Berlin Paderborn Mon, 04.03.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
13:00 9:45 22:45 30,98 € Charlottenburg Hathumarstraße FlixBus 1
13:15 9:30 22:45 25,98 € Tegel Hathumarstraße FlixBus 1
13:33 3:54 17:27 94,40 € Albrechtshof Paderborn Hbf Deutsche Bahn 1
13:33 4:09 17:42 97,40 € Albrechtshof Sennelager Deutsche Bahn 1
13:38 4:49 18:27 90,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Paderborn Hbf Deutsche Bahn 2
13:45 3:40 17:27 90,90 € Berlin Hbf Paderborn Hbf Deutsche Bahn 1
13:45 3:55 17:42 93,90 € Berlin Hbf Sennelager Deutsche Bahn 1
13:49 4:38 18:27 90,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Paderborn Hbf Deutsche Bahn 3
13:58 4:48 18:46 90,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Paderborn Hbf Deutsche Bahn 2
13:58 4:44 18:42 93,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Sennelager Deutsche Bahn 2
14:00 5h 19:00 29,79 € Heidesee Steinhagen BlaBlaCar 0
14:05 4:41 18:46 90,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Paderborn Hbf Deutsche Bahn 3
14:19 4:38 18:57 87,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Paderborn Hbf Deutsche Bahn 3
14:19 4:23 18:42 89,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Sennelager Deutsche Bahn 3
14:34 3:53 18:27 94,40 € Albrechtshof Paderborn Hbf Deutsche Bahn 1
14:38 4:49 19:27 87,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Paderborn Hbf Deutsche Bahn 2
14:38 5:04 19:42 89,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Sennelager Deutsche Bahn 2
14:45 3:42 18:27 90,90 € Berlin Hbf Paderborn Hbf Deutsche Bahn 1
14:49 4:38 19:27 87,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Paderborn Hbf Deutsche Bahn 3
14:49 4:53 19:42 89,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Sennelager Deutsche Bahn 3
14:56 3:50 18:46 90,90 € Berlin Hbf Paderborn Hbf Deutsche Bahn 1
14:58 3:48 18:46 94,40 € Albrechtshof Paderborn Hbf Deutsche Bahn 2
14:58 3:44 18:42 97,40 € Albrechtshof Sennelager Deutsche Bahn 2
15:06 3:51 18:57 87,90 € Berlin Hbf Paderborn Hbf Deutsche Bahn 1
15:06 3:36 18:42 89,90 € Berlin Hbf Sennelager Deutsche Bahn 1
15:30 5h 20:30 24 € Potsdam Korbach BlaBlaCar 0
15:34 3:53 19:27 91,40 € Albrechtshof Paderborn Hbf Deutsche Bahn 1
15:34 4:08 19:42 93,40 € Albrechtshof Sennelager Deutsche Bahn 1
15:45 3:42 19:27 87,90 € Berlin Hbf Paderborn Hbf Deutsche Bahn 1
15:45 3:57 19:42 89,90 € Berlin Hbf Sennelager Deutsche Bahn 1
15:58 4:39 20:37 87,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Paderborn Hbf Deutsche Bahn 2
15:58 4:23 20:21 89,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Sennelager Deutsche Bahn 2
16:00 4:30 20:30 25,99 € Berlin Bielefeld BlaBlaCar 0
16:05 4:32 20:37 87,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Paderborn Hbf Deutsche Bahn 3
16:05 4:16 20:21 89,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Sennelager Deutsche Bahn 3
16:38 4:59 21:37 87,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Paderborn Hbf Deutsche Bahn 2
16:38 4:43 21:21 89,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Sennelager Deutsche Bahn 2
16:49 4:48 21:37 87,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Paderborn Hbf Deutsche Bahn 3
16:49 4:32 21:21 89,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Sennelager Deutsche Bahn 3
16:56 3:41 20:37 87,90 € Berlin Hbf Paderborn Hbf Deutsche Bahn 1
16:56 3:25 20:21 89,90 € Berlin Hbf Sennelager Deutsche Bahn 1
16:58 3:39 20:37 91,40 € Albrechtshof Paderborn Hbf Deutsche Bahn 2
16:58 3:23 20:21 93,40 € Albrechtshof Sennelager Deutsche Bahn 2
17:34 4:03 21:37 91,40 € Albrechtshof Paderborn Hbf Deutsche Bahn 1
17:34 3:47 21:21 93,40 € Albrechtshof Sennelager Deutsche Bahn 1
17:45 3:52 21:37 87,90 € Berlin Hbf Paderborn Hbf Deutsche Bahn 1
17:45 3:36 21:21 89,90 € Berlin Hbf Sennelager Deutsche Bahn 1
17:58 4:39 22:37 53,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Paderborn Hbf Deutsche Bahn 2
17:58 4:23 22:21 53,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Sennelager Deutsche Bahn 2
18:05 4:32 22:37 53,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Paderborn Hbf Deutsche Bahn 3
18:05 4:16 22:21 53,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Sennelager Deutsche Bahn 3
18:38 5:08 23:46 53,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Paderborn Hbf Deutsche Bahn 2
18:38 5:43 00:21 53,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Sennelager Deutsche Bahn 2
18:49 4:57 23:46 53,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Paderborn Hbf Deutsche Bahn 3
18:49 5:32 00:21 53,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Sennelager Deutsche Bahn 3
18:56 3:41 22:37 53,90 € Berlin Hbf Paderborn Hbf Deutsche Bahn 1
18:56 3:25 22:21 53,90 € Berlin Hbf Sennelager Deutsche Bahn 1
18:58 3:39 22:37 57,40 € Albrechtshof Paderborn Hbf Deutsche Bahn 2
18:58 3:23 22:21 57,40 € Albrechtshof Sennelager Deutsche Bahn 2
19:00 11:15 06:15 41,98 € Charlottenburg Hathumarstraße FlixBus 1
19:20 4:10 23:30 20 € Schönefeld Bielefeld BlaBlaCar 0
19:20 10:55 06:15 41,98 € Schöneberg Hathumarstraße FlixBus 1
19:33 4:13 23:46 57,40 € Albrechtshof Paderborn Hbf Deutsche Bahn 1
19:33 4:48 00:21 57,40 € Albrechtshof Sennelager Deutsche Bahn 1
19:47 3:59 23:46 53,90 € Berlin Hbf Paderborn Hbf Deutsche Bahn 1
19:47 4:34 00:21 53,90 € Berlin Hbf Sennelager Deutsche Bahn 1
20:10 10:05 06:15 40,98 € Alexanderstraße 3 Hathumarstraße FlixBus 1
20:55 9:20 06:15 40,98 € Flughafen Schönefeld Hathumarstraße FlixBus 1
22:00 4h 02:00 19 € Nuthetal Bielefeld BlaBlaCar 0
22:59 6:28 05:27 43,40 € Albrechtshof Paderborn Hbf Deutsche Bahn 2
22:59 6:12 05:11 43,40 € Albrechtshof Sennelager Deutsche Bahn 2
23:18 6:09 05:27 39,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Paderborn Hbf Deutsche Bahn 2
23:18 5:53 05:11 39,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Sennelager Deutsche Bahn 2
23:28 5:59 05:27 43,40 € Albrechtshof Paderborn Hbf Deutsche Bahn 3
23:28 5:43 05:11 43,40 € Albrechtshof Sennelager Deutsche Bahn 3