Berlin Szczecin Tue, 27.09.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
07:30 3:20 10:50 15 € Brieselang Stettin BlaBlaCar 0
07:40 3:20 11:00 14,99 € Charlottenburg Szczecin FlixBus 0
07:40 2:30 10:10 9,99 € Charlottenburg Szczecin FlixBus 0
07:40 2:17 09:57 9,99 € Charlottenburg Szczecin FlixBus 0
08:00 1:57 09:57 10,99 € Schöneberg Szczecin FlixBus 0
08:00 3h 11:00 12,99 € Schöneberg Szczecin FlixBus 0
08:00 2:10 10:10 10,99 € Schöneberg Szczecin FlixBus 0
08:38 3:43 12:21 38,30 € Berlin-Schönefeld Flughafen Szczecin Glowny Deutsche Bahn 2
08:38 3:29 12:07 38,30 € Berlin-Schönefeld Flughafen Szczecin Gumience Deutsche Bahn 2
08:38 3:43 12:21 38,30 € Berlin-Schönefeld Flughafen SZCZECIN Deutsche Bahn 2
08:54 3:27 12:21 35,90 € Albrechtshof Szczecin Glowny Deutsche Bahn 2
08:54 3:13 12:07 35,90 € Albrechtshof Szczecin Gumience Deutsche Bahn 2
08:54 3:27 12:21 35,90 € Albrechtshof SZCZECIN Deutsche Bahn 2
09:20 3h 12:20 12,99 € Charlottenburg Szczecin FlixBus 0
09:20 2:47 12:07 12,99 € Charlottenburg Szczecin FlixBus 0
09:32 2:49 12:21 33 € Berlin Hbf Szczecin Glowny Deutsche Bahn 1
09:32 2:35 12:07 33 € Berlin Hbf Szczecin Gumience Deutsche Bahn 1
09:32 2:49 12:21 33 € Berlin Hbf SZCZECIN Deutsche Bahn 1
09:40 2:27 12:07 14,99 € Schöneberg Szczecin FlixBus 0
09:40 2:40 12:20 14,99 € Schöneberg Szczecin FlixBus 0
10:05 2:02 12:07 12,99 € Flughafen Schönefeld Szczecin FlixBus 0
10:05 2:15 12:20 12,99 € Flughafen Schönefeld Szczecin FlixBus 0
11:35 2:37 14:12 20,99 € Flughafen Schönefeld Szczecin FlixBus 0
11:35 2:50 14:25 20,99 € Flughafen Schönefeld Szczecin FlixBus 0
12:00 2:20 14:20 7 € Berlin Stettin BlaBlaCar 0
12:20 3h 15:20 16,99 € Charlottenburg Szczecin FlixBus 0
12:20 2:47 15:07 16,99 € Charlottenburg Szczecin FlixBus 0
12:20 1:52 14:12 20,99 € Alexanderstraße 3 Szczecin FlixBus 0
12:20 2:05 14:25 20,99 € Alexanderstraße 3 Szczecin FlixBus 0
12:40 2:27 15:07 16,99 € Schöneberg Szczecin FlixBus 0
12:40 2:40 15:20 16,99 € Schöneberg Szczecin FlixBus 0
13:00 1:50 14:50 10 € Berlin Stettin BlaBlaCar 0
13:05 2:02 15:07 16,99 € Flughafen Schönefeld Szczecin FlixBus 0
13:05 2:15 15:20 16,99 € Flughafen Schönefeld Szczecin FlixBus 0
13:20 3h 16:20 14,99 € Charlottenburg Szczecin FlixBus 0
13:20 2:47 16:07 14,99 € Charlottenburg Szczecin FlixBus 0
13:40 2:27 16:07 14,99 € Schöneberg Szczecin FlixBus 0
13:40 2:40 16:20 14,99 € Schöneberg Szczecin FlixBus 0
14:05 2:02 16:07 14,99 € Flughafen Schönefeld Szczecin FlixBus 0
14:05 2:15 16:20 14,99 € Flughafen Schönefeld Szczecin FlixBus 0
16:20 3h 19:20 24,99 € Charlottenburg Szczecin FlixBus 0
16:20 2:47 19:07 24,99 € Charlottenburg Szczecin FlixBus 0
16:30 1:50 18:20 7 € Berlin Stettin BlaBlaCar 0
16:30 1:30 18:00 7 € Berlin Stettin BlaBlaCar 0
16:40 2:27 19:07 24,99 € Schöneberg Szczecin FlixBus 0
16:40 2:40 19:20 24,99 € Schöneberg Szczecin FlixBus 0
17:05 2:02 19:07 24,99 € Flughafen Schönefeld Szczecin FlixBus 0
17:05 2:15 19:20 24,99 € Flughafen Schönefeld Szczecin FlixBus 0
17:20 3h 20:20 12,99 € Charlottenburg Szczecin FlixBus 0
17:20 2:47 20:07 12,99 € Charlottenburg Szczecin FlixBus 0
17:40 2:27 20:07 14,99 € Schöneberg Szczecin FlixBus 0
17:40 2:40 20:20 14,99 € Schöneberg Szczecin FlixBus 0
18:05 2:02 20:07 12,99 € Flughafen Schönefeld Szczecin FlixBus 0
18:05 2:15 20:20 12,99 € Flughafen Schönefeld Szczecin FlixBus 0
19:25 2:42 22:07 20,99 € Flughafen Schönefeld Szczecin FlixBus 0
19:25 2:55 22:20 20,99 € Flughafen Schönefeld Szczecin FlixBus 0
20:15 1:52 22:07 20,99 € Alexanderstraße 3 Szczecin FlixBus 0
20:15 2:05 22:20 20,99 € Alexanderstraße 3 Szczecin FlixBus 0
21:05 2:02 23:07 12,99 € Flughafen Schönefeld Szczecin FlixBus 0
21:05 2:15 23:20 12,99 € Flughafen Schönefeld Szczecin FlixBus 0
21:20 1:40 23:00 10 € Berlin Stettin BlaBlaCar 0
22:40 2:30 01:10 14 € Berlin Stettin BlaBlaCar 0
23:05 2:02 01:07 14,99 € Flughafen Schönefeld Szczecin FlixBus 0
23:05 2:15 01:20 14,99 € Flughafen Schönefeld Szczecin FlixBus 0