Berlin Freiburg im Breisgau Wed, 22.09.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
00:20 9:44 10:04 37,90 € Berlin Hbf Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 2
01:38 9:22 11:00 44,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 1
02:33 8:27 11:00 37,90 € Albrechtshof Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 1
04:30 6:30 11:00 37,90 € Berlin Hbf Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 0
05:25 6:46 12:11 44,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 2
05:29 6:42 12:11 44,90 € Albrechtshof Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 2
05:38 7:22 13:00 76,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 1
06:01 6:10 12:11 37,90 € Berlin Hbf Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 1
06:29 6:31 13:00 67,90 € Albrechtshof Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 1
06:30 6:30 13:00 67,90 € Berlin Hbf Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 0
06:45 7:15 14:00 76,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 2
06:54 7:06 14:00 76,90 € Albrechtshof Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 2
06:58 7:02 14:00 76,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 4
06:58 7:13 14:11 76,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 2
07:28 6:32 14:00 67,90 € Berlin Hbf Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 1
07:29 6:31 14:00 67,90 € Albrechtshof Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 3
07:37 6:23 14:00 67,90 € Berlin Hbf Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 2
07:38 7:22 15:00 76,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 1
07:45 6:26 14:11 67,90 € Albrechtshof Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 2
07:46 6:25 14:11 67,90 € Berlin Hbf Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 1
08:29 6:31 15:00 67,90 € Albrechtshof Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 1
08:30 6:30 15:00 67,90 € Berlin Hbf Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 0
08:45 7:26 16:11 76,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 2
08:58 7:13 16:11 76,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 2
09:29 6:42 16:11 67,90 € Albrechtshof Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 2
09:33 6:38 16:11 67,90 € Berlin Hbf Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 1
09:38 7:22 17:00 76,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 1
09:46 6:25 16:11 67,90 € Berlin Hbf Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 1
09:50 6:21 16:11 67,90 € Albrechtshof Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 2
10:05 18:25 04:30 54,98 € Flughafen Schönefeld Bismarckallee 1A FlixBus 1
10:29 6:31 17:00 67,90 € Albrechtshof Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 1
10:30 18h 04:30 54,98 € Schöneberg Bismarckallee 1A FlixBus 1
10:30 6:30 17:00 67,90 € Berlin Hbf Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 0
10:54 7:17 18:11 76,90 € Albrechtshof Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 2
10:58 7:13 18:11 76,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 2
10:58 7:13 18:11 76,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 4
11:00 17:30 04:30 54,98 € Charlottenburg Bismarckallee 1A FlixBus 1
11:37 6:34 18:11 67,90 € Berlin Hbf Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 2
11:38 7:22 19:00 76,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 1
11:46 6:25 18:11 67,90 € Berlin Hbf Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 1
11:50 6:21 18:11 67,90 € Albrechtshof Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 2
12:29 6:31 19:00 67,90 € Albrechtshof Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 1
12:30 6:30 19:00 67,90 € Berlin Hbf Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 0
12:45 7:15 20:00 76,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 2
12:54 7:06 20:00 76,90 € Albrechtshof Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 2
12:58 7:02 20:00 76,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 4
12:58 7:13 20:11 76,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 2
13:00 16:45 05:45 53,98 € Charlottenburg Bismarckallee 1A FlixBus 1
13:20 16:25 05:45 53,98 € Schöneberg Bismarckallee 1A FlixBus 1
13:28 6:32 20:00 67,90 € Berlin Hbf Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 1
13:29 6:42 20:11 37,90 € Albrechtshof Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 2
13:37 6:23 20:00 67,90 € Berlin Hbf Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 2
13:38 7:28 21:06 76,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 1
13:46 6:25 20:11 67,90 € Berlin Hbf Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 1
13:50 6:21 20:11 67,90 € Albrechtshof Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 2
14:29 6:37 21:06 67,90 € Albrechtshof Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 1
14:30 6:36 21:06 67,90 € Berlin Hbf Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 0
14:58 7:17 22:15 76,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 2
15:24 13:06 04:30 45,98 € Tiergarten Bismarckallee 1A FlixTrain 1
15:38 7:28 23:06 76,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 1
15:46 6:29 22:15 67,90 € Berlin Hbf Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 1
15:50 6:25 22:15 67,90 € Albrechtshof Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 2
16:29 6:37 23:06 67,90 € Albrechtshof Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 1
16:30 6:36 23:06 67,90 € Berlin Hbf Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 0
16:45 8:08 00:53 68,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 3
16:58 7:55 00:53 68,90 € Albrechtshof Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 3
16:58 7:55 00:53 61,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 5
17:28 7:25 00:53 68,90 € Berlin Hbf Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 2
17:34 7:19 00:53 61,90 € Berlin Hbf Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 3
17:46 11:36 05:22 76,90 € Berlin Hbf Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 3
17:50 11:32 05:22 76,90 € Albrechtshof Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 4
18:30 15:20 09:50 39,98 € Flughafen Schönefeld Bismarckallee 1A FlixBus 1
18:55 14:55 09:50 39,98 € Schöneberg Bismarckallee 1A FlixBus 1
19:25 14:25 09:50 41,98 € Charlottenburg Bismarckallee 1A FlixBus 1
20:18 10h 06:18 42,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 2
20:29 9:49 06:18 42,90 € Albrechtshof Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 1
20:45 8:43 05:28 44,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 2
20:54 8:34 05:28 44,90 € Albrechtshof Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 2
20:54 9:24 06:18 35,90 € Berlin Hbf Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 0
21:15 18:55 16:10 37,98 € Schöneberg Bismarckallee 1A FlixBus 1
21:28 8h 05:28 37,90 € Berlin Hbf Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 1
21:29 11:31 09:00 68,90 € Albrechtshof Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 3
21:33 11:27 09:00 68,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 3
21:39 11:21 09:00 68,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 4
21:40 18:30 16:10 37,98 € Flughafen Schönefeld Bismarckallee 1A FlixBus 1
22:29 10:31 09:00 59,90 € Berlin Hbf Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 2
23:07 10:57 10:04 139,60 € Berlin-Schönefeld Flughafen Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 4
23:19 10:45 10:04 139,60 € Berlin-Schönefeld Flughafen Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 5
23:28 10:36 10:04 139,60 € Albrechtshof Freiburg(Breisgau) Hbf Deutsche Bahn 3
23:50 16:20 16:10 49,98 € Charlottenburg Bismarckallee 1A FlixBus 1