Berlin Hildesheim Tue, 27.09.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
14:23 1:54 16:18 63,60 € Berlin Hbf Hildesheim Hbf Deutsche Bahn 0
14:29 2:44 17:13 74 € Albrechtshof Hildesheim Hbf Deutsche Bahn 2
14:32 2:41 17:13 74 € Berlin Hbf Hildesheim Hbf Deutsche Bahn 1
15:18 3h 18:18 63,60 € Berlin-Schönefeld Flughafen Hildesheim Hbf Deutsche Bahn 1
15:25 2:53 18:18 63,60 € Berlin-Schönefeld Flughafen Hildesheim Hbf Deutsche Bahn 2
15:38 3:35 19:13 69,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Hildesheim Hbf Deutsche Bahn 2
15:50 2:28 18:18 57,90 € Albrechtshof Hildesheim Hbf Deutsche Bahn 1
16:00 2:40 18:40 11 € Berlin Braunschweig BlaBlaCar 0
16:01 2:17 18:18 63,60 € Albrechtshof Hildesheim Hbf Deutsche Bahn 2
16:18 2h 18:18 57,90 € Berlin Hbf Hildesheim Hbf Deutsche Bahn 0
16:29 2:44 19:13 69,90 € Albrechtshof Hildesheim Hbf Deutsche Bahn 2
16:30 3:10 19:40 20 € Berlin Hannover BlaBlaCar 0
16:31 2:42 19:13 69,90 € Berlin Hbf Hildesheim Hbf Deutsche Bahn 1
16:38 3:24 20:02 63,60 € Berlin-Schönefeld Flughafen Hildesheim Hbf Deutsche Bahn 2
17:18 3h 20:18 63,60 € Berlin-Schönefeld Flughafen Hildesheim Hbf Deutsche Bahn 1
17:25 2:53 20:18 63,60 € Berlin-Schönefeld Flughafen Hildesheim Hbf Deutsche Bahn 2
17:29 2:33 20:02 63,60 € Albrechtshof Hildesheim Hbf Deutsche Bahn 2
17:32 2:30 20:02 63,60 € Berlin Hbf Hildesheim Hbf Deutsche Bahn 1
17:50 2:28 20:18 57,90 € Albrechtshof Hildesheim Hbf Deutsche Bahn 1
18:00 3:10 21:10 11 € Wildau Garbsen BlaBlaCar 0
18:01 2:17 20:18 63,60 € Albrechtshof Hildesheim Hbf Deutsche Bahn 2
18:19 1:59 20:18 57,90 € Berlin Hbf Hildesheim Hbf Deutsche Bahn 0
18:23 2:50 21:13 69,90 € Berlin Hbf Hildesheim Hbf Deutsche Bahn 1
18:25 3:09 21:34 63,60 € Berlin-Schönefeld Flughafen Hildesheim Hbf Deutsche Bahn 1
18:29 2:44 21:13 69,90 € Albrechtshof Hildesheim Hbf Deutsche Bahn 2
18:29 3:05 21:34 63,60 € Albrechtshof Hildesheim Hbf Deutsche Bahn 1
18:30 3:20 21:50 12 € Birkenwerder Langenhagen BlaBlaCar 0
18:38 3:24 22:02 63,60 € Berlin-Schönefeld Flughafen Hildesheim Hbf Deutsche Bahn 2
18:51 2:43 21:34 55,90 € Berlin Hbf Hildesheim Hbf Deutsche Bahn 0
19:00 3:10 22:10 20 € Berlin Hannover BlaBlaCar 0
19:29 2:33 22:02 63,60 € Albrechtshof Hildesheim Hbf Deutsche Bahn 2
19:30 3h 22:30 15 € Berlin Baddeckenstedt BlaBlaCar 0
19:32 2:30 22:02 63,60 € Berlin Hbf Hildesheim Hbf Deutsche Bahn 1
20:18 3:44 00:02 46,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Hildesheim Hbf Deutsche Bahn 2
20:25 3:37 00:02 46,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Hildesheim Hbf Deutsche Bahn 3
20:30 2:50 23:20 18 € Nuthetal Hannover BlaBlaCar 0
20:40 2:50 23:30 12 € Ludwigsfelde Isernhagen BlaBlaCar 0
20:54 3:08 00:02 46,90 € Albrechtshof Hildesheim Hbf Deutsche Bahn 2
21:00 2:50 23:50 12 € Berlin Peine BlaBlaCar 0
21:01 3:01 00:02 46,90 € Albrechtshof Hildesheim Hbf Deutsche Bahn 3
21:20 2:42 00:02 46,90 € Berlin Hbf Hildesheim Hbf Deutsche Bahn 1
23:20 5:54 05:14 74 € Berlin-Schönefeld Flughafen Hildesheim Hbf Deutsche Bahn 2
23:25 5:49 05:14 74 € Berlin-Schönefeld Flughafen Hildesheim Hbf Deutsche Bahn 4
23:28 5:46 05:14 74 € Albrechtshof Hildesheim Hbf Deutsche Bahn 2