Berlin Pizen Sun, 05.12.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
04:54 7:04 11:58 22,90 € Albrechtshof PLZEN Deutsche Bahn 2
04:54 7:04 11:58 22,90 € Albrechtshof Plzen hl.n. Deutsche Bahn 2
05:02 6:56 11:58 22,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen PLZEN Deutsche Bahn 2
05:02 6:56 11:58 22,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Plzen hl.n. Deutsche Bahn 2
05:32 6:26 11:58 22,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen PLZEN Deutsche Bahn 3
05:32 6:26 11:58 22,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Plzen hl.n. Deutsche Bahn 3
05:54 7:44 13:38 22,90 € Albrechtshof PLZEN Deutsche Bahn 2
05:54 7:44 13:38 22,90 € Albrechtshof Plzen hl.n. Deutsche Bahn 2
06:01 7:37 13:38 22,90 € Albrechtshof PLZEN Deutsche Bahn 4
06:01 7:37 13:38 22,90 € Albrechtshof Plzen hl.n. Deutsche Bahn 4
06:02 7:36 13:38 22,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen PLZEN Deutsche Bahn 2
06:02 7:36 13:38 22,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Plzen hl.n. Deutsche Bahn 2
06:17 5:41 11:58 22,90 € Berlin Hbf PLZEN Deutsche Bahn 1
06:17 5:41 11:58 22,90 € Berlin Hbf Plzen hl.n. Deutsche Bahn 1
06:32 7:06 13:38 22,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen PLZEN Deutsche Bahn 3
06:32 7:06 13:38 22,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Plzen hl.n. Deutsche Bahn 3
06:54 7:53 14:47 27,90 € Albrechtshof PLZEN Deutsche Bahn 3
06:54 7:53 14:47 27,90 € Albrechtshof Plzen hl.n. Deutsche Bahn 3
06:58 7:49 14:47 27,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen PLZEN Deutsche Bahn 4
06:58 7:49 14:47 27,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Plzen hl.n. Deutsche Bahn 4
07:16 6:22 13:38 22,90 € Berlin Hbf PLZEN Deutsche Bahn 1
07:16 6:22 13:38 22,90 € Berlin Hbf Plzen hl.n. Deutsche Bahn 1
07:37 7:10 14:47 27,90 € Berlin Hbf PLZEN Deutsche Bahn 2
07:37 7:10 14:47 27,90 € Berlin Hbf Plzen hl.n. Deutsche Bahn 2
07:54 7:04 14:58 22,90 € Albrechtshof PLZEN Deutsche Bahn 2
07:54 7:04 14:58 22,90 € Albrechtshof Plzen hl.n. Deutsche Bahn 2
08:01 6:57 14:58 22,90 € Albrechtshof PLZEN Deutsche Bahn 3
08:01 6:57 14:58 22,90 € Albrechtshof Plzen hl.n. Deutsche Bahn 3
08:25 6:33 14:58 22,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen PLZEN Deutsche Bahn 2
08:25 6:33 14:58 22,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Plzen hl.n. Deutsche Bahn 2
08:38 6:20 14:58 22,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen PLZEN Deutsche Bahn 3
08:38 6:20 14:58 22,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Plzen hl.n. Deutsche Bahn 3
08:54 7:53 16:47 39,90 € Albrechtshof PLZEN Deutsche Bahn 3
08:54 7:53 16:47 39,90 € Albrechtshof Plzen hl.n. Deutsche Bahn 3
08:59 7:48 16:47 39,90 € Albrechtshof PLZEN Deutsche Bahn 4
08:59 7:48 16:47 39,90 € Albrechtshof Plzen hl.n. Deutsche Bahn 4
09:00 9:10 18:10 26,98 € Charlottenburg Pizen FlixBus 1
09:00 9h 18:00 26,98 € Charlottenburg Pizen FlixBus 1
09:14 5:44 14:58 22,90 € Berlin Hbf PLZEN Deutsche Bahn 1
09:14 5:44 14:58 22,90 € Berlin Hbf Plzen hl.n. Deutsche Bahn 1
09:20 8:50 18:10 26,98 € Schöneberg Pizen FlixBus 1
09:20 8:40 18:00 26,98 € Schöneberg Pizen FlixBus 1
09:25 7:22 16:47 39,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen PLZEN Deutsche Bahn 3
09:25 7:22 16:47 39,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Plzen hl.n. Deutsche Bahn 3
09:50 7:48 17:38 22,90 € Albrechtshof PLZEN Deutsche Bahn 2
09:50 7:48 17:38 22,90 € Albrechtshof Plzen hl.n. Deutsche Bahn 2
10:01 7:37 17:38 22,90 € Albrechtshof PLZEN Deutsche Bahn 3
10:01 7:37 17:38 22,90 € Albrechtshof Plzen hl.n. Deutsche Bahn 3
10:05 6:42 16:47 39,90 € Berlin Hbf PLZEN Deutsche Bahn 2
10:05 6:42 16:47 39,90 € Berlin Hbf Plzen hl.n. Deutsche Bahn 2
10:25 7:13 17:38 22,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen PLZEN Deutsche Bahn 2
10:25 7:13 17:38 22,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Plzen hl.n. Deutsche Bahn 2
10:38 7h 17:38 22,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen PLZEN Deutsche Bahn 3
10:38 7h 17:38 22,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Plzen hl.n. Deutsche Bahn 3
10:45 8:02 18:47 39,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen PLZEN Deutsche Bahn 3
10:45 8:02 18:47 39,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Plzen hl.n. Deutsche Bahn 3
10:54 7:53 18:47 39,90 € Albrechtshof PLZEN Deutsche Bahn 3
10:54 7:53 18:47 39,90 € Albrechtshof Plzen hl.n. Deutsche Bahn 3
10:58 7:49 18:47 39,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen PLZEN Deutsche Bahn 4
10:58 7:49 18:47 39,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Plzen hl.n. Deutsche Bahn 4
11:16 6:22 17:38 22,90 € Berlin Hbf PLZEN Deutsche Bahn 1
11:16 6:22 17:38 22,90 € Berlin Hbf Plzen hl.n. Deutsche Bahn 1
11:37 7:10 18:47 39,90 € Berlin Hbf PLZEN Deutsche Bahn 2
11:37 7:10 18:47 39,90 € Berlin Hbf Plzen hl.n. Deutsche Bahn 2
12:25 7:13 19:38 22,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen PLZEN Deutsche Bahn 2
12:25 7:13 19:38 22,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Plzen hl.n. Deutsche Bahn 2
12:29 7:09 19:38 22,90 € Albrechtshof PLZEN Deutsche Bahn 2
12:29 7:09 19:38 22,90 € Albrechtshof Plzen hl.n. Deutsche Bahn 2
12:38 7h 19:38 22,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen PLZEN Deutsche Bahn 3
12:38 7h 19:38 22,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Plzen hl.n. Deutsche Bahn 3
12:45 8:02 20:47 59,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen PLZEN Deutsche Bahn 3
12:45 8:02 20:47 59,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Plzen hl.n. Deutsche Bahn 3
12:54 7:53 20:47 59,90 € Albrechtshof PLZEN Deutsche Bahn 3
12:54 7:53 20:47 59,90 € Albrechtshof Plzen hl.n. Deutsche Bahn 3
12:58 7:49 20:47 59,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen PLZEN Deutsche Bahn 4
12:58 7:49 20:47 59,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Plzen hl.n. Deutsche Bahn 4
13:16 6:22 19:38 22,90 € Berlin Hbf PLZEN Deutsche Bahn 1
13:16 6:22 19:38 22,90 € Berlin Hbf Plzen hl.n. Deutsche Bahn 1
13:37 7:10 20:47 59,90 € Berlin Hbf PLZEN Deutsche Bahn 2
13:37 7:10 20:47 59,90 € Berlin Hbf Plzen hl.n. Deutsche Bahn 2
14:25 7:37 22:02 22,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen PLZEN Deutsche Bahn 2
14:25 7:37 22:02 22,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Plzen hl.n. Deutsche Bahn 2
14:29 7:33 22:02 22,90 € Albrechtshof PLZEN Deutsche Bahn 2
14:29 7:33 22:02 22,90 € Albrechtshof Plzen hl.n. Deutsche Bahn 2
14:38 7:24 22:02 22,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen PLZEN Deutsche Bahn 3
14:38 7:24 22:02 22,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Plzen hl.n. Deutsche Bahn 3
15:16 6:46 22:02 22,90 € Berlin Hbf PLZEN Deutsche Bahn 1
15:16 6:46 22:02 22,90 € Berlin Hbf Plzen hl.n. Deutsche Bahn 1
16:25 7:32 23:57 22,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen PLZEN Deutsche Bahn 2
16:25 7:32 23:57 22,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Plzen hl.n. Deutsche Bahn 2
16:29 7:28 23:57 22,90 € Albrechtshof PLZEN Deutsche Bahn 2
16:29 7:28 23:57 22,90 € Albrechtshof Plzen hl.n. Deutsche Bahn 2
16:38 7:19 23:57 22,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen PLZEN Deutsche Bahn 3
16:38 7:19 23:57 22,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Plzen hl.n. Deutsche Bahn 3
17:16 6:41 23:57 22,90 € Berlin Hbf PLZEN Deutsche Bahn 1
17:16 6:41 23:57 22,90 € Berlin Hbf Plzen hl.n. Deutsche Bahn 1
19:50 11:48 07:38 22,90 € Albrechtshof PLZEN Deutsche Bahn 6
19:50 11:48 07:38 22,90 € Albrechtshof Plzen hl.n. Deutsche Bahn 6
20:05 11:33 07:38 22,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen PLZEN Deutsche Bahn 6
20:05 11:33 07:38 22,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Plzen hl.n. Deutsche Bahn 6
20:40 10:58 07:38 22,90 € Berlin Hbf PLZEN Deutsche Bahn 5
20:40 10:58 07:38 22,90 € Berlin Hbf Plzen hl.n. Deutsche Bahn 5
20:54 11:53 08:47 27,90 € Albrechtshof PLZEN Deutsche Bahn 3
20:54 11:53 08:47 27,90 € Albrechtshof Plzen hl.n. Deutsche Bahn 3
21:29 11:18 08:47 27,90 € Albrechtshof PLZEN Deutsche Bahn 4
21:29 11:18 08:47 27,90 € Albrechtshof Plzen hl.n. Deutsche Bahn 4
21:45 11:02 08:47 27,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen PLZEN Deutsche Bahn 3
21:45 11:02 08:47 27,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Plzen hl.n. Deutsche Bahn 3
22:29 10:18 08:47 27,90 € Berlin Hbf PLZEN Deutsche Bahn 2
22:29 10:18 08:47 27,90 € Berlin Hbf Plzen hl.n. Deutsche Bahn 2
23:28 11:30 10:58 27,90 € Albrechtshof PLZEN Deutsche Bahn 7
23:28 11:30 10:58 27,90 € Albrechtshof Plzen hl.n. Deutsche Bahn 7
23:45 11:13 10:58 27,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen PLZEN Deutsche Bahn 6
23:45 11:13 10:58 27,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Plzen hl.n. Deutsche Bahn 6