Berlin Augsburg Thu, 08.12.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
00:15 15:10 15:25 59,98 € Schöneberg Firnhaberau FlixBus 1
00:40 14:45 15:25 59,98 € Flughafen Schönefeld Firnhaberau FlixBus 1
02:33 7:27 10:00 54,90 € Albrechtshof Augsburg Hbf Deutsche Bahn 2
04:30 5:30 10:00 46,90 € Berlin Hbf Augsburg Hbf Deutsche Bahn 1
04:38 5:31 10:09 52,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Augsburg Hbf Deutsche Bahn 1
04:54 5:15 10:09 52,90 € Albrechtshof Augsburg Hbf Deutsche Bahn 1
05:25 5:35 11:00 134,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Augsburg Hbf Deutsche Bahn 2
05:29 5:31 11:00 134,90 € Albrechtshof Augsburg Hbf Deutsche Bahn 2
05:34 4:35 10:09 44,90 € Berlin Hbf Augsburg Hbf Deutsche Bahn 0
05:45 6h 11:45 63,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Augsburg Hbf Deutsche Bahn 2
05:54 5:51 11:45 63,90 € Albrechtshof Augsburg Hbf Deutsche Bahn 2
06:01 4:59 11:00 125,90 € Berlin Hbf Augsburg Hbf Deutsche Bahn 1
06:30 5:15 11:45 54,90 € Berlin Hbf Augsburg Hbf Deutsche Bahn 1
06:45 5:23 12:08 62,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Augsburg Hbf Deutsche Bahn 1
06:54 5:14 12:08 62,90 € Albrechtshof Augsburg Hbf Deutsche Bahn 1
06:58 5:10 12:08 62,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Augsburg Hbf Deutsche Bahn 2
07:00 17:55 00:55 94,98 € Charlottenburg Firnhaberau FlixBus 1
07:20 17:35 00:55 94,98 € Schöneberg Firnhaberau FlixBus 1
07:37 4:31 12:08 54,90 € Berlin Hbf Augsburg Hbf Deutsche Bahn 0
07:45 6:16 14:01 118,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Augsburg Hbf Deutsche Bahn 2
07:54 6:07 14:01 118,90 € Albrechtshof Augsburg Hbf Deutsche Bahn 2
08:30 5:31 14:01 109,90 € Berlin Hbf Augsburg Hbf Deutsche Bahn 1
09:25 5:18 14:43 114,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Augsburg Hbf Deutsche Bahn 1
09:29 5:14 14:43 114,90 € Albrechtshof Augsburg Hbf Deutsche Bahn 1
09:45 6h 15:45 134,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Augsburg Hbf Deutsche Bahn 2
09:50 5:55 15:45 134,90 € Albrechtshof Augsburg Hbf Deutsche Bahn 2
10:04 4:39 14:43 105,90 € Berlin Hbf Augsburg Hbf Deutsche Bahn 0
10:30 5:15 15:45 125,90 € Berlin Hbf Augsburg Hbf Deutsche Bahn 1
10:45 5:24 16:09 104,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Augsburg Hbf Deutsche Bahn 1
10:54 5:15 16:09 104,90 € Albrechtshof Augsburg Hbf Deutsche Bahn 1
10:58 5:11 16:09 104,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Augsburg Hbf Deutsche Bahn 2
11:24 10:11 21:35 48,98 € Tiergarten Firnhaberau FlixTrain 1
11:25 5:35 17:00 145 € Berlin-Schönefeld Flughafen Augsburg Hbf Deutsche Bahn 2
11:29 5:31 17:00 145 € Albrechtshof Augsburg Hbf Deutsche Bahn 2
11:32 10:03 21:35 48,98 € Tempelhof Firnhaberau FlixTrain 1
11:37 4:32 16:09 95,90 € Berlin Hbf Augsburg Hbf Deutsche Bahn 0
11:45 6:02 17:47 134,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Augsburg Hbf Deutsche Bahn 2
11:50 5:57 17:47 134,90 € Albrechtshof Augsburg Hbf Deutsche Bahn 2
12:05 4:55 17:00 145 € Berlin Hbf Augsburg Hbf Deutsche Bahn 1
12:30 5:17 17:47 125,90 € Berlin Hbf Augsburg Hbf Deutsche Bahn 1
12:45 5:44 18:29 114,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Augsburg Hbf Deutsche Bahn 2
12:50 6:20 19:10 25 € Berlin Augsburg BlaBlaCar 0
12:54 5:35 18:29 114,90 € Albrechtshof Augsburg Hbf Deutsche Bahn 2
12:58 5:31 18:29 114,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Augsburg Hbf Deutsche Bahn 3
13:25 5:20 18:45 104,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Augsburg Hbf Deutsche Bahn 1
13:29 5:16 18:45 104,90 € Albrechtshof Augsburg Hbf Deutsche Bahn 1
13:37 4:52 18:29 114,90 € Berlin Hbf Augsburg Hbf Deutsche Bahn 1
13:45 6:15 20:00 134,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Augsburg Hbf Deutsche Bahn 2
13:50 6:10 20:00 134,90 € Albrechtshof Augsburg Hbf Deutsche Bahn 2
14:04 4:41 18:45 95,90 € Berlin Hbf Augsburg Hbf Deutsche Bahn 0
14:05 16:25 06:30 59,98 € Flughafen Schönefeld Firnhaberau FlixBus 1
14:30 16h 06:30 57,98 € Schöneberg Firnhaberau FlixBus 1
14:30 5:30 20:00 125,90 € Berlin Hbf Augsburg Hbf Deutsche Bahn 1
14:40 6:30 21:10 30 € Ahrensfelde Donauwörth BlaBlaCar 0
14:45 5:24 20:09 104,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Augsburg Hbf Deutsche Bahn 1
14:54 5:15 20:09 104,90 € Albrechtshof Augsburg Hbf Deutsche Bahn 1
14:58 5:11 20:09 104,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Augsburg Hbf Deutsche Bahn 2
15:23 15:07 06:30 75,98 € Tiergarten Firnhaberau FlixTrain 1
15:25 5:43 21:08 135,50 € Berlin-Schönefeld Flughafen Augsburg Hbf Deutsche Bahn 3
15:25 5:51 21:16 145 € Berlin-Schönefeld Flughafen Augsburg Hbf Deutsche Bahn 2
15:30 5:38 21:08 135,50 € Albrechtshof Augsburg Hbf Deutsche Bahn 3
15:30 5:46 21:16 145 € Albrechtshof Augsburg Hbf Deutsche Bahn 2
15:37 4:32 20:09 95,90 € Berlin Hbf Augsburg Hbf Deutsche Bahn 0
15:45 6:23 22:08 114,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Augsburg Hbf Deutsche Bahn 3
15:50 6:18 22:08 114,90 € Albrechtshof Augsburg Hbf Deutsche Bahn 3
16:05 5:03 21:08 135,50 € Berlin Hbf Augsburg Hbf Deutsche Bahn 2
16:05 5:11 21:16 145 € Berlin Hbf Augsburg Hbf Deutsche Bahn 1
16:30 5:38 22:08 114,90 € Berlin Hbf Augsburg Hbf Deutsche Bahn 2
16:45 5:25 22:10 104,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Augsburg Hbf Deutsche Bahn 1
16:58 5:12 22:10 104,90 € Albrechtshof Augsburg Hbf Deutsche Bahn 1
16:58 5:12 22:10 104,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Augsburg Hbf Deutsche Bahn 2
17:20 14:10 07:30 61,98 € Schöneberg Firnhaberau FlixBus 1
17:25 5:43 23:08 128,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Augsburg Hbf Deutsche Bahn 3
17:29 5:39 23:08 128,90 € Albrechtshof Augsburg Hbf Deutsche Bahn 3
17:36 4:34 22:10 95,90 € Berlin Hbf Augsburg Hbf Deutsche Bahn 0
17:45 6:20 00:05 104,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Augsburg Hbf Deutsche Bahn 3
17:45 6:45 00:30 118,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Augsburg Hbf Deutsche Bahn 2
17:50 6:15 00:05 104,90 € Albrechtshof Augsburg Hbf Deutsche Bahn 3
17:50 6:40 00:30 118,90 € Albrechtshof Augsburg Hbf Deutsche Bahn 2
18:05 5:03 23:08 128,90 € Berlin Hbf Augsburg Hbf Deutsche Bahn 2
18:30 5:35 00:05 104,90 € Berlin Hbf Augsburg Hbf Deutsche Bahn 2
18:30 6h 00:30 109,90 € Berlin Hbf Augsburg Hbf Deutsche Bahn 1
19:25 6:09 01:34 104,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Augsburg Hbf Deutsche Bahn 3
19:29 6:05 01:34 104,90 € Albrechtshof Augsburg Hbf Deutsche Bahn 3
20:05 5:29 01:34 104,90 € Berlin Hbf Augsburg Hbf Deutsche Bahn 2
20:18 10:32 06:50 128,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Augsburg Hbf Deutsche Bahn 3
20:25 10:25 06:50 128,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Augsburg Hbf Deutsche Bahn 4
20:40 9:50 06:30 50,98 € Charlottenburg Firnhaberau FlixBus 1
20:45 10:12 06:57 62,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Augsburg Hbf Deutsche Bahn 1
20:54 9:56 06:50 115,90 € Albrechtshof Augsburg Hbf Deutsche Bahn 3
20:54 10:03 06:57 62,90 € Albrechtshof Augsburg Hbf Deutsche Bahn 1
21:00 14:15 11:15 45,98 € Charlottenburg Firnhaberau FlixBus 1
21:01 9:49 06:50 124,90 € Albrechtshof Augsburg Hbf Deutsche Bahn 4
21:15 14h 11:15 45,98 € Schöneberg Firnhaberau FlixBus 1
21:20 9:30 06:50 119,90 € Berlin Hbf Augsburg Hbf Deutsche Bahn 2
21:28 9:29 06:57 54,90 € Berlin Hbf Augsburg Hbf Deutsche Bahn 0
21:29 9:36 07:05 88,90 € Albrechtshof Augsburg Hbf Deutsche Bahn 3
21:29 10:02 07:31 88,90 € Albrechtshof Augsburg Hbf Deutsche Bahn 2
21:37 9:28 07:05 88,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Augsburg Hbf Deutsche Bahn 3
21:37 9:54 07:31 88,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Augsburg Hbf Deutsche Bahn 2
21:45 18:05 15:50 104,98 € Schöneberg Firnhaberau FlixBus 1
21:45 13:30 11:15 45,98 € Flughafen Schönefeld Firnhaberau FlixBus 1
22:10 17:40 15:50 104,98 € Flughafen Schönefeld Firnhaberau FlixBus 1
22:29 8:36 07:05 88,90 € Berlin Hbf Augsburg Hbf Deutsche Bahn 2
22:29 9:02 07:31 79,90 € Berlin Hbf Augsburg Hbf Deutsche Bahn 1
22:30 15:35 14:05 52,98 € Charlottenburg Firnhaberau FlixBus 1
23:59 15:26 15:25 59,98 € Charlottenburg Firnhaberau FlixBus 1