Berlin Katowice Tue, 16.04.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
09:36 7:37 17:13 81 € Berlin Hbf Katowice Deutsche Bahn 1
09:40 7:15 16:55 24,99 € Charlottenburg Katowice FlixBus 0
09:55 7h 16:55 24,99 € Schöneberg Katowice FlixBus 0
10:20 6:35 16:55 20,99 € Flughafen Schönefeld Katowice FlixBus 0
11:05 8:44 19:49 90 € Flughafen BER - Terminal 1-2 (S-Bahn) Katowice Deutsche Bahn 3
11:05 9:29 20:34 90 € Flughafen BER - Terminal 1-2 (S-Bahn) Katowice Deutsche Bahn 2
11:05 8:44 19:49 90 € Flughafen BER - Terminal 1-2 Katowice Deutsche Bahn 3
11:05 9:29 20:34 90 € Flughafen BER - Terminal 1-2 Katowice Deutsche Bahn 2
11:40 8:05 19:45 33,99 € Charlottenburg Katowice FlixBus 0
11:44 8:05 19:49 86 € Berlin Hbf Katowice Deutsche Bahn 3
11:44 8:50 20:34 86 € Berlin Hbf Katowice Deutsche Bahn 2
11:55 7:50 19:45 29,99 € Schöneberg Katowice FlixBus 0
12:20 7:25 19:45 29,99 € Flughafen Schönefeld Katowice FlixBus 0
13:30 7:30 21:00 24,99 € Charlottenburg Katowice FlixBus 0
13:50 7:10 21:00 24,99 € Schöneberg Katowice FlixBus 0
14:15 6:45 21:00 24,99 € Flughafen Schönefeld Katowice FlixBus 0
14:30 5:10 19:40 31,59 € Berlin Rybnik BlaBlaCar 0
15:05 8:09 23:14 88 € Flughafen BER - Terminal 1-2 (S-Bahn) Katowice Deutsche Bahn 1
15:05 8:09 23:14 88 € Flughafen BER - Terminal 1-2 Katowice Deutsche Bahn 1
15:20 7:50 23:10 41,99 € Charlottenburg Katowice FlixBus 0
15:37 7:37 23:14 81 € Berlin Hbf Katowice Deutsche Bahn 1
15:40 7:30 23:10 41,99 € Schöneberg Katowice FlixBus 0
16:10 7h 23:10 41,99 € Flughafen Schönefeld Katowice FlixBus 0
17:05 9:30 02:35 87 € Flughafen BER - Terminal 1-2 (S-Bahn) Katowice Deutsche Bahn 3
17:05 9:30 02:35 87 € Flughafen BER - Terminal 1-2 Katowice Deutsche Bahn 3
17:37 8:58 02:35 80 € Berlin Hbf Katowice Deutsche Bahn 3
18:50 6h 00:50 47,89 € Berlin Katowice BlaBlaCar 0
19:05 18:47 13:52 87 € Flughafen BER - Terminal 1-2 (S-Bahn) Katowice Deutsche Bahn 2
19:05 18:47 13:52 87 € Flughafen BER - Terminal 1-2 Katowice Deutsche Bahn 2
19:40 7:10 02:50 41,99 € Charlottenburg Katowice FlixBus 0
20:20 6:30 02:50 41,99 € Flughafen Schönefeld Katowice FlixBus 0
21:27 16:25 13:52 53 € Berlin Hbf Katowice Deutsche Bahn 3
21:50 7:55 05:45 41,99 € Charlottenburg Katowice FlixBus 0