Berlin Konstanz Thu, 06.10.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
00:15 17:10 17:25 49,98 € Schöneberg Staad FlixBus 1
00:15 17:10 17:25 51,98 € Wannsee Döbeleplatz FlixBus 1
00:21 11:55 12:16 41,90 € Berlin Hbf Konstanz Deutsche Bahn 2
00:21 11:55 12:16 41,90 € Berlin Hbf Konstanz Deutsche Bahn 3
00:40 16:55 17:35 50,98 € Flughafen Schönefeld Döbeleplatz FlixBus 1
00:40 16:45 17:25 50,98 € Flughafen Schönefeld Staad FlixBus 1
01:40 11:25 13:05 128,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Konstanz Deutsche Bahn 4
01:40 12:25 14:05 78,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Konstanz Deutsche Bahn 3
02:33 10:32 13:05 128,90 € Albrechtshof Konstanz Deutsche Bahn 4
02:33 10:32 13:05 41,90 € Albrechtshof Konstanz Deutsche Bahn 4
02:33 11:32 14:05 78,90 € Albrechtshof Konstanz Deutsche Bahn 3
04:30 8:35 13:05 128,90 € Berlin Hbf Konstanz Deutsche Bahn 3
04:30 8:35 13:05 41,90 € Berlin Hbf Konstanz Deutsche Bahn 3
04:30 9:35 14:05 78,90 € Berlin Hbf Konstanz Deutsche Bahn 2
04:30 9:46 14:16 29,90 € Berlin Hbf Konstanz Deutsche Bahn 1
05:25 8:51 14:16 29,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Konstanz Deutsche Bahn 3
05:29 8:47 14:16 29,90 € Albrechtshof Konstanz Deutsche Bahn 3
05:38 9:27 15:05 142,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Konstanz Deutsche Bahn 4
05:38 9:27 15:05 53,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Konstanz Deutsche Bahn 4
05:38 10:27 16:05 84,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Konstanz Deutsche Bahn 3
05:38 10:38 16:16 29,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Konstanz Deutsche Bahn 2
05:45 10:04 15:49 55,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Konstanz Deutsche Bahn 6
06:01 8:15 14:16 29,90 € Berlin Hbf Konstanz Deutsche Bahn 2
06:25 9:40 16:05 94,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Konstanz Deutsche Bahn 4
06:25 9:40 16:05 41,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Konstanz Deutsche Bahn 4
06:29 8:36 15:05 142,90 € Albrechtshof Konstanz Deutsche Bahn 4
06:29 8:36 15:05 53,90 € Albrechtshof Konstanz Deutsche Bahn 4
06:29 9:36 16:05 84,90 € Albrechtshof Konstanz Deutsche Bahn 3
06:29 9:47 16:16 29,90 € Albrechtshof Konstanz Deutsche Bahn 2
06:30 8:35 15:05 142,90 € Berlin Hbf Konstanz Deutsche Bahn 3
06:30 8:35 15:05 53,90 € Berlin Hbf Konstanz Deutsche Bahn 3
06:30 9:35 16:05 84,90 € Berlin Hbf Konstanz Deutsche Bahn 2
06:30 9:46 16:16 29,90 € Berlin Hbf Konstanz Deutsche Bahn 1
06:58 9:18 16:16 41,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Konstanz Deutsche Bahn 3
07:04 9:01 16:05 94,90 € Berlin Hbf Konstanz Deutsche Bahn 3
07:04 9:01 16:05 41,90 € Berlin Hbf Konstanz Deutsche Bahn 3
07:25 8:55 16:20 130,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Konstanz Deutsche Bahn 6
07:25 9:24 16:49 130,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Konstanz Deutsche Bahn 3
07:38 9:27 17:05 145 € Berlin-Schönefeld Flughafen Konstanz Deutsche Bahn 4
07:38 9:27 17:05 53,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Konstanz Deutsche Bahn 4
07:38 10:38 18:16 41,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Konstanz Deutsche Bahn 2
07:45 8:31 16:16 41,90 € Albrechtshof Konstanz Deutsche Bahn 3
07:46 8:30 16:16 41,90 € Berlin Hbf Konstanz Deutsche Bahn 2
07:58 9:50 17:48 145 € Berlin-Schönefeld Flughafen Konstanz Deutsche Bahn 3
07:58 9:50 17:48 41,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Konstanz Deutsche Bahn 3
08:05 8:15 16:20 130,90 € Berlin Hbf Konstanz Deutsche Bahn 5
08:05 8:44 16:49 130,90 € Berlin Hbf Konstanz Deutsche Bahn 2
08:20 12:05 20:25 29,99 € Charlottenburg Staad FlixBus 0
08:20 12:15 20:35 29,99 € Charlottenburg Döbeleplatz FlixBus 0
08:29 8:36 17:05 145 € Albrechtshof Konstanz Deutsche Bahn 4
08:29 8:36 17:05 53,90 € Albrechtshof Konstanz Deutsche Bahn 4
08:29 9:19 17:48 145 € Albrechtshof Konstanz Deutsche Bahn 3
08:29 9:19 17:48 53,90 € Albrechtshof Konstanz Deutsche Bahn 3
08:29 9:47 18:16 41,90 € Albrechtshof Konstanz Deutsche Bahn 2
08:30 8:35 17:05 145 € Berlin Hbf Konstanz Deutsche Bahn 3
08:30 8:35 17:05 53,90 € Berlin Hbf Konstanz Deutsche Bahn 3
08:30 9:46 18:16 41,90 € Berlin Hbf Konstanz Deutsche Bahn 1
08:46 9:02 17:48 145 € Berlin Hbf Konstanz Deutsche Bahn 2
08:46 9:02 17:48 41,90 € Berlin Hbf Konstanz Deutsche Bahn 2
08:58 9:18 18:16 41,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Konstanz Deutsche Bahn 3
09:25 8:55 18:20 130,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Konstanz Deutsche Bahn 7
09:38 9:27 19:05 145 € Berlin-Schönefeld Flughafen Konstanz Deutsche Bahn 4
09:38 9:27 19:05 53,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Konstanz Deutsche Bahn 4
09:38 10:27 20:05 112,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Konstanz Deutsche Bahn 3
09:38 10:38 20:16 41,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Konstanz Deutsche Bahn 2
09:46 8:30 18:16 41,90 € Berlin Hbf Konstanz Deutsche Bahn 2
09:50 8:26 18:16 41,90 € Albrechtshof Konstanz Deutsche Bahn 3
10:04 8:16 18:20 130,90 € Berlin Hbf Konstanz Deutsche Bahn 6
10:29 8:36 19:05 145 € Albrechtshof Konstanz Deutsche Bahn 4
10:29 8:36 19:05 53,90 € Albrechtshof Konstanz Deutsche Bahn 4
10:29 9:36 20:05 112,90 € Albrechtshof Konstanz Deutsche Bahn 3
10:29 9:47 20:16 41,90 € Albrechtshof Konstanz Deutsche Bahn 2
10:30 8:35 19:05 145 € Berlin Hbf Konstanz Deutsche Bahn 3
10:30 8:35 19:05 53,90 € Berlin Hbf Konstanz Deutsche Bahn 3
10:30 9:35 20:05 112,90 € Berlin Hbf Konstanz Deutsche Bahn 2
10:30 9:46 20:16 41,90 € Berlin Hbf Konstanz Deutsche Bahn 1
10:58 9:18 20:16 53,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Konstanz Deutsche Bahn 3
11:25 8:55 20:20 169 € Berlin-Schönefeld Flughafen Konstanz Deutsche Bahn 6
11:25 9:24 20:49 176,20 € Berlin-Schönefeld Flughafen Konstanz Deutsche Bahn 3
11:38 9:27 21:05 145 € Berlin-Schönefeld Flughafen Konstanz Deutsche Bahn 4
11:38 9:27 21:05 145 € Berlin-Schönefeld Flughafen Konstanz Deutsche Bahn 4
11:38 10:38 22:16 41,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Konstanz Deutsche Bahn 2
11:45 9:50 21:35 41,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Konstanz Deutsche Bahn 5
11:46 8:30 20:16 53,90 € Berlin Hbf Konstanz Deutsche Bahn 2
11:50 8:26 20:16 53,90 € Albrechtshof Konstanz Deutsche Bahn 3
12:05 8:15 20:20 169 € Berlin Hbf Konstanz Deutsche Bahn 5
12:05 8:44 20:49 176,20 € Berlin Hbf Konstanz Deutsche Bahn 2
12:29 8:36 21:05 145 € Albrechtshof Konstanz Deutsche Bahn 4
12:29 8:36 21:05 145 € Albrechtshof Konstanz Deutsche Bahn 4
12:29 9:47 22:16 41,90 € Albrechtshof Konstanz Deutsche Bahn 2
12:30 8:35 21:05 145 € Berlin Hbf Konstanz Deutsche Bahn 3
12:30 8:35 21:05 145 € Berlin Hbf Konstanz Deutsche Bahn 3
12:30 9:46 22:16 41,90 € Berlin Hbf Konstanz Deutsche Bahn 1
12:58 9:18 22:16 41,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Konstanz Deutsche Bahn 3
13:25 8:55 22:20 116,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Konstanz Deutsche Bahn 6
13:25 9:25 22:50 116,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Konstanz Deutsche Bahn 4
13:46 8:30 22:16 41,90 € Berlin Hbf Konstanz Deutsche Bahn 2
13:50 8:26 22:16 41,90 € Albrechtshof Konstanz Deutsche Bahn 3
14:04 8:16 22:20 116,90 € Berlin Hbf Konstanz Deutsche Bahn 5
14:04 8:46 22:50 116,90 € Berlin Hbf Konstanz Deutsche Bahn 3
14:25 9:21 23:46 112,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Konstanz Deutsche Bahn 3
14:25 9:21 23:46 41,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Konstanz Deutsche Bahn 3
14:29 9:17 23:46 112,90 € Albrechtshof Konstanz Deutsche Bahn 3
14:29 9:17 23:46 53,90 € Albrechtshof Konstanz Deutsche Bahn 3
14:45 9:22 00:07 41,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Konstanz Deutsche Bahn 5
14:54 9:13 00:07 41,90 € Albrechtshof Konstanz Deutsche Bahn 5
14:58 9:09 00:07 41,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Konstanz Deutsche Bahn 6
15:04 8:42 23:46 103,90 € Berlin Hbf Konstanz Deutsche Bahn 2
15:04 8:42 23:46 41,90 € Berlin Hbf Konstanz Deutsche Bahn 2
15:10 16:40 07:50 33,98 € Flughafen Schönefeld Döbeleplatz FlixBus 1
15:10 16:30 07:40 33,98 € Flughafen Schönefeld Staad FlixBus 1
15:25 10h 01:25 41,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Konstanz Deutsche Bahn 7
15:30 9:55 01:25 41,90 € Albrechtshof Konstanz Deutsche Bahn 7
15:37 8:30 00:07 41,90 € Berlin Hbf Konstanz Deutsche Bahn 4
15:38 15:49 07:27 94,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Konstanz Deutsche Bahn 3
16:05 9:20 01:25 41,90 € Berlin Hbf Konstanz Deutsche Bahn 6
16:15 17h 09:15 94,98 € Tegel Döbeleplatz FlixBus 1
16:20 15:20 07:40 31,98 € Wannsee Staad FlixBus 1
16:20 15:30 07:50 31,98 € Wannsee Döbeleplatz FlixBus 1
16:29 14:58 07:27 94,90 € Albrechtshof Konstanz Deutsche Bahn 3
16:30 15:10 07:40 31,98 € Alexanderstraße 3 Staad FlixBus 1
16:30 15:20 07:50 31,98 € Alexanderstraße 3 Döbeleplatz FlixBus 1
16:30 14:57 07:27 94,90 € Berlin Hbf Konstanz Deutsche Bahn 2
17:00 14:50 07:50 31,98 € Schöneberg Döbeleplatz FlixBus 1
17:00 14:40 07:40 31,98 € Schöneberg Staad FlixBus 1
17:50 13:37 07:27 128,90 € Albrechtshof Konstanz Deutsche Bahn 5
18:30 14:45 09:15 67,98 € Flughafen Schönefeld Döbeleplatz FlixBus 1
18:46 12:54 07:40 29,99 € Spandau Staad FlixTrain 1
18:46 13:04 07:50 29,99 € Spandau Döbeleplatz FlixTrain 1
19:01 12:39 07:40 26,98 € Tiergarten Staad FlixTrain 1
19:01 12:49 07:50 26,98 € Tiergarten Döbeleplatz FlixTrain 1
19:08 12:42 07:50 26,98 € Tempelhof Döbeleplatz FlixTrain 1
19:08 12:32 07:40 26,98 € Tempelhof Staad FlixTrain 1
20:40 11h 07:40 25,99 € Charlottenburg Staad FlixBus 0
20:40 11:10 07:50 25,99 € Charlottenburg Döbeleplatz FlixBus 0
20:45 11:25 08:10 41,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Konstanz Deutsche Bahn 3
20:54 11:16 08:10 41,90 € Albrechtshof Konstanz Deutsche Bahn 3
20:54 12:56 09:50 86,90 € Albrechtshof Konstanz Deutsche Bahn 5
21:01 13:48 10:49 86,90 € Albrechtshof Konstanz Deutsche Bahn 5
21:28 10:42 08:10 41,90 € Berlin Hbf Konstanz Deutsche Bahn 2
21:29 13:36 11:05 145 € Albrechtshof Konstanz Deutsche Bahn 4
21:29 13:36 11:05 145 € Albrechtshof Konstanz Deutsche Bahn 6
21:45 13:20 11:05 145 € Berlin-Schönefeld Flughafen Konstanz Deutsche Bahn 4
21:45 13:20 11:05 145 € Berlin-Schönefeld Flughafen Konstanz Deutsche Bahn 6
22:29 12:36 11:05 145 € Berlin Hbf Konstanz Deutsche Bahn 3
22:29 12:36 11:05 145 € Berlin Hbf Konstanz Deutsche Bahn 5
23:20 12:56 12:16 145 € Berlin-Schönefeld Flughafen Konstanz Deutsche Bahn 3
23:25 12:51 12:16 145 € Berlin-Schönefeld Flughafen Konstanz Deutsche Bahn 5
23:25 12:51 12:16 145 € Berlin-Schönefeld Flughafen Konstanz Deutsche Bahn 6
23:28 12:48 12:16 145 € Albrechtshof Konstanz Deutsche Bahn 4
23:28 12:48 12:16 145 € Albrechtshof Konstanz Deutsche Bahn 5