Berlin Budapest Fri, 01.03.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
03:20 15:55 19:15 89,98 € Tiergarten Budapest FlixBus 1
03:20 18:45 22:05 71,97 € Tiergarten Budapest FlixBus 2
03:20 16:10 19:30 89,98 € Tiergarten Budapest FlixBus 1
04:10 17:55 22:05 87,97 € Stralau Budapest FlixBus 2
04:10 15:05 19:15 79,98 € Stralau Budapest FlixBus 1
04:10 15:20 19:30 79,98 € Stralau Budapest FlixBus 1
04:35 21:45 02:20 95,89 € Wannsee Budapest FlixBus 2
05:10 14:20 19:30 84,98 € Alexanderstraße 3 Budapest FlixBus 1
05:10 16:55 22:05 94,98 € Alexanderstraße 3 Budapest FlixBus 1
05:10 14:05 19:15 84,98 € Alexanderstraße 3 Budapest FlixBus 1
05:49 12:33 18:22 295,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Ferencváros Deutsche Bahn 4
05:49 12:30 18:19 295,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Déli Deutsche Bahn 4
05:49 13h 18:19 295,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Déli Deutsche Bahn 3
05:49 12:13 18:02 295,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Kelenföld Deutsche Bahn 3
05:49 12:30 18:19 295,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Keleti Deutsche Bahn 3
05:49 12:30 18:19 295,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen BUDAPEST Deutsche Bahn 3
05:49 12:42 18:31 295,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Köbanya-Kispest Deutsche Bahn 4
05:49 12:50 18:19 295,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Zuglo Deutsche Bahn 3
05:52 12:30 18:22 295,40 € Albrechtshof Budapest-Ferencváros Deutsche Bahn 3
05:52 12:27 18:19 295,40 € Albrechtshof Budapest-Déli Deutsche Bahn 3
05:52 12:57 18:19 295,40 € Albrechtshof Budapest-Déli Deutsche Bahn 2
05:52 12:10 18:02 295,40 € Albrechtshof Budapest-Kelenföld Deutsche Bahn 2
05:52 12:27 18:19 295,40 € Albrechtshof Budapest-Keleti Deutsche Bahn 2
05:52 12:27 18:19 295,40 € Albrechtshof BUDAPEST Deutsche Bahn 2
05:52 12:39 18:31 295,40 € Albrechtshof Köbanya-Kispest Deutsche Bahn 3
05:52 12:47 18:19 295,40 € Albrechtshof Zuglo Deutsche Bahn 2
05:55 13:35 19:30 84,98 € Flughafen Schönefeld Budapest FlixBus 1
05:55 16:10 22:05 94,98 € Flughafen Schönefeld Budapest FlixBus 1
05:55 13:20 19:15 84,98 € Flughafen Schönefeld Budapest FlixBus 1
06:00 20:20 02:20 112,89 € Tegel Budapest FlixBus 2
06:26 24:04 06:30 139,98 € Tiergarten Budapest FlixTrain 1
06:28 11:54 18:22 295,40 € Berlin Hbf Budapest-Ferencváros Deutsche Bahn 2
06:28 11:51 18:19 295,40 € Berlin Hbf Budapest-Déli Deutsche Bahn 2
06:28 12:21 18:19 295,40 € Berlin Hbf Budapest-Déli Deutsche Bahn 1
06:28 11:34 18:02 295,40 € Berlin Hbf Budapest-Kelenföld Deutsche Bahn 1
06:28 11:51 18:19 295,40 € Berlin Hbf Budapest-Keleti Deutsche Bahn 1
06:28 11:51 18:19 295,40 € Berlin Hbf BUDAPEST Deutsche Bahn 1
06:28 12:03 18:31 295,40 € Berlin Hbf Köbanya-Kispest Deutsche Bahn 2
06:28 12:11 18:19 295,40 € Berlin Hbf Zuglo Deutsche Bahn 1
06:29 11:59 18:28 208,40 € Albrechtshof Budapest-Nyugati Deutsche Bahn 2
06:29 12:53 19:22 208,40 € Albrechtshof Budapest-Ferencváros Deutsche Bahn 3
06:29 12:29 18:28 208,40 € Albrechtshof Budapest-Déli Deutsche Bahn 2
06:29 12:37 19:06 211,40 € Albrechtshof Budapest-Kelenföld Deutsche Bahn 3
06:29 12:29 18:28 208,40 € Albrechtshof Budapest-Keleti Deutsche Bahn 2
06:29 11:59 18:28 208,40 € Albrechtshof BUDAPEST Deutsche Bahn 2
06:29 12:44 18:28 208,40 € Albrechtshof Köbanya-Kispest Deutsche Bahn 2
06:29 12:27 18:56 211,40 € Albrechtshof Zuglo Deutsche Bahn 3
06:30 22:05 04:35 92,98 € Wannsee Budapest FlixBus 1
06:37 23:53 06:30 139,98 € Schöneberg Budapest FlixTrain 1
06:38 11:50 18:28 208,30 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Nyugati Deutsche Bahn 4
06:38 12:20 18:28 208,30 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Déli Deutsche Bahn 4
06:38 12:20 18:28 208,30 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Keleti Deutsche Bahn 4
06:38 11:50 18:28 208,30 € Berlin-Schönefeld Flughafen BUDAPEST Deutsche Bahn 4
06:38 12:35 18:28 208,30 € Berlin-Schönefeld Flughafen Köbanya-Kispest Deutsche Bahn 4
06:38 12:18 18:56 211,30 € Berlin-Schönefeld Flughafen Zuglo Deutsche Bahn 5
07:00 12:30 19:30 89,99 € Charlottenburg Budapest FlixBus 0
07:00 12:15 19:15 89,99 € Charlottenburg Budapest FlixBus 0
07:15 12:15 19:30 89,99 € Schöneberg Budapest FlixBus 0
07:15 12h 19:15 89,99 € Schöneberg Budapest FlixBus 0
07:16 11:12 18:28 208,40 € Berlin Hbf Budapest-Nyugati Deutsche Bahn 1
07:16 12:06 19:22 208,40 € Berlin Hbf Budapest-Ferencváros Deutsche Bahn 2
07:16 11:42 18:28 208,40 € Berlin Hbf Budapest-Déli Deutsche Bahn 1
07:16 11:50 19:06 211,40 € Berlin Hbf Budapest-Kelenföld Deutsche Bahn 2
07:16 11:42 18:28 208,40 € Berlin Hbf Budapest-Keleti Deutsche Bahn 1
07:16 11:12 18:28 208,40 € Berlin Hbf BUDAPEST Deutsche Bahn 1
07:16 11:57 18:28 208,40 € Berlin Hbf Köbanya-Kispest Deutsche Bahn 1
07:16 11:40 18:56 211,40 € Berlin Hbf Zuglo Deutsche Bahn 2
07:40 18:40 02:20 103,97 € Alexanderstraße 3 Budapest FlixBus 2
07:45 12:37 20:22 295,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Ferencváros Deutsche Bahn 3
07:45 12:34 20:19 295,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Déli Deutsche Bahn 3
07:45 13:04 20:19 295,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Déli Deutsche Bahn 2
07:45 12:17 20:02 295,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Kelenföld Deutsche Bahn 2
07:45 12:34 20:19 295,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Keleti Deutsche Bahn 2
07:45 12:34 20:19 295,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen BUDAPEST Deutsche Bahn 2
07:45 12:46 20:31 295,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Köbanya-Kispest Deutsche Bahn 3
07:45 12:54 20:19 295,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Zuglo Deutsche Bahn 2
07:49 12:33 20:22 295,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Ferencváros Deutsche Bahn 4
07:49 12:30 20:19 295,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Déli Deutsche Bahn 4
07:49 13h 20:19 295,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Déli Deutsche Bahn 3
07:49 12:13 20:02 295,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Kelenföld Deutsche Bahn 3
07:49 12:30 20:19 295,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Keleti Deutsche Bahn 3
07:49 12:30 20:19 295,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen BUDAPEST Deutsche Bahn 3
07:49 12:42 20:31 295,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Köbanya-Kispest Deutsche Bahn 4
07:49 12:50 20:19 295,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Zuglo Deutsche Bahn 3
07:51 30:59 14:50 129,97 € Spandau Budapest FlixTrain 2
07:58 12:24 20:22 295,40 € Albrechtshof Budapest-Ferencváros Deutsche Bahn 3
07:58 12:21 20:19 295,40 € Albrechtshof Budapest-Déli Deutsche Bahn 3
07:58 12:51 20:19 295,40 € Albrechtshof Budapest-Déli Deutsche Bahn 2
07:58 12:04 20:02 295,40 € Albrechtshof Budapest-Kelenföld Deutsche Bahn 2
07:58 12:21 20:19 295,40 € Albrechtshof Budapest-Keleti Deutsche Bahn 2
07:58 12:21 20:19 295,40 € Albrechtshof BUDAPEST Deutsche Bahn 2
07:58 12:33 20:31 295,40 € Albrechtshof Köbanya-Kispest Deutsche Bahn 3
07:58 12:41 20:19 295,40 € Albrechtshof Zuglo Deutsche Bahn 2
08:00 14:05 22:05 94,98 € Charlottenburg Budapest FlixBus 1
08:15 13:50 22:05 94,98 € Schöneberg Budapest FlixBus 1
08:25 12:03 20:28 208,30 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Nyugati Deutsche Bahn 1
08:25 12:57 21:22 208,30 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Ferencváros Deutsche Bahn 2
08:25 12:33 20:28 208,30 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Déli Deutsche Bahn 1
08:25 12:41 21:06 208,30 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Kelenföld Deutsche Bahn 2
08:25 12:33 20:28 208,30 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Keleti Deutsche Bahn 1
08:25 12:03 20:28 208,30 € Berlin-Schönefeld Flughafen BUDAPEST Deutsche Bahn 1
08:25 12:48 20:28 208,30 € Berlin-Schönefeld Flughafen Köbanya-Kispest Deutsche Bahn 1
08:25 12:31 20:56 211,30 € Berlin-Schönefeld Flughafen Zuglo Deutsche Bahn 2
08:28 11:54 20:22 295,40 € Berlin Hbf Budapest-Ferencváros Deutsche Bahn 2
08:28 11:51 20:19 295,40 € Berlin Hbf Budapest-Déli Deutsche Bahn 2
08:28 12:21 20:19 295,40 € Berlin Hbf Budapest-Déli Deutsche Bahn 1
08:28 11:34 20:02 295,40 € Berlin Hbf Budapest-Kelenföld Deutsche Bahn 1
08:28 11:51 20:19 295,40 € Berlin Hbf Budapest-Keleti Deutsche Bahn 1
08:28 11:51 20:19 295,40 € Berlin Hbf BUDAPEST Deutsche Bahn 1
08:28 12:03 20:31 295,40 € Berlin Hbf Köbanya-Kispest Deutsche Bahn 2
08:28 12:11 20:19 295,40 € Berlin Hbf Zuglo Deutsche Bahn 1
08:29 11:59 20:28 208,40 € Albrechtshof Budapest-Nyugati Deutsche Bahn 1
08:29 12:53 21:22 208,40 € Albrechtshof Budapest-Ferencváros Deutsche Bahn 2
08:29 12:29 20:28 208,40 € Albrechtshof Budapest-Déli Deutsche Bahn 1
08:29 12:37 21:06 208,40 € Albrechtshof Budapest-Kelenföld Deutsche Bahn 2
08:29 12:29 20:28 208,40 € Albrechtshof Budapest-Keleti Deutsche Bahn 1
08:29 11:59 20:28 208,40 € Albrechtshof BUDAPEST Deutsche Bahn 1
08:29 12:44 20:28 208,40 € Albrechtshof Köbanya-Kispest Deutsche Bahn 1
08:29 12:27 20:56 211,40 € Albrechtshof Zuglo Deutsche Bahn 2
08:49 13h 21:19 280,45 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Nyugati Deutsche Bahn 4
08:49 12:33 21:22 280,45 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Ferencváros Deutsche Bahn 5
08:49 12:30 21:19 280,45 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Déli Deutsche Bahn 5
08:49 13h 21:19 280,45 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Déli Deutsche Bahn 4
08:49 12:13 21:02 280,45 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Kelenföld Deutsche Bahn 4
08:49 12:30 21:19 280,45 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Keleti Deutsche Bahn 4
08:49 12:30 21:19 280,45 € Berlin-Schönefeld Flughafen BUDAPEST Deutsche Bahn 4
08:49 12:42 21:31 280,45 € Berlin-Schönefeld Flughafen Köbanya-Kispest Deutsche Bahn 5
08:49 12:50 21:19 280,45 € Berlin-Schönefeld Flughafen Zuglo Deutsche Bahn 4
08:58 12:51 21:19 280,45 € Albrechtshof Budapest-Nyugati Deutsche Bahn 3
08:58 12:24 21:22 280,45 € Albrechtshof Budapest-Ferencváros Deutsche Bahn 4
08:58 12:21 21:19 280,45 € Albrechtshof Budapest-Déli Deutsche Bahn 4
08:58 12:51 21:19 280,45 € Albrechtshof Budapest-Déli Deutsche Bahn 3
08:58 12:04 21:02 280,45 € Albrechtshof Budapest-Kelenföld Deutsche Bahn 3
08:58 12:21 21:19 280,45 € Albrechtshof Budapest-Keleti Deutsche Bahn 3
08:58 12:21 21:19 280,45 € Albrechtshof BUDAPEST Deutsche Bahn 3
08:58 12:33 21:31 280,45 € Albrechtshof Köbanya-Kispest Deutsche Bahn 4
08:58 12:41 21:19 280,45 € Albrechtshof Zuglo Deutsche Bahn 3
09:16 11:12 20:28 208,40 € Berlin Hbf Budapest-Nyugati Deutsche Bahn 0
09:16 12:06 21:22 208,40 € Berlin Hbf Budapest-Ferencváros Deutsche Bahn 1
09:16 11:42 20:28 208,40 € Berlin Hbf Budapest-Déli Deutsche Bahn 0
09:16 11:50 21:06 208,40 € Berlin Hbf Budapest-Kelenföld Deutsche Bahn 1
09:16 11:42 20:28 208,40 € Berlin Hbf Budapest-Keleti Deutsche Bahn 0
09:16 11:12 20:28 208,40 € Berlin Hbf BUDAPEST Deutsche Bahn 0
09:16 11:57 20:28 208,40 € Berlin Hbf Köbanya-Kispest Deutsche Bahn 0
09:16 11:40 20:56 211,40 € Berlin Hbf Zuglo Deutsche Bahn 1
09:34 12:15 21:19 280,45 € Berlin Hbf Budapest-Nyugati Deutsche Bahn 2
09:34 11:48 21:22 280,45 € Berlin Hbf Budapest-Ferencváros Deutsche Bahn 3
09:34 11:45 21:19 280,45 € Berlin Hbf Budapest-Déli Deutsche Bahn 3
09:34 12:15 21:19 280,45 € Berlin Hbf Budapest-Déli Deutsche Bahn 2
09:34 11:28 21:02 280,45 € Berlin Hbf Budapest-Kelenföld Deutsche Bahn 2
09:34 11:45 21:19 280,45 € Berlin Hbf Budapest-Keleti Deutsche Bahn 2
09:34 11:45 21:19 280,45 € Berlin Hbf BUDAPEST Deutsche Bahn 2
09:34 11:57 21:31 280,45 € Berlin Hbf Köbanya-Kispest Deutsche Bahn 3
09:34 12:05 21:19 280,45 € Berlin Hbf Zuglo Deutsche Bahn 2
10:28 21:37 08:05 94,97 € Tiergarten Budapest FlixTrain 2
10:29 12:01 22:30 208,40 € Albrechtshof Budapest-Nyugati Deutsche Bahn 2
10:29 12:31 22:30 208,40 € Albrechtshof Budapest-Déli Deutsche Bahn 2
10:29 12:31 22:30 208,40 € Albrechtshof Budapest-Keleti Deutsche Bahn 2
10:29 12:01 22:30 208,40 € Albrechtshof BUDAPEST Deutsche Bahn 2
10:29 12:46 22:30 208,40 € Albrechtshof Köbanya-Kispest Deutsche Bahn 2
10:29 12:16 22:45 208,40 € Albrechtshof Zuglo Deutsche Bahn 3
10:38 11:52 22:30 208,50 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Nyugati Deutsche Bahn 3
10:38 12:22 22:30 208,50 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Déli Deutsche Bahn 3
10:38 12:22 22:30 208,50 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Keleti Deutsche Bahn 3
10:38 11:52 22:30 208,50 € Berlin-Schönefeld Flughafen BUDAPEST Deutsche Bahn 3
10:38 12:37 22:30 208,50 € Berlin-Schönefeld Flughafen Köbanya-Kispest Deutsche Bahn 3
10:38 12:07 22:45 208,50 € Berlin-Schönefeld Flughafen Zuglo Deutsche Bahn 4
11:00 12:15 23:15 69,99 € Charlottenburg Budapest FlixBus 0
11:00 11:55 22:55 69,99 € Charlottenburg Budapest FlixBus 0
11:00 15:20 02:20 104,94 € Charlottenburg Budapest FlixBus 1
11:16 11:09 22:30 208,40 € Berlin Hbf Budapest-Nyugati Deutsche Bahn 1
11:16 11:39 22:30 208,40 € Berlin Hbf Budapest-Déli Deutsche Bahn 1
11:16 11:39 22:30 208,40 € Berlin Hbf Budapest-Keleti Deutsche Bahn 1
11:16 11:09 22:30 208,40 € Berlin Hbf BUDAPEST Deutsche Bahn 1
11:16 11:54 22:30 208,40 € Berlin Hbf Köbanya-Kispest Deutsche Bahn 1
11:16 11:24 22:45 208,40 € Berlin Hbf Zuglo Deutsche Bahn 2
11:20 15h 02:20 104,90 € Schöneberg Budapest FlixBus 1
11:20 11:55 23:15 69,99 € Schöneberg Budapest FlixBus 0
11:20 11:35 22:55 69,99 € Schöneberg Budapest FlixBus 0
11:20 17:15 04:35 80,98 € Flughafen Schönefeld Budapest FlixBus 1
11:45 13:04 00:19 295,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Nyugati Deutsche Bahn 2
11:45 17:37 05:22 295,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Ferencváros Deutsche Bahn 3
11:45 12:49 00:34 295,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Déli Deutsche Bahn 3
11:45 13:04 00:19 295,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Déli Deutsche Bahn 2
11:45 12:17 00:02 295,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Kelenföld Deutsche Bahn 2
11:45 12:34 00:19 295,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Keleti Deutsche Bahn 2
11:45 12:34 00:19 295,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen BUDAPEST Deutsche Bahn 2
11:45 13:11 00:56 295,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Köbanya-Kispest Deutsche Bahn 3
11:45 12:54 00:19 295,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Zuglo Deutsche Bahn 2
11:49 13h 00:19 295,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Nyugati Deutsche Bahn 3
11:49 17:33 05:22 295,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Ferencváros Deutsche Bahn 4
11:49 12:45 00:34 295,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Déli Deutsche Bahn 4
11:49 13h 00:19 295,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Déli Deutsche Bahn 3
11:49 12:13 00:02 295,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Kelenföld Deutsche Bahn 3
11:49 12:30 00:19 295,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Keleti Deutsche Bahn 3
11:49 12:30 00:19 295,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen BUDAPEST Deutsche Bahn 3
11:49 13:07 00:56 295,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Köbanya-Kispest Deutsche Bahn 4
11:49 12:50 00:19 295,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Zuglo Deutsche Bahn 3
11:58 12:51 00:19 295,40 € Albrechtshof Budapest-Nyugati Deutsche Bahn 2
11:58 17:24 05:22 295,40 € Albrechtshof Budapest-Ferencváros Deutsche Bahn 3
11:58 12:36 00:34 295,40 € Albrechtshof Budapest-Déli Deutsche Bahn 3
11:58 12:51 00:19 295,40 € Albrechtshof Budapest-Déli Deutsche Bahn 2
11:58 12:04 00:02 295,40 € Albrechtshof Budapest-Kelenföld Deutsche Bahn 2
11:58 12:21 00:19 295,40 € Albrechtshof Budapest-Keleti Deutsche Bahn 2
11:58 12:21 00:19 295,40 € Albrechtshof BUDAPEST Deutsche Bahn 2
11:58 12:58 00:56 295,40 € Albrechtshof Köbanya-Kispest Deutsche Bahn 3
11:58 12:41 00:19 295,40 € Albrechtshof Zuglo Deutsche Bahn 2
12:28 12:21 00:19 295,40 € Berlin Hbf Budapest-Nyugati Deutsche Bahn 1
12:28 16:54 05:22 295,40 € Berlin Hbf Budapest-Ferencváros Deutsche Bahn 2
12:28 12:06 00:34 295,40 € Berlin Hbf Budapest-Déli Deutsche Bahn 2
12:28 12:21 00:19 295,40 € Berlin Hbf Budapest-Déli Deutsche Bahn 1
12:28 11:34 00:02 295,40 € Berlin Hbf Budapest-Kelenföld Deutsche Bahn 1
12:28 11:51 00:19 295,40 € Berlin Hbf Budapest-Keleti Deutsche Bahn 1
12:28 11:51 00:19 295,40 € Berlin Hbf BUDAPEST Deutsche Bahn 1
12:28 12:28 00:56 295,40 € Berlin Hbf Köbanya-Kispest Deutsche Bahn 2
12:28 12:11 00:19 295,40 € Berlin Hbf Zuglo Deutsche Bahn 1
12:40 18:40 07:20 94,98 € Charlottenburg Budapest FlixBus 1
12:55 18:25 07:20 94,98 € Schöneberg Budapest FlixBus 1
13:00 10:20 23:20 70,48 € Berlin Budapest BlaBlaCar 0
13:20 18h 07:20 94,98 € Flughafen Schönefeld Budapest FlixBus 1
14:10 17:55 08:05 76,97 € Alexanderstraße 3 Budapest FlixBus 2
14:28 23:32 14:00 103,97 € Tiergarten Budapest FlixTrain 2
14:30 17:35 08:05 75,98 € Charlottenburg Budapest FlixBus 1
14:50 17:15 08:05 75,98 € Schöneberg Budapest FlixBus 1
15:15 16:50 08:05 75,98 € Flughafen Schönefeld Budapest FlixBus 1
15:34 26:06 17:40 127,97 € Tiergarten Budapest FlixTrain 2
15:40 13:35 05:15 64,98 € Alexanderstraße 3 Budapest FlixBus 1
15:40 13:15 04:55 69,98 € Alexanderstraße 3 Budapest FlixBus 1
15:51 25:49 17:40 127,97 € Spandau Budapest FlixTrain 2
16:00 22h 14:00 77,97 € Wannsee Budapest FlixBus 2
16:25 12:50 05:15 69,98 € Flughafen Schönefeld Budapest FlixBus 1
16:25 12:30 04:55 74,98 € Flughafen Schönefeld Budapest FlixBus 1
17:05 20:55 14:00 80,97 € Tegel Budapest FlixBus 2
18:00 11:15 05:15 59,99 € Charlottenburg Budapest FlixBus 0
18:00 10:55 04:55 59,99 € Charlottenburg Budapest FlixBus 0
18:20 10:55 05:15 59,99 € Schöneberg Budapest FlixBus 0
18:20 10:35 04:55 59,99 € Schöneberg Budapest FlixBus 0
18:40 16:10 10:50 89,97 € Alexanderstraße 3 Budapest FlixBus 2
20:30 14:20 10:50 94,98 € Charlottenburg Budapest FlixBus 1
20:38 17:11 13:19 295,50 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Nyugati Deutsche Bahn 4
20:38 16:44 13:22 295,50 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Ferencváros Deutsche Bahn 5
20:38 16:46 13:24 298,50 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Déli Deutsche Bahn 5
20:38 17:11 13:19 295,50 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Déli Deutsche Bahn 4
20:38 16:24 13:02 295,50 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Kelenföld Deutsche Bahn 4
20:38 16:41 13:19 295,50 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Keleti Deutsche Bahn 4
20:38 16:41 13:19 295,50 € Berlin-Schönefeld Flughafen BUDAPEST Deutsche Bahn 4
20:38 16:53 13:31 295,50 € Berlin-Schönefeld Flughafen Köbanya-Kispest Deutsche Bahn 5
20:38 17:01 13:19 295,50 € Berlin-Schönefeld Flughafen Zuglo Deutsche Bahn 4
20:45 14:05 10:50 94,98 € Schöneberg Budapest FlixBus 1
21:10 33:20 06:30 111,98 € Schöneberg Budapest FlixBus 1
21:10 13:40 10:50 84,98 € Flughafen Schönefeld Budapest FlixBus 1
21:20 20:30 17:50 99,90 € Flughafen Schönefeld Budapest FlixBus 1
21:26 16:23 13:19 295,50 € Berlin Hbf Budapest-Nyugati Deutsche Bahn 3
21:26 15:56 13:22 295,50 € Berlin Hbf Budapest-Ferencváros Deutsche Bahn 4
21:26 15:58 13:24 298,50 € Berlin Hbf Budapest-Déli Deutsche Bahn 4
21:26 16:23 13:19 295,50 € Berlin Hbf Budapest-Déli Deutsche Bahn 3
21:26 15:36 13:02 295,50 € Berlin Hbf Budapest-Kelenföld Deutsche Bahn 3
21:26 15:53 13:19 295,50 € Berlin Hbf Budapest-Keleti Deutsche Bahn 3
21:26 15:53 13:19 295,50 € Berlin Hbf BUDAPEST Deutsche Bahn 3
21:26 16:05 13:31 295,50 € Berlin Hbf Köbanya-Kispest Deutsche Bahn 4
21:26 16:13 13:19 295,50 € Berlin Hbf Zuglo Deutsche Bahn 3
21:29 16:20 13:19 295,50 € Albrechtshof Budapest-Nyugati Deutsche Bahn 4
21:29 17:20 14:19 241,75 € Albrechtshof Budapest-Nyugati Deutsche Bahn 2
21:29 15:53 13:22 295,50 € Albrechtshof Budapest-Ferencváros Deutsche Bahn 5
21:29 16:53 14:22 241,75 € Albrechtshof Budapest-Ferencváros Deutsche Bahn 3
21:29 15:55 13:24 298,50 € Albrechtshof Budapest-Déli Deutsche Bahn 5
21:29 16:20 13:19 295,50 € Albrechtshof Budapest-Déli Deutsche Bahn 4
21:29 16:55 14:24 244,75 € Albrechtshof Budapest-Déli Deutsche Bahn 3
21:29 17:20 14:19 241,75 € Albrechtshof Budapest-Déli Deutsche Bahn 2
21:29 15:33 13:02 295,50 € Albrechtshof Budapest-Kelenföld Deutsche Bahn 4
21:29 16:33 14:02 241,75 € Albrechtshof Budapest-Kelenföld Deutsche Bahn 2
21:29 15:50 13:19 295,50 € Albrechtshof Budapest-Keleti Deutsche Bahn 4
21:29 16:50 14:19 241,75 € Albrechtshof Budapest-Keleti Deutsche Bahn 2
21:29 15:50 13:19 295,50 € Albrechtshof BUDAPEST Deutsche Bahn 4
21:29 16:50 14:19 241,75 € Albrechtshof BUDAPEST Deutsche Bahn 2
21:29 16:02 13:31 295,50 € Albrechtshof Köbanya-Kispest Deutsche Bahn 5
21:29 17:02 14:31 241,75 € Albrechtshof Köbanya-Kispest Deutsche Bahn 3
21:29 16:10 13:19 295,50 € Albrechtshof Zuglo Deutsche Bahn 4
21:29 17:10 14:19 241,75 € Albrechtshof Zuglo Deutsche Bahn 2
21:45 17:04 14:19 241,75 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Nyugati Deutsche Bahn 2
21:45 16:37 14:22 241,75 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Ferencváros Deutsche Bahn 3
21:45 16:39 14:24 244,75 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Déli Deutsche Bahn 3
21:45 17:04 14:19 241,75 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Déli Deutsche Bahn 2
21:45 16:17 14:02 241,75 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Kelenföld Deutsche Bahn 2
21:45 16:34 14:19 241,75 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Keleti Deutsche Bahn 2
21:45 16:34 14:19 241,75 € Berlin-Schönefeld Flughafen BUDAPEST Deutsche Bahn 2
21:45 16:46 14:31 241,75 € Berlin-Schönefeld Flughafen Köbanya-Kispest Deutsche Bahn 3
21:45 16:54 14:19 241,75 € Berlin-Schönefeld Flughafen Zuglo Deutsche Bahn 2
21:55 32:35 06:30 111,98 € Wannsee Budapest FlixBus 1
22:00 12:15 10:15 49,99 € Charlottenburg Budapest FlixBus 0
22:00 11:55 09:55 49,99 € Charlottenburg Budapest FlixBus 0
22:15 12h 10:15 49,99 € Schöneberg Budapest FlixBus 0
22:15 11:40 09:55 49,99 € Schöneberg Budapest FlixBus 0
22:25 14h 12:25 74,98 € Alexanderstraße 3 Budapest FlixBus 1
22:25 16:25 14:50 84,98 € Alexanderstraße 3 Budapest FlixBus 1
22:25 13:45 12:10 74,98 € Alexanderstraße 3 Budapest FlixBus 1
22:28 16:21 14:19 241,75 € Berlin Hbf Budapest-Nyugati Deutsche Bahn 1
22:28 15:54 14:22 241,75 € Berlin Hbf Budapest-Ferencváros Deutsche Bahn 2
22:28 15:56 14:24 244,75 € Berlin Hbf Budapest-Déli Deutsche Bahn 2
22:28 16:21 14:19 241,75 € Berlin Hbf Budapest-Déli Deutsche Bahn 1
22:28 15:34 14:02 241,75 € Berlin Hbf Budapest-Kelenföld Deutsche Bahn 1
22:28 15:51 14:19 241,75 € Berlin Hbf Budapest-Keleti Deutsche Bahn 1
22:28 15:51 14:19 241,75 € Berlin Hbf BUDAPEST Deutsche Bahn 1
22:28 16:03 14:31 241,75 € Berlin Hbf Köbanya-Kispest Deutsche Bahn 2
22:28 16:11 14:19 241,75 € Berlin Hbf Zuglo Deutsche Bahn 1
22:40 11:35 10:15 49,99 € Flughafen Schönefeld Budapest FlixBus 0
22:40 11:15 09:55 49,99 € Flughafen Schönefeld Budapest FlixBus 0
22:59 15:01 14:00 68,98 € Charlottenburg Budapest FlixBus 1
23:38 16:50 16:28 232,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Budapest-Nyugati Deutsche Bahn 4