Berlin Braunschweig Fri, 02.12.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
04:10 4:10 08:20 32,99 € Flughafen Schönefeld Bürgerpark FlixBus 0
04:35 3:45 08:20 29,99 € Schöneberg Bürgerpark FlixBus 0
05:00 3:20 08:20 32,99 € Charlottenburg Bürgerpark FlixBus 0
05:58 4:05 10:03 85,60 € Berlin-Schönefeld Flughafen Braunschweig Hbf Deutsche Bahn 2
06:05 3:58 10:03 85,60 € Berlin-Schönefeld Flughafen Braunschweig Hbf Deutsche Bahn 3
06:54 3:09 10:03 85,60 € Albrechtshof Braunschweig Hbf Deutsche Bahn 2
07:00 2:50 09:50 13 € Berlin Ilsenburg (Harz) BlaBlaCar 0
07:00 3:03 10:03 85,60 € Berlin Hbf Braunschweig Hbf Deutsche Bahn 1
07:58 4:05 12:03 85,60 € Berlin-Schönefeld Flughafen Braunschweig Hbf Deutsche Bahn 2
08:00 2:55 10:55 32,99 € Charlottenburg Bürgerpark FlixBus 0
08:05 3:58 12:03 85,60 € Berlin-Schönefeld Flughafen Braunschweig Hbf Deutsche Bahn 3
08:54 3:09 12:03 85,60 € Albrechtshof Braunschweig Hbf Deutsche Bahn 2
09:03 3h 12:03 85,60 € Berlin Hbf Braunschweig Hbf Deutsche Bahn 1
09:58 4:27 14:25 64,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Braunschweig Hbf Deutsche Bahn 3
10:00 2:40 12:40 32,99 € Charlottenburg Bürgerpark FlixBus 0
10:35 3:35 14:10 32,99 € Flughafen Schönefeld Bürgerpark FlixBus 0
10:46 3:39 14:25 64,90 € Berlin Hbf Braunschweig Hbf Deutsche Bahn 2
11:00 3:10 14:10 29,99 € Schöneberg Bürgerpark FlixBus 0
11:20 2h 13:20 7 € Schwielowsee Braunschweig BlaBlaCar 0
11:30 2:40 14:10 32,99 € Charlottenburg Bürgerpark FlixBus 0
13:00 2:20 15:20 8 € Potsdam Wolfsburg BlaBlaCar 0
13:10 2h 15:10 12 € Werder (Havel) Braunschweig BlaBlaCar 0
13:30 3:05 16:35 32,99 € Charlottenburg Bürgerpark FlixBus 0
14:30 2:40 17:10 16 € Berlin Braunschweig BlaBlaCar 0
15:05 3:20 18:25 66,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Braunschweig Hbf Deutsche Bahn 2
15:50 2:35 18:25 66,90 € Albrechtshof Braunschweig Hbf Deutsche Bahn 2
16:06 2:19 18:25 66,90 € Berlin Hbf Braunschweig Hbf Deutsche Bahn 1
16:20 2:40 19:00 13 € Berlin Braunschweig BlaBlaCar 0
17:58 4:27 22:25 64,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Braunschweig Hbf Deutsche Bahn 3
17:58 4:43 22:41 78,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Braunschweig Hbf Deutsche Bahn 2
18:00 3:10 21:10 16 € Berlin Hildesheim BlaBlaCar 0
18:00 3h 21:00 12 € Berlin Braunschweig BlaBlaCar 0
18:00 2:50 20:50 12 € Berlin Braunschweig BlaBlaCar 0
18:18 4:55 23:13 42 € Berlin-Schönefeld Flughafen Braunschweig Hbf Deutsche Bahn 3
18:46 3:39 22:25 64,90 € Berlin Hbf Braunschweig Hbf Deutsche Bahn 2
18:46 3:55 22:41 78,90 € Berlin Hbf Braunschweig Hbf Deutsche Bahn 1
18:54 4:19 23:13 22,50 € Albrechtshof Braunschweig Hbf Deutsche Bahn 3
18:58 4:56 23:54 85,60 € Berlin-Schönefeld Flughafen Braunschweig Hbf Deutsche Bahn 2
19:10 2:20 21:30 12 € Königs Wusterhausen Braunschweig BlaBlaCar 0
19:10 3h 22:10 13 € Potsdam Hildesheim BlaBlaCar 0
19:11 4:02 23:13 22,50 € Berlin Hbf Braunschweig Hbf Deutsche Bahn 2
19:18 4:47 00:05 42 € Berlin-Schönefeld Flughafen Braunschweig Hbf Deutsche Bahn 3
19:46 4:08 23:54 85,60 € Berlin Hbf Braunschweig Hbf Deutsche Bahn 1
19:50 4:04 23:54 85,60 € Albrechtshof Braunschweig Hbf Deutsche Bahn 2
20:00 2h 22:00 11 € Berlin Helmstedt BlaBlaCar 0
20:11 3:54 00:05 22,50 € Berlin Hbf Braunschweig Hbf Deutsche Bahn 2
20:18 4:41 00:59 68,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Braunschweig Hbf Deutsche Bahn 3
20:18 5:41 01:59 68,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Braunschweig Hbf Deutsche Bahn 2
20:25 4:34 00:59 68,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Braunschweig Hbf Deutsche Bahn 4
20:25 5:34 01:59 68,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Braunschweig Hbf Deutsche Bahn 3
20:54 4:05 00:59 68,90 € Albrechtshof Braunschweig Hbf Deutsche Bahn 3
20:54 5:05 01:59 68,90 € Albrechtshof Braunschweig Hbf Deutsche Bahn 2
21:00 3:30 00:30 14 € Bernau bei Berlin Gifhorn BlaBlaCar 0
21:00 2:40 23:40 15 € Berlin Braunschweig BlaBlaCar 0
21:00 2:50 23:50 25,99 € Charlottenburg Bürgerpark FlixBus 0
21:01 3:58 00:59 68,90 € Albrechtshof Braunschweig Hbf Deutsche Bahn 4
21:01 4:58 01:59 68,90 € Albrechtshof Braunschweig Hbf Deutsche Bahn 3
21:20 3:39 00:59 68,90 € Berlin Hbf Braunschweig Hbf Deutsche Bahn 2
21:20 4:39 01:59 68,90 € Berlin Hbf Braunschweig Hbf Deutsche Bahn 1
21:29 6:28 03:57 78,90 € Albrechtshof Braunschweig Hbf Deutsche Bahn 2
22:00 5:57 03:57 78,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Braunschweig Hbf Deutsche Bahn 2
22:01 5:56 03:57 78,90 € Albrechtshof Braunschweig Hbf Deutsche Bahn 3
22:28 5:29 03:57 78,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Braunschweig Hbf Deutsche Bahn 3
22:29 5:28 03:57 78,90 € Albrechtshof Braunschweig Hbf Deutsche Bahn 4
22:30 3h 01:30 21,99 € Charlottenburg Bürgerpark FlixBus 0
22:40 7:14 05:54 45,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Braunschweig Hbf Deutsche Bahn 3
22:59 4:58 03:57 78,90 € Berlin Hbf Braunschweig Hbf Deutsche Bahn 1
23:19 4:38 03:57 78,90 € Berlin Hbf Braunschweig Hbf Deutsche Bahn 2
23:28 6:26 05:54 45,90 € Albrechtshof Braunschweig Hbf Deutsche Bahn 3
23:31 6:23 05:54 45,90 € Berlin Hbf Braunschweig Hbf Deutsche Bahn 2