Berlin Helmstedt Tue, 21.09.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
00:20 4:52 05:12 21,90 € Berlin Hbf Helmstedt Deutsche Bahn 1
00:30 5:40 06:10 39 € Albrechtshof Helmstedt Deutsche Bahn 3
00:41 5:29 06:10 38,30 € Berlin Hbf Helmstedt Deutsche Bahn 2
01:38 4:52 06:30 32,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Helmstedt Deutsche Bahn 2
02:33 3:57 06:30 25,90 € Albrechtshof Helmstedt Deutsche Bahn 2
03:58 3:27 07:25 21,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Helmstedt Deutsche Bahn 3
04:18 3:54 08:12 41,70 € Berlin-Schönefeld Flughafen Helmstedt Deutsche Bahn 2
04:30 2h 06:30 25,90 € Berlin Hbf Helmstedt Deutsche Bahn 1
04:38 3:34 08:12 21,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Helmstedt Deutsche Bahn 3
04:54 2:31 07:25 21,90 € Albrechtshof Helmstedt Deutsche Bahn 3
04:54 3:18 08:12 39 € Albrechtshof Helmstedt Deutsche Bahn 2
05:03 2:22 07:25 21,90 € Berlin Hbf Helmstedt Deutsche Bahn 2
05:11 3:01 08:12 38,30 € Berlin Hbf Helmstedt Deutsche Bahn 1
05:29 2:43 08:12 21,90 € Albrechtshof Helmstedt Deutsche Bahn 3
05:32 2:40 08:12 21,90 € Berlin Hbf Helmstedt Deutsche Bahn 2
05:38 2:52 08:30 32,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Helmstedt Deutsche Bahn 2
06:29 2:01 08:30 25,90 € Albrechtshof Helmstedt Deutsche Bahn 2
06:30 2h 08:30 25,90 € Berlin Hbf Helmstedt Deutsche Bahn 1
06:38 2:47 09:25 19,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Helmstedt Deutsche Bahn 1
06:54 2:31 09:25 19,90 € Albrechtshof Helmstedt Deutsche Bahn 1
07:29 2:16 09:45 36,90 € Albrechtshof Helmstedt Deutsche Bahn 2
07:30 1:55 09:25 17,90 € Berlin Hbf Helmstedt Deutsche Bahn 0
07:33 2:12 09:45 36,90 € Berlin Hbf Helmstedt Deutsche Bahn 1
07:38 2:52 10:30 38,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Helmstedt Deutsche Bahn 2
08:18 3:07 11:25 19,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Helmstedt Deutsche Bahn 2
08:29 2:01 10:30 31,90 € Albrechtshof Helmstedt Deutsche Bahn 2
08:30 2h 10:30 31,90 € Berlin Hbf Helmstedt Deutsche Bahn 1
08:38 3:07 11:45 34,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Helmstedt Deutsche Bahn 2
08:54 2:31 11:25 19,90 € Albrechtshof Helmstedt Deutsche Bahn 2
09:11 2:14 11:25 19,90 € Berlin Hbf Helmstedt Deutsche Bahn 1
09:29 2:16 11:45 34,90 € Albrechtshof Helmstedt Deutsche Bahn 2
09:33 2:12 11:45 34,90 € Berlin Hbf Helmstedt Deutsche Bahn 1
09:38 2:52 12:30 38,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Helmstedt Deutsche Bahn 2
10:18 3:07 13:25 19,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Helmstedt Deutsche Bahn 2
10:29 2:01 12:30 31,90 € Albrechtshof Helmstedt Deutsche Bahn 2
10:30 2h 12:30 31,90 € Berlin Hbf Helmstedt Deutsche Bahn 1
10:54 2:31 13:25 19,90 € Albrechtshof Helmstedt Deutsche Bahn 2
11:11 2:14 13:25 19,90 € Berlin Hbf Helmstedt Deutsche Bahn 1
11:38 2:52 14:30 32,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Helmstedt Deutsche Bahn 2
12:18 3:07 15:25 19,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Helmstedt Deutsche Bahn 2
12:29 2:01 14:30 25,90 € Albrechtshof Helmstedt Deutsche Bahn 2
12:30 2h 14:30 25,90 € Berlin Hbf Helmstedt Deutsche Bahn 1
12:38 3:07 15:45 32,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Helmstedt Deutsche Bahn 2
12:54 2:31 15:25 19,90 € Albrechtshof Helmstedt Deutsche Bahn 2
12:58 3:24 16:22 36,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Helmstedt Deutsche Bahn 3
13:11 2:14 15:25 19,90 € Berlin Hbf Helmstedt Deutsche Bahn 1
13:29 2:16 15:45 32,90 € Albrechtshof Helmstedt Deutsche Bahn 2
13:33 2:12 15:45 32,90 € Berlin Hbf Helmstedt Deutsche Bahn 1
13:38 2:52 16:30 32,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Helmstedt Deutsche Bahn 2
13:46 2:36 16:22 36,90 € Berlin Hbf Helmstedt Deutsche Bahn 2
13:50 2:32 16:22 36,90 € Albrechtshof Helmstedt Deutsche Bahn 3
14:18 3:07 17:25 19,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Helmstedt Deutsche Bahn 2
14:29 2:01 16:30 25,90 € Albrechtshof Helmstedt Deutsche Bahn 2
14:30 2h 16:30 25,90 € Berlin Hbf Helmstedt Deutsche Bahn 1
14:38 3:07 17:45 32,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Helmstedt Deutsche Bahn 2
14:54 2:31 17:25 19,90 € Albrechtshof Helmstedt Deutsche Bahn 2
14:58 3:24 18:22 32,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Helmstedt Deutsche Bahn 3
15:11 2:14 17:25 19,90 € Berlin Hbf Helmstedt Deutsche Bahn 1
15:30 2:15 17:45 32,90 € Albrechtshof Helmstedt Deutsche Bahn 2
15:33 2:12 17:45 32,90 € Berlin Hbf Helmstedt Deutsche Bahn 1
15:38 2:52 18:30 36,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Helmstedt Deutsche Bahn 2
15:46 2:36 18:22 32,90 € Berlin Hbf Helmstedt Deutsche Bahn 2
15:50 2:32 18:22 32,90 € Albrechtshof Helmstedt Deutsche Bahn 3
16:18 3:07 19:25 19,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Helmstedt Deutsche Bahn 2
16:29 2:01 18:30 29,90 € Albrechtshof Helmstedt Deutsche Bahn 2
16:30 2h 18:30 29,90 € Berlin Hbf Helmstedt Deutsche Bahn 1
16:54 2:31 19:25 19,90 € Albrechtshof Helmstedt Deutsche Bahn 2
16:58 2:27 19:25 21,90 € Albrechtshof Helmstedt Deutsche Bahn 3
17:11 2:14 19:25 19,90 € Berlin Hbf Helmstedt Deutsche Bahn 1
17:18 3:54 21:12 41,70 € Berlin-Schönefeld Flughafen Helmstedt Deutsche Bahn 2
17:38 2:52 20:30 32,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Helmstedt Deutsche Bahn 2
17:50 3:22 21:12 21,90 € Albrechtshof Helmstedt Deutsche Bahn 2
18:00 2:30 20:30 9,99 € Charlottenburg Bahnhofstraße FlixBus 0
18:11 3:01 21:12 21,90 € Berlin Hbf Helmstedt Deutsche Bahn 1
18:29 2:01 20:30 25,90 € Albrechtshof Helmstedt Deutsche Bahn 2
18:30 2h 20:30 25,90 € Berlin Hbf Helmstedt Deutsche Bahn 1
18:45 3h 21:45 32,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Helmstedt Deutsche Bahn 2
18:58 3:35 22:33 36,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Helmstedt Deutsche Bahn 2
19:18 3:26 22:44 41,70 € Berlin-Schönefeld Flughafen Helmstedt Deutsche Bahn 2
19:29 2:16 21:45 32,90 € Albrechtshof Helmstedt Deutsche Bahn 2
19:35 2:10 21:45 32,90 € Berlin Hbf Helmstedt Deutsche Bahn 1
19:46 2:47 22:33 29,90 € Berlin Hbf Helmstedt Deutsche Bahn 1
19:50 2:43 22:33 29,90 € Albrechtshof Helmstedt Deutsche Bahn 2
20:05 3:50 23:55 22,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Helmstedt Deutsche Bahn 2
20:11 2:33 22:44 21,90 € Berlin Hbf Helmstedt Deutsche Bahn 1
20:18 3:37 23:55 22,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Helmstedt Deutsche Bahn 3
20:25 3:52 00:17 32,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Helmstedt Deutsche Bahn 4
20:29 3:26 23:55 22,90 € Albrechtshof Helmstedt Deutsche Bahn 2
20:54 3:01 23:55 21,90 € Albrechtshof Helmstedt Deutsche Bahn 3
20:54 3:01 23:55 22,90 € Berlin Hbf Helmstedt Deutsche Bahn 1
21:01 3:16 00:17 32,90 € Albrechtshof Helmstedt Deutsche Bahn 4
21:03 2:52 23:55 21,90 € Berlin Hbf Helmstedt Deutsche Bahn 2
21:21 2:56 00:17 32,90 € Berlin Hbf Helmstedt Deutsche Bahn 2
23:18 5:54 05:12 21,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Helmstedt Deutsche Bahn 2
23:25 5:47 05:12 21,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Helmstedt Deutsche Bahn 4
23:28 5:44 05:12 21,90 € Albrechtshof Helmstedt Deutsche Bahn 3
23:38 6:32 06:10 41,70 € Berlin-Schönefeld Flughafen Helmstedt Deutsche Bahn 3
23:45 6:25 06:10 40,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Helmstedt Deutsche Bahn 5