Berlin Leipzig Sat, 01.10.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
13:00 2:15 15:15 26,99 € Schöneberg Leipzig Zentrum Ost FlixBus 0
15:00 2:15 17:15 26,99 € Schöneberg Leipzig Zentrum Ost FlixBus 0
16:50 2h 18:50 13,99 € Wannsee Leipzig Zentrum Ost FlixBus 0
17:00 2:15 19:15 26,99 € Schöneberg Leipzig Zentrum Ost FlixBus 0
17:20 2h 19:20 6 € Wildau Leuna BlaBlaCar 0
17:28 1:13 18:42 44,60 € Berlin Hbf Leipzig Hbf Deutsche Bahn 0
17:36 1:21 19:13 44,60 € Berlin Hbf Leipzig Hbf Deutsche Bahn 1
17:40 1:50 19:30 8 € Schönefeld Leuna BlaBlaCar 0
17:45 1:57 19:42 44,60 € Berlin-Schönefeld Flughafen Leipzig Hbf Deutsche Bahn 1
17:50 1:52 19:42 44,60 € Albrechtshof Leipzig Hbf Deutsche Bahn 1
18:30 1:12 19:42 44,60 € Berlin Hbf Leipzig Hbf Deutsche Bahn 0
18:45 1:58 20:43 29,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Leipzig Hbf Deutsche Bahn 1
18:46 1:31 20:17 24,99 € Spandau Leipzig Zentrum Ost FlixTrain 0
18:48 1:55 20:43 42,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Leipzig Hbf Deutsche Bahn 2
18:48 1:55 20:43 29,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Leipzig Hbf Deutsche Bahn 2
18:54 1:49 20:43 42,90 € Albrechtshof Leipzig Hbf Deutsche Bahn 1
19:01 1:16 20:17 24,99 € Tiergarten Leipzig Zentrum Ost FlixTrain 0
19:08 1:09 20:17 24,99 € Tempelhof Leipzig Zentrum Ost FlixTrain 0
19:26 1:17 20:43 39,90 € Berlin Hbf Leipzig Hbf Deutsche Bahn 0
19:35 2:35 22:10 15,99 € Tegel Leipzig Zentrum Ost FlixBus 0
19:45 1:57 21:42 29,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Leipzig Hbf Deutsche Bahn 1
19:50 1:52 21:42 40,90 € Albrechtshof Leipzig Hbf Deutsche Bahn 1
20:00 2:10 22:10 13,99 € Charlottenburg Leipzig Zentrum Ost FlixBus 0
20:30 1:12 21:42 35,90 € Berlin Hbf Leipzig Hbf Deutsche Bahn 0
20:45 2:02 22:47 29,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Leipzig Hbf Deutsche Bahn 1
20:50 2:10 23:00 11,99 € Charlottenburg Leipzig Zentrum Ost FlixBus 0
20:54 1:53 22:47 42,90 € Albrechtshof Leipzig Hbf Deutsche Bahn 1
21:00 2:05 23:05 18,99 € Charlottenburg Leipzig Zentrum Ost FlixBus 0
21:15 2:10 23:25 13,99 € Charlottenburg Leipzig Zentrum Ost FlixBus 0
21:15 3:25 00:40 15,99 € Alexanderstraße 3 Leipzig Zentrum Ost FlixBus 0
21:28 1:19 22:47 39,90 € Berlin Hbf Leipzig Hbf Deutsche Bahn 0
21:40 2:05 23:45 11,99 € Charlottenburg Leipzig Zentrum Ost FlixBus 0
21:45 2:13 23:58 38,30 € Berlin-Schönefeld Flughafen Leipzig Hbf Deutsche Bahn 1
21:55 2:45 00:40 15,99 € Charlottenburg Leipzig Zentrum Ost FlixBus 0
22:29 1:29 23:58 38,30 € Berlin Hbf Leipzig Hbf Deutsche Bahn 0
22:30 2h 00:30 9 € Berlin Halle (Saale) BlaBlaCar 0
22:30 2:10 00:40 21,99 € Flughafen Schönefeld Leipzig Zentrum Ost FlixBus 0
23:30 2:10 01:40 26,99 € Charlottenburg Leipzig Zentrum Ost FlixBus 0