Berlin Kosice Sat, 24.09.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
00:35 15h 15:35 75,94 € Flughafen Schönefeld Kosice FlixBus 1
02:19 17:40 19:59 269,10 € Albrechtshof Kosice Deutsche Bahn 4
03:00 16:45 19:45 85,94 € Tegel Kosice FlixBus 1
03:25 16:20 19:45 85,94 € Charlottenburg Kosice FlixBus 1
03:32 16:27 19:59 269,10 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kosice Deutsche Bahn 4
03:40 16:05 19:45 85,94 € Schöneberg Kosice FlixBus 1
04:05 15:40 19:45 75,94 € Flughafen Schönefeld Kosice FlixBus 1
04:30 15:29 19:59 269,10 € Berlin Hbf Kosice Deutsche Bahn 3
05:10 15:40 20:50 73,94 € Charlottenburg Kosice FlixBus 1
05:25 15:25 20:50 73,94 € Schöneberg Kosice FlixBus 1
05:50 15h 20:50 73,94 € Flughafen Schönefeld Kosice FlixBus 1
05:54 14:58 20:52 176,50 € Albrechtshof Kosice Deutsche Bahn 3
05:54 14:45 20:39 175,30 € Albrechtshof Kysak Deutsche Bahn 3
06:01 14:51 20:52 176,50 € Albrechtshof Kosice Deutsche Bahn 4
06:01 14:38 20:39 175,30 € Albrechtshof Kysak Deutsche Bahn 4
06:25 14:27 20:52 176,50 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kosice Deutsche Bahn 3
06:25 14:14 20:39 175,30 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kysak Deutsche Bahn 3
06:38 14:14 20:52 176,50 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kosice Deutsche Bahn 4
06:38 14:01 20:39 175,30 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kysak Deutsche Bahn 4
07:16 13:36 20:52 176,60 € Berlin Hbf Kosice Deutsche Bahn 2
07:16 13:23 20:39 175,40 € Berlin Hbf Kysak Deutsche Bahn 2
07:54 16:09 00:03 185,90 € Albrechtshof Kosice Deutsche Bahn 2
07:54 15:55 23:49 182,90 € Albrechtshof Kysak Deutsche Bahn 2
08:00 11:10 19:10 32 € Berlin Prešov BlaBlaCar 0
08:01 16:02 00:03 185,90 € Albrechtshof Kosice Deutsche Bahn 3
08:01 15:48 23:49 182,90 € Albrechtshof Kysak Deutsche Bahn 3
08:25 15:38 00:03 185,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kosice Deutsche Bahn 2
08:25 15:24 23:49 182,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kysak Deutsche Bahn 2
08:38 15:25 00:03 186,10 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kosice Deutsche Bahn 3
08:38 15:11 23:49 183,10 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kysak Deutsche Bahn 3
09:16 14:47 00:03 186 € Berlin Hbf Kosice Deutsche Bahn 1
09:16 14:33 23:49 183 € Berlin Hbf Kysak Deutsche Bahn 1
11:40 14:40 02:20 63,94 € Charlottenburg Kosice FlixBus 1
11:55 14:25 02:20 63,94 € Schöneberg Kosice FlixBus 1
12:20 14h 02:20 63,94 € Flughafen Schönefeld Kosice FlixBus 1
15:15 20:45 12:00 77,94 € Schöneberg Kosice FlixBus 1
16:30 19:30 12:00 87,94 € Charlottenburg Kosice FlixBus 1
17:10 18:50 12:00 87,94 € Flughafen Schönefeld Kosice FlixBus 1
19:00 20:05 15:05 75,94 € Charlottenburg Kosice FlixBus 1
19:20 19:45 15:05 75,94 € Schöneberg Kosice FlixBus 1
19:50 20:13 16:03 171,90 € Albrechtshof Kosice Deutsche Bahn 7
19:50 19:59 15:49 170,70 € Albrechtshof Kysak Deutsche Bahn 7
20:26 19:37 16:03 172 € Berlin Hbf Kosice Deutsche Bahn 6
20:26 19:23 15:49 170,80 € Berlin Hbf Kysak Deutsche Bahn 6
20:38 19:25 16:03 172,10 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kosice Deutsche Bahn 7
20:38 19:11 15:49 170,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kysak Deutsche Bahn 7
20:54 21:05 17:59 240,60 € Albrechtshof Kosice Deutsche Bahn 3
20:54 21:58 18:52 242,40 € Albrechtshof Kysak Deutsche Bahn 4
21:25 23:25 20:50 106,94 € Tegel Kosice FlixBus 1
21:45 20:14 17:59 240,60 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kosice Deutsche Bahn 3
21:45 21:07 18:52 242,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kysak Deutsche Bahn 4
21:55 17:40 15:35 67,94 € Schöneberg Kosice FlixBus 1
22:20 17:15 15:35 67,94 € Flughafen Schönefeld Kosice FlixBus 1
22:29 19:30 17:59 240,60 € Berlin Hbf Kosice Deutsche Bahn 2
22:29 20:23 18:52 242,40 € Berlin Hbf Kysak Deutsche Bahn 3
23:40 20:20 20:00 65,94 € Flughafen Schönefeld Kosice FlixBus 1
23:55 15:40 15:35 63,94 € Charlottenburg Kosice FlixBus 1
23:55 20:55 20:50 85,94 € Flughafen Schönefeld Kosice FlixBus 1
23:59 18:51 18:50 66,94 € Schöneberg Kosice FlixBus 1
23:59 18:34 18:33 66,94 € Schöneberg Kosice FlixBus 1
23:59 18:34 18:33 71,94 € Charlottenburg Kosice FlixBus 1
23:59 18:51 18:50 71,94 € Charlottenburg Kosice FlixBus 1