Berlin Legionowo Thu, 06.10.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
07:40 9h 16:40 49,98 € Flughafen Schönefeld Legionowo FlixBus 1
08:00 6:30 14:30 31 € Berlin Warschau BlaBlaCar 0
10:30 6:20 16:50 30 € Berlin Warschau BlaBlaCar 0
11:00 6:30 17:30 36 € Berlin Warschau BlaBlaCar 0
13:15 11:35 00:50 43,98 € Schöneberg Legionowo FlixBus 1
14:05 10:45 00:50 43,98 € Charlottenburg Legionowo FlixBus 1
14:40 10:10 00:50 43,98 € Flughafen Schönefeld Legionowo FlixBus 1
15:30 7:40 23:10 24 € Berlin Warschau BlaBlaCar 0
16:00 6:30 22:30 38 € Berlin Warschau BlaBlaCar 0
17:00 6:20 23:20 36 € Berlin Warschau BlaBlaCar 0
17:40 6:30 00:10 37 € Berlin Warschau BlaBlaCar 0
18:00 10h 04:00 52 € Berlin Warschau BlaBlaCar 0
18:45 12:30 07:15 44,98 € Schöneberg Legionowo FlixBus 1
18:50 12:25 07:15 48,98 € Charlottenburg Legionowo FlixBus 1
19:10 17h 12:10 70,98 € Alexanderstraße 3 Legionowo FlixBus 1
19:30 11:45 07:15 48,98 € Flughafen Schönefeld Legionowo FlixBus 1
21:20 5:50 03:10 21 € Schönefeld Warschau BlaBlaCar 0
21:23 14:47 12:10 79,98 € Spandau Legionowo FlixTrain 1
21:36 14:34 12:10 69,98 € Tiergarten Legionowo FlixTrain 1
21:44 14:26 12:10 69,98 € Tempelhof Legionowo FlixTrain 1
21:55 10:45 08:40 66,98 € Charlottenburg Legionowo FlixBus 1
22:15 10:25 08:40 66,98 € Schöneberg Legionowo FlixBus 1
22:40 10h 08:40 66,98 € Flughafen Schönefeld Legionowo FlixBus 1
22:55 11:35 10:30 50,98 € Charlottenburg Legionowo FlixBus 1
23:10 11:20 10:30 50,98 € Schöneberg Legionowo FlixBus 1
23:30 12:40 12:10 44,98 € Schöneberg Legionowo FlixBus 1
23:35 10:55 10:30 50,98 € Flughafen Schönefeld Legionowo FlixBus 1
23:40 16:10 15:50 69 € Schönefeld Warschau BlaBlaCar 0
23:55 12:15 12:10 52,98 € Charlottenburg Legionowo FlixBus 1
23:55 12:15 12:10 44,98 € Flughafen Schönefeld Legionowo FlixBus 1