Hbf Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 2
04:30 5:34 10:04 98,90 € Berlin Hbf Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 1
04:30 4:54 09:24 80,90 € Berlin Hbf Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 2
04:30 5:28 09:58 98,90 € Berlin Hbf Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 1
04:30 4:59 09:29 80,90 € Berlin Hbf Oeventrop Deutsche Bahn 2
04:30 5:23 09:53 98,90 € Berlin Hbf Oeventrop Deutsche Bahn 1
04:38 5:13 09:51 88,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 3
04:38 5:40 10:18 88,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 2
04:38 5:19 09:57 92,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 3
04:38 5:46 10:24 92,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 2
04:38 5:24 10:02 92,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Oeventrop Deutsche Bahn 3
04:38 5:51 10:29 92,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Oeventrop Deutsche Bahn 2
05:29 4:22 09:51 88,90 € Albrechtshof Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 3
05:29 4:49 10:18 88,90 € Albrechtshof Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 2
05:29 4:28 09:57 92,90 € Albrechtshof Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 3
05:29 4:55 10:24 92,90 € Albrechtshof Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 2
05:29 4:33 10:02 92,90 € Albrechtshof Oeventrop Deutsche Bahn 3
05:29 5h 10:29 92,90 € Albrechtshof Oeventrop Deutsche Bahn 2
05:32 4:19 09:51 88,90 € Berlin Hbf Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 2
05:32 4:46 10:18 88,90 € Berlin Hbf Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 1
05:32 4:25 09:57 92,90 € Berlin Hbf Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 2
05:32 4:52 10:24 92,90 € Berlin Hbf Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 1
05:32 4:30 10:02 92,90 € Berlin Hbf Oeventrop Deutsche Bahn 2
05:32 4:57 10:29 92,90 € Berlin Hbf Oeventrop Deutsche Bahn 1
05:34 5:19 10:53 98,90 € Berlin Hbf Oeventrop Deutsche Bahn 3
05:58 4:53 10:51 88,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 3
05:58 5:20 11:18 88,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 2
05:58 4:59 10:57 92,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 3
05:58 5:26 11:24 92,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 2
05:58 5:05 11:03 92,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Oeventrop Deutsche Bahn 3
05:58 5:31 11:29 92,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Oeventrop Deutsche Bahn 2
06:05 6:13 12:18 88,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 3
06:05 6:19 12:24 92,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 3
06:05 6:24 12:29 92,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Oeventrop Deutsche Bahn 3
06:29 4:22 10:51 88,90 € Albrechtshof Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 3
06:29 4:49 11:18 88,90 € Albrechtshof Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 2
06:29 4:28 10:57 92,90 € Albrechtshof Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 3
06:29 4:55 11:24 92,90 € Albrechtshof Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 2
06:29 4:34 11:03 92,90 € Albrechtshof Oeventrop Deutsche Bahn 3
06:29 5h 11:29 92,90 € Albrechtshof Oeventrop Deutsche Bahn 2
06:38 6:26 13:04 98,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 3
06:38 6:20 12:58 98,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 3
06:38 6:15 12:53 98,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Oeventrop Deutsche Bahn 3
06:46 4:05 10:51 88,90 € Berlin Hbf Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 2
06:46 4:32 11:18 88,90 € Berlin Hbf Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 1
06:46 4:11 10:57 92,90 € Berlin Hbf Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 2
06:46 4:38 11:24 92,90 € Berlin Hbf Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 1
06:46 4:17 11:03 92,90 € Berlin Hbf Oeventrop Deutsche Bahn 2
06:46 4:43 11:29 92,90 € Berlin Hbf Oeventrop Deutsche Bahn 1
06:54 5:24 12:18 88,90 € Albrechtshof Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 2
06:54 5:30 12:24 92,90 € Albrechtshof Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 2
06:54 5:35 12:29 92,90 € Albrechtshof Oeventrop Deutsche Bahn 2
06:58 4:53 11:51 98,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 3
06:58 5:20 12:18 98,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 2
06:58 4:59 11:57 98,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 3
06:58 5:26 12:24 98,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 2
06:58 5:05 12:03 98,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Oeventrop Deutsche Bahn 3
06:58 5:31 12:29 98,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Oeventrop Deutsche Bahn 2
07:00 5:18 12:18 88,90 € Berlin Hbf Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 1
07:00 5:24 12:24 92,90 € Berlin Hbf Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 1
07:00 5:29 12:29 92,90 € Berlin Hbf Oeventrop Deutsche Bahn 1
07:29 5:35 13:04 98,90 € Albrechtshof Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 3
07:29 5:29 12:58 98,90 € Albrechtshof Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 3
07:29 5:24 12:53 98,90 € Albrechtshof Oeventrop Deutsche Bahn 3
07:33 5:31 13:04 98,90 € Berlin Hbf Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 2
07:33 5:25 12:58 98,90 € Berlin Hbf Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 2
07:33 5:20 12:53 98,90 € Berlin Hbf Oeventrop Deutsche Bahn 2
07:45 4:06 11:51 98,90 € Albrechtshof Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 3
07:45 4:33 12:18 98,90 € Albrechtshof Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 2
07:45 4:12 11:57 98,90 € Albrechtshof Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 3
07:45 4:39 12:24 98,90 € Albrechtshof Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 2
07:45 4:18 12:03 98,90 € Albrechtshof Oeventrop Deutsche Bahn 3
07:45 4:44 12:29 98,90 € Albrechtshof Oeventrop Deutsche Bahn 2
07:46 4:05 11:51 98,90 € Berlin Hbf Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 2
07:46 4:32 12:18 98,90 € Berlin Hbf Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 1
07:46 4:11 11:57 98,90 € Berlin Hbf Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 2
07:46 4:38 12:24 98,90 € Berlin Hbf Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 1
07:46 4:17 12:03 98,90 € Berlin Hbf Oeventrop Deutsche Bahn 2
07:46 4:43 12:29 98,90 € Berlin Hbf Oeventrop Deutsche Bahn 1
07:58 4:53 12:51 88,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 3
07:58 5:20 13:18 88,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 2
07:58 4:59 12:57 92,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 3
07:58 5:26 13:24 92,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 2
07:58 5:05 13:03 92,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Oeventrop Deutsche Bahn 3
07:58 5:31 13:29 92,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Oeventrop Deutsche Bahn 2
08:00 5:40 13:40 19 € Berlin Dortmund BlaBlaCar 0
08:25 5h 13:25 27 € Wildau Hamm BlaBlaCar 0
08:29 4:22 12:51 88,90 € Albrechtshof Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 3
08:29 4:49 13:18 88,90 € Albrechtshof Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 2
08:29 5:22 13:51 68,90 € Albrechtshof Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 4
08:29 4:28 12:57 92,90 € Albrechtshof Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 3
08:29 4:55 13:24 92,90 € Albrechtshof Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 2
08:29 5:28 13:57 68,90 € Albrechtshof Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 4
08:29 4:34 13:03 92,90 € Albrechtshof Oeventrop Deutsche Bahn 3
08:29 5h 13:29 92,90 € Albrechtshof Oeventrop Deutsche Bahn 2
08:29 5:24 13:53 98,90 € Albrechtshof Oeventrop Deutsche Bahn 2
08:30 5:23 13:53 98,90 € Berlin Hbf Oeventrop Deutsche Bahn 1
08:34 5:17 13:51 68,90 € Berlin Hbf Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 3
08:34 5:23 13:57 68,90 € Berlin Hbf Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 3
08:34 5:29 14:03 68,90 € Berlin Hbf Oeventrop Deutsche Bahn 3
08:38 6:26 15:04 98,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 3
08:38 6:20 14:58 98,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 3
08:38 6:15 14:53 92,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Oeventrop Deutsche Bahn 3
08:46 4:05 12:51 88,90 € Berlin Hbf Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 2
08:46 4:32 13:18 88,90 € Berlin Hbf Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 1
08:46 4:11 12:57 92,90 € Berlin Hbf Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 2
08:46 4:38 13:24 92,90 € Berlin Hbf Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 1
08:46 4:17 13:03 92,90 € Berlin Hbf Oeventrop Deutsche Bahn 2
08:46 4:43 13:29 92,90 € Berlin Hbf Oeventrop Deutsche Bahn 1
08:58 4:53 13:51 88,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 3
08:58 5:20 14:18 88,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 2
08:58 4:59 13:57 92,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 3
08:58 5:26 14:24 92,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 2
08:58 5:05 14:03 92,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Oeventrop Deutsche Bahn 3
08:58 5:31 14:29 92,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Oeventrop Deutsche Bahn 2
09:00 6:20 15:20 20 € Berlin Meinerzhagen BlaBlaCar 0
09:29 5:35 15:04 98,90 € Albrechtshof Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 3
09:29 5:29 14:58 98,90 € Albrechtshof Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 3
09:29 5:24 14:53 92,90 € Albrechtshof Oeventrop Deutsche Bahn 3
09:30 5:30 15:00 24 € Berlin Dortmund BlaBlaCar 0
09:33 5:31 15:04 98,90 € Berlin Hbf Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 2
09:33 5:25 14:58 98,90 € Berlin Hbf Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 2
09:33 5:20 14:53 92,90 € Berlin Hbf Oeventrop Deutsche Bahn 2
09:38 6:13 15:51 78,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 4
09:38 6:19 15:57 78,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 4
09:38 6:15 15:53 98,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Oeventrop Deutsche Bahn 3
09:46 4:05 13:51 88,90 € Berlin Hbf Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 2
09:46 4:32 14:18 88,90 € Berlin Hbf Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 1
09:46 4:11 13:57 92,90 € Berlin Hbf Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 2
09:46 4:38 14:24 92,90 € Berlin Hbf Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 1
09:46 4:17 14:03 92,90 € Berlin Hbf Oeventrop Deutsche Bahn 2
09:46 4:43 14:29 92,90 € Berlin Hbf Oeventrop Deutsche Bahn 1
09:50 4:01 13:51 88,90 € Albrechtshof Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 3
09:50 4:28 14:18 88,90 € Albrechtshof Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 2
09:50 4:07 13:57 92,90 € Albrechtshof Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 3
09:50 4:34 14:24 92,90 € Albrechtshof Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 2
09:50 4:13 14:03 92,90 € Albrechtshof Oeventrop Deutsche Bahn 3
09:50 4:39 14:29 92,90 € Albrechtshof Oeventrop Deutsche Bahn 2
09:58 4:53 14:51 88,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 3
09:58 5:20 15:18 88,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 2
09:58 4:59 14:57 92,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 3
09:58 5:26 15:24 92,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 2
09:58 5:05 15:03 92,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Oeventrop Deutsche Bahn 3
09:58 5:31 15:29 92,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Oeventrop Deutsche Bahn 2
10:29 4:22 14:51 88,90 € Albrechtshof Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 3
10:29 4:49 15:18 88,90 € Albrechtshof Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 2
10:29 5:22 15:51 78,90 € Albrechtshof Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 4
10:29 4:28 14:57 92,90 € Albrechtshof Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 3
10:29 4:55 15:24 92,90 € Albrechtshof Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 2
10:29 5:28 15:57 78,90 € Albrechtshof Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 4
10:29 4:34 15:03 92,90 € Albrechtshof Oeventrop Deutsche Bahn 3
10:29 5h 15:29 92,90 € Albrechtshof Oeventrop Deutsche Bahn 2
10:29 5:24 15:53 98,90 € Albrechtshof Oeventrop Deutsche Bahn 3
10:30 5:23 15:53 98,90 € Berlin Hbf Oeventrop Deutsche Bahn 2
10:34 5:17 15:51 78,90 € Berlin Hbf Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 3
10:34 5:23 15:57 78,90 € Berlin Hbf Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 3
10:34 5:29 16:03 78,90 € Berlin Hbf Oeventrop Deutsche Bahn 3
10:46 4:05 14:51 88,90 € Berlin Hbf Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 2
10:46 4:32 15:18 88,90 € Berlin Hbf Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 1
10:46 4:11 14:57 92,90 € Berlin Hbf Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 2
10:46 4:38 15:24 92,90 € Berlin Hbf Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 1
10:46 4:17 15:03 92,90 € Berlin Hbf Oeventrop Deutsche Bahn 2
10:46 4:43 15:29 92,90 € Berlin Hbf Oeventrop Deutsche Bahn 1
10:54 6:10 17:04 98,90 € Albrechtshof Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 3
10:54 6:04 16:58 98,90 € Albrechtshof Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 3
10:54 5:59 16:53 98,90 € Albrechtshof Oeventrop Deutsche Bahn 3
10:58 4:53 15:51 88,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 3
10:58 5:20 16:18 88,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 2
10:58 6:06 17:04 98,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 5
10:58 4:59 15:57 92,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 3
10:58 5:26 16:24 92,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 2
10:58 6h 16:58 98,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 5
10:58 5:05 16:03 92,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Oeventrop Deutsche Bahn 3
10:58 5:31 16:29 92,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Oeventrop Deutsche Bahn 2
10:58 5:55 16:53 98,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Oeventrop Deutsche Bahn 5
11:37 5:27 17:04 98,90 € Berlin Hbf Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 3
11:37 5:21 16:58 98,90 € Berlin Hbf Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 3
11:37 5:16 16:53 98,90 € Berlin Hbf Oeventrop Deutsche Bahn 3
11:38 6:13 17:51 78,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 4
11:38 6:19 17:57 78,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 4
11:38 6:15 17:53 98,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Oeventrop Deutsche Bahn 2
11:46 4:05 15:51 88,90 € Berlin Hbf Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 2
11:46 4:32 16:18 88,90 € Berlin Hbf Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 1
11:46 4:11 15:57 92,90 € Berlin Hbf Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 2
11:46 4:38 16:24 92,90 € Berlin Hbf Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 1
11:46 4:17 16:03 92,90 € Berlin Hbf Oeventrop Deutsche Bahn 2
11:46 4:43 16:29 92,90 € Berlin Hbf Oeventrop Deutsche Bahn 1
11:50 4:01 15:51 88,90 € Albrechtshof Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 3
11:50 4:28 16:18 88,90 € Albrechtshof Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 2
11:50 4:07 15:57 92,90 € Albrechtshof Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 3
11:50 4:34 16:24 92,90 € Albrechtshof Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 2
11:50 4:13 16:03 92,90 € Albrechtshof Oeventrop Deutsche Bahn 3
11:50 4:39 16:29 92,90 € Albrechtshof Oeventrop Deutsche Bahn 2
11:58 4:53 16:51 88,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 3
11:58 5:20 17:18 88,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 2
11:58 4:59 16:57 92,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 3
11:58 5:26 17:24 92,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 2
11:58 5:05 17:03 92,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Oeventrop Deutsche Bahn 3
11:58 5:31 17:29 92,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Oeventrop Deutsche Bahn 2
12:05 6:13 18:18 78,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 2
12:05 6:19 18:24 80,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 2
12:05 6:24 18:29 80,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Oeventrop Deutsche Bahn 2
12:29 4:22 16:51 88,90 € Albrechtshof Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 3
12:29 4:49 17:18 88,90 € Albrechtshof Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 2
12:29 5:22 17:51 78,90 € Albrechtshof Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 4
12:29 4:28 16:57 92,90 € Albrechtshof Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 3
12:29 4:55 17:24 92,90 € Albrechtshof Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 2
12:29 5:28 17:57 78,90 € Albrechtshof Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 4
12:29 4:34 17:03 92,90 € Albrechtshof Oeventrop Deutsche Bahn 3
12:29 5h 17:29 92,90 € Albrechtshof Oeventrop Deutsche Bahn 2
12:29 5:24 17:53 98,90 € Albrechtshof Oeventrop Deutsche Bahn 2
12:34 5:17 17:51 78,90 € Berlin Hbf Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 3
12:34 5:23 17:57 78,90 € Berlin Hbf Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 3
12:34 5:19 17:53 98,90 € Berlin Hbf Oeventrop Deutsche Bahn 2
12:38 6:26 19:04 84,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 3
12:38 6:20 18:58 84,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 3
12:38 6:15 18:53 84,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Oeventrop Deutsche Bahn 3
12:46 4:05 16:51 88,90 € Berlin Hbf Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 2
12:46 4:32 17:18 88,90 € Berlin Hbf Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 1
12:46 4:11 16:57 92,90 € Berlin Hbf Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 2
12:46 4:38 17:24 92,90 € Berlin Hbf Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 1
12:46 4:17 17:03 92,90 € Berlin Hbf Oeventrop Deutsche Bahn 2
12:46 4:43 17:29 92,90 € Berlin Hbf Oeventrop Deutsche Bahn 1
12:54 5:24 18:18 78,90 € Albrechtshof Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 2
12:54 5:30 18:24 80,90 € Albrechtshof Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 2
12:54 5:35 18:29 80,90 € Albrechtshof Oeventrop Deutsche Bahn 2
12:58 5:20 18:18 88,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 2
12:58 5:26 18:24 92,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 2
12:58 5:31 18:29 92,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Oeventrop Deutsche Bahn 2
13:06 5:12 18:18 78,90 € Berlin Hbf Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 1
13:06 5:18 18:24 80,90 € Berlin Hbf Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 1
13:06 5:23 18:29 80,90 € Berlin Hbf Oeventrop Deutsche Bahn 1
13:29 5:35 19:04 84,90 € Albrechtshof Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 3
13:29 5:29 18:58 84,90 € Albrechtshof Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 3
13:29 5:24 18:53 84,90 € Albrechtshof Oeventrop Deutsche Bahn 3
13:33 5:31 19:04 84,90 € Berlin Hbf Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 2
13:33 5:25 18:58 84,90 € Berlin Hbf Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 2
13:33 5:20 18:53 84,90 € Berlin Hbf Oeventrop Deutsche Bahn 2
13:38 6:13 19:51 68,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 4
13:38 6:19 19:57 68,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 4
13:38 6:15 19:53 84,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Oeventrop Deutsche Bahn 2
13:46 4:32 18:18 88,90 € Berlin Hbf Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 1
13:46 4:38 18:24 92,90 € Berlin Hbf Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 1
13:46 4:43 18:29 92,90 € Berlin Hbf Oeventrop Deutsche Bahn 1
13:50 4:28 18:18 88,90 € Albrechtshof Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 2
13:50 4:34 18:24 92,90 € Albrechtshof Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 2
13:50 4:39 18:29 92,90 € Albrechtshof Oeventrop Deutsche Bahn 2
13:58 4:53 18:51 78,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 3
13:58 5:20 19:18 78,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 2
13:58 4:59 18:57 80,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 3
13:58 5:26 19:24 80,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 2
13:58 5:05 19:03 80,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Oeventrop Deutsche Bahn 3
13:58 5:31 19:29 80,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Oeventrop Deutsche Bahn 2
14:29 4:22 18:51 78,90 € Albrechtshof Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 3
14:29 4:49 19:18 78,90 € Albrechtshof Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 2
14:29 5:22 19:51 68,90 € Albrechtshof Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 4
14:29 4:28 18:57 80,90 € Albrechtshof Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 3
14:29 4:55 19:24 80,90 € Albrechtshof Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 2
14:29 5:28 19:57 68,90 € Albrechtshof Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 4
14:29 4:34 19:03 80,90 € Albrechtshof Oeventrop Deutsche Bahn 3
14:29 5h 19:29 80,90 € Albrechtshof Oeventrop Deutsche Bahn 2
14:29 5:24 19:53 84,90 € Albrechtshof Oeventrop Deutsche Bahn 2
14:30 5:23 19:53 84,90 € Berlin Hbf Oeventrop Deutsche Bahn 1
14:34 5:17 19:51 68,90 € Berlin Hbf Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 3
14:34 5:23 19:57 68,90 € Berlin Hbf Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 3
14:34 5:29 20:03 68,90 € Berlin Hbf Oeventrop Deutsche Bahn 3
14:46 4:05 18:51 78,90 € Berlin Hbf Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 2
14:46 4:32 19:18 78,90 € Berlin Hbf Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 1
14:46 4:11 18:57 80,90 € Berlin Hbf Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 2
14:46 4:38 19:24 80,90 € Berlin Hbf Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 1
14:46 4:17 19:03 80,90 € Berlin Hbf Oeventrop Deutsche Bahn 2
14:46 4:43 19:29 80,90 € Berlin Hbf Oeventrop Deutsche Bahn 1
14:58 5:20 20:18 78,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 2
14:58 5:26 20:24 80,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 2
14:58 5:31 20:29 80,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Oeventrop Deutsche Bahn 2
15:38 6:34 22:12 53,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 3
15:38 6:42 22:20 53,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 3
15:38 6:47 22:25 53,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Oeventrop Deutsche Bahn 3
15:46 4:32 20:18 78,90 € Berlin Hbf Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 1
15:46 4:38 20:24 80,90 € Berlin Hbf Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 1
15:46 4:43 20:29 80,90 € Berlin Hbf Oeventrop Deutsche Bahn 1
15:50 4:28 20:18 78,90 € Albrechtshof Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 2
15:50 4:34 20:24 80,90 € Albrechtshof Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 2
15:50 4:39 20:29 80,90 € Albrechtshof Oeventrop Deutsche Bahn 2
15:58 4:53 20:51 78,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 3
15:58 5:20 21:18 78,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 2
15:58 4:59 20:57 80,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 3
15:58 5:26 21:24 80,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 2
15:58 5:05 21:03 80,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Oeventrop Deutsche Bahn 3
15:58 5:31 21:29 80,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Oeventrop Deutsche Bahn 2
16:29 4:22 20:51 78,90 € Albrechtshof Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 3
16:29 4:49 21:18 78,90 € Albrechtshof Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 2
16:29 5:43 22:12 53,90 € Albrechtshof Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 3
16:29 4:28 20:57 80,90 € Albrechtshof Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 3
16:29 4:55 21:24 80,90 € Albrechtshof Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 2
16:29 5:51 22:20 53,90 € Albrechtshof Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 3
16:29 4:34 21:03 80,90 € Albrechtshof Oeventrop Deutsche Bahn 3
16:29 5h 21:29 80,90 € Albrechtshof Oeventrop Deutsche Bahn 2
16:29 5:56 22:25 53,90 € Albrechtshof Oeventrop Deutsche Bahn 3
16:34 5:38 22:12 53,90 € Berlin Hbf Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 2
16:34 5:46 22:20 53,90 € Berlin Hbf Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 2
16:34 5:51 22:25 53,90 € Berlin Hbf Oeventrop Deutsche Bahn 2
16:47 4:04 20:51 78,90 € Berlin Hbf Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 2
16:47 4:31 21:18 78,90 € Berlin Hbf Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 1
16:47 4:10 20:57 80,90 € Berlin Hbf Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 2
16:47 4:37 21:24 80,90 € Berlin Hbf Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 1
16:47 4:16 21:03 80,90 € Berlin Hbf Oeventrop Deutsche Bahn 2
16:47 4:42 21:29 80,90 € Berlin Hbf Oeventrop Deutsche Bahn 1
16:58 5:14 22:12 68,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 2
16:58 5:22 22:20 68,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 2
16:58 5:27 22:25 68,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Oeventrop Deutsche Bahn 2
17:38 6:35 00:13 46,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 3
17:38 6:42 00:20 46,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 3
17:38 6:47 00:25 46,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Oeventrop Deutsche Bahn 3
17:46 4:26 22:12 68,90 € Berlin Hbf Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 1
17:46 4:34 22:20 68,90 € Berlin Hbf Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 1
17:46 4:39 22:25 68,90 € Berlin Hbf Oeventrop Deutsche Bahn 1
17:50 4:22 22:12 68,90 € Albrechtshof Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 2
17:50 4:30 22:20 68,90 € Albrechtshof Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 2
17:50 4:35 22:25 68,90 € Albrechtshof Oeventrop Deutsche Bahn 2
17:58 5:15 23:13 68,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 2
17:58 5:22 23:20 68,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 2
17:58 5:27 23:25 68,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Oeventrop Deutsche Bahn 2
18:29 4:44 23:13 68,90 € Albrechtshof Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 2
18:29 5:44 00:13 46,90 € Albrechtshof Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 3
18:29 4:51 23:20 68,90 € Albrechtshof Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 2
18:29 5:51 00:20 46,90 € Albrechtshof Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 3
18:29 4:56 23:25 68,90 € Albrechtshof Oeventrop Deutsche Bahn 2
18:29 5:56 00:25 46,90 € Albrechtshof Oeventrop Deutsche Bahn 3
18:34 5:39 00:13 46,90 € Berlin Hbf Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 2
18:34 5:46 00:20 46,90 € Berlin Hbf Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 2
18:34 5:51 00:25 46,90 € Berlin Hbf Oeventrop Deutsche Bahn 2
18:46 4:27 23:13 68,90 € Berlin Hbf Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 1
18:46 4:34 23:20 68,90 € Berlin Hbf Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 1
18:46 4:39 23:25 68,90 € Berlin Hbf Oeventrop Deutsche Bahn 1
18:58 10:37 05:35 68,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 3
18:58 10:43 05:41 68,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 3
18:58 10:49 05:47 68,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Oeventrop Deutsche Bahn 3
19:46 9:49 05:35 61,90 € Berlin Hbf Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 2
19:46 9:55 05:41 61,90 € Berlin Hbf Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 2
19:46 10:01 05:47 61,90 € Berlin Hbf Oeventrop Deutsche Bahn 2
19:50 9:45 05:35 61,90 € Albrechtshof Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 3
19:50 9:51 05:41 61,90 € Albrechtshof Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 3
19:50 9:57 05:47 61,90 € Albrechtshof Oeventrop Deutsche Bahn 3
23:18 7:17 06:35 36,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 2
23:18 7:23 06:41 36,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 2
23:18 7:29 06:47 36,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Oeventrop Deutsche Bahn 2
23:25 7:10 06:35 36,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 4
23:25 7:16 06:41 36,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 4
23:25 7:22 06:47 36,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Oeventrop Deutsche Bahn 4
23:28 7:07 06:35 36,90 € Albrechtshof Neheim-Hüsten Deutsche Bahn 3
23:28 7:13 06:41 36,90 € Albrechtshof Arnsberg(Westf) Deutsche Bahn 3
23:28 7:19 06:47 36,90 € Albrechtshof Oeventrop Deutsche Bahn 3