Berlin Bernau b Berlin Fri, 07.10.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
07:36 38 min 08:14 10,30 € Berlin Hbf Bernau(b Berlin) Deutsche Bahn 1
09:36 38 min 10:14 10,30 € Berlin Hbf Bernau(b Berlin) Deutsche Bahn 1
11:35 39 min 12:14 10,30 € Berlin Hbf Bernau(b Berlin) Deutsche Bahn 1
14:18 1:16 15:34 18,30 € Berlin-Schönefeld Flughafen Bernau(b Berlin) Deutsche Bahn 1
14:25 1:09 15:34 19,50 € Berlin-Schönefeld Flughafen Bernau(b Berlin) Deutsche Bahn 2
14:29 1:05 15:34 19,50 € Albrechtshof Bernau(b Berlin) Deutsche Bahn 1
15:14 20 min 15:34 13,50 € Berlin Hbf Bernau(b Berlin) Deutsche Bahn 0
17:18 1:17 18:35 17,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Bernau(b Berlin) Deutsche Bahn 1
17:25 1:10 18:35 19,50 € Berlin-Schönefeld Flughafen Bernau(b Berlin) Deutsche Bahn 2
17:39 28 min 18:07 13,50 € Berlin Hbf Bernau(b Berlin) Deutsche Bahn 0
17:43 24 min 18:07 13,50 € Berlin Hbf Bernau(b Berlin) Deutsche Bahn 1
18:16 19 min 18:35 13,50 € Berlin Hbf Bernau(b Berlin) Deutsche Bahn 0