Berlin Ulm Fri, 01.03.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
06:20 12h 18:20 49,98 € Charlottenburg Böfingen FlixBus 1
06:26 11:54 18:20 58,98 € Tiergarten Böfingen FlixTrain 1
06:28 6:17 12:45 194,40 € Berlin Hbf Ulm Hbf Deutsche Bahn 1
06:29 7:05 13:34 187,10 € Albrechtshof Ulm Hbf Deutsche Bahn 3
06:37 11:43 18:20 58,98 € Schöneberg Böfingen FlixTrain 1
06:45 7:13 13:58 159,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Ulm Hbf Deutsche Bahn 1
06:45 7:31 14:16 159,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Thalfingen(b Ulm) Deutsche Bahn 2
06:49 7:09 13:58 159,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Ulm Hbf Deutsche Bahn 2
06:53 7:04 13:58 153,40 € Albrechtshof Ulm Hbf Deutsche Bahn 1
06:53 7:22 14:16 163,40 € Albrechtshof Thalfingen(b Ulm) Deutsche Bahn 2
06:58 7h 13:58 153,40 € Albrechtshof Ulm Hbf Deutsche Bahn 2
07:00 7:30 14:30 55,79 € Berlin Nersingen BlaBlaCar 0
07:00 6:34 13:34 187,10 € Berlin Hbf Ulm Hbf Deutsche Bahn 2
07:26 6:32 13:58 149,90 € Berlin Hbf Ulm Hbf Deutsche Bahn 0
07:29 6:30 13:59 194,40 € Albrechtshof Ulm Hbf Deutsche Bahn 2
07:29 6:46 14:15 181,50 € Albrechtshof Thalfingen(b Ulm) Deutsche Bahn 4
07:29 6:47 14:16 194,40 € Albrechtshof Thalfingen(b Ulm) Deutsche Bahn 3
07:34 6:24 13:58 149,90 € Berlin Hbf Ulm Hbf Deutsche Bahn 1
07:45 7h 14:45 194,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Ulm Hbf Deutsche Bahn 2
07:45 7:31 15:16 194,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Thalfingen(b Ulm) Deutsche Bahn 3
07:49 6:56 14:45 194,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Ulm Hbf Deutsche Bahn 3
07:49 7:27 15:16 194,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Thalfingen(b Ulm) Deutsche Bahn 4
07:58 6:47 14:45 194,40 € Albrechtshof Ulm Hbf Deutsche Bahn 2
07:58 7:18 15:16 194,40 € Albrechtshof Thalfingen(b Ulm) Deutsche Bahn 3
08:12 5:47 13:59 194,40 € Berlin Hbf Ulm Hbf Deutsche Bahn 1
08:20 11:25 19:45 71,98 € Charlottenburg Böfingen FlixBus 1
08:25 7:09 15:34 187,10 € Berlin-Schönefeld Flughafen Ulm Hbf Deutsche Bahn 3
08:28 6:17 14:45 194,40 € Berlin Hbf Ulm Hbf Deutsche Bahn 1
08:29 7:05 15:34 187,10 € Albrechtshof Ulm Hbf Deutsche Bahn 3
08:49 6:55 15:44 194,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Ulm Hbf Deutsche Bahn 3
08:49 7:09 15:58 187,10 € Berlin-Schönefeld Flughafen Ulm Hbf Deutsche Bahn 2
08:49 7:26 16:15 181,50 € Berlin-Schönefeld Flughafen Thalfingen(b Ulm) Deutsche Bahn 5
08:49 7:27 16:16 189,60 € Berlin-Schönefeld Flughafen Thalfingen(b Ulm) Deutsche Bahn 3
08:53 7:05 15:58 187,10 € Albrechtshof Ulm Hbf Deutsche Bahn 1
08:53 7:23 16:16 189,60 € Albrechtshof Thalfingen(b Ulm) Deutsche Bahn 2
08:58 6:46 15:44 194,40 € Albrechtshof Ulm Hbf Deutsche Bahn 2
08:58 7:17 16:15 181,50 € Albrechtshof Thalfingen(b Ulm) Deutsche Bahn 4
08:58 7:18 16:16 189,60 € Albrechtshof Thalfingen(b Ulm) Deutsche Bahn 3
09:00 6:34 15:34 187,10 € Berlin Hbf Ulm Hbf Deutsche Bahn 2
09:26 6:32 15:58 187,10 € Berlin Hbf Ulm Hbf Deutsche Bahn 0
09:34 6:10 15:44 194,40 € Berlin Hbf Ulm Hbf Deutsche Bahn 1
09:45 7h 16:45 194,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Ulm Hbf Deutsche Bahn 2
09:45 7:31 17:16 194,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Thalfingen(b Ulm) Deutsche Bahn 3
09:49 6:56 16:45 194,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Ulm Hbf Deutsche Bahn 3
09:49 7:27 17:16 194,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Thalfingen(b Ulm) Deutsche Bahn 4
09:58 6:47 16:45 194,40 € Albrechtshof Ulm Hbf Deutsche Bahn 2
09:58 7:18 17:16 194,40 € Albrechtshof Thalfingen(b Ulm) Deutsche Bahn 3
10:28 10:07 20:35 64,98 € Tiergarten Böfingen FlixTrain 1
10:28 6:17 16:45 194,40 € Berlin Hbf Ulm Hbf Deutsche Bahn 1
10:29 7:05 17:34 187,10 € Albrechtshof Ulm Hbf Deutsche Bahn 3
10:49 6:55 17:44 194,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Ulm Hbf Deutsche Bahn 4
10:49 7:09 17:58 187,10 € Berlin-Schönefeld Flughafen Ulm Hbf Deutsche Bahn 2
10:49 7:26 18:15 181,50 € Berlin-Schönefeld Flughafen Thalfingen(b Ulm) Deutsche Bahn 5
10:49 7:27 18:16 189,60 € Berlin-Schönefeld Flughafen Thalfingen(b Ulm) Deutsche Bahn 3
10:53 7:05 17:58 187,10 € Albrechtshof Ulm Hbf Deutsche Bahn 1
10:53 7:23 18:16 189,60 € Albrechtshof Thalfingen(b Ulm) Deutsche Bahn 2
10:58 6:46 17:44 194,40 € Albrechtshof Ulm Hbf Deutsche Bahn 3
10:58 7h 17:58 187,10 € Albrechtshof Ulm Hbf Deutsche Bahn 2
10:58 7:17 18:15 181,50 € Albrechtshof Thalfingen(b Ulm) Deutsche Bahn 4
10:58 7:18 18:16 189,60 € Albrechtshof Thalfingen(b Ulm) Deutsche Bahn 3
11:00 6:34 17:34 187,10 € Berlin Hbf Ulm Hbf Deutsche Bahn 2
11:26 6:32 17:58 187,10 € Berlin Hbf Ulm Hbf Deutsche Bahn 0
11:34 6:10 17:44 194,40 € Berlin Hbf Ulm Hbf Deutsche Bahn 2
11:34 6:24 17:58 187,10 € Berlin Hbf Ulm Hbf Deutsche Bahn 1
11:45 7h 18:45 194,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Ulm Hbf Deutsche Bahn 2
11:45 7:31 19:16 194,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Thalfingen(b Ulm) Deutsche Bahn 3
11:49 6:56 18:45 194,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Ulm Hbf Deutsche Bahn 3
11:49 7:27 19:16 194,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Thalfingen(b Ulm) Deutsche Bahn 4
11:58 6:47 18:45 194,40 € Albrechtshof Ulm Hbf Deutsche Bahn 2
11:58 7:18 19:16 194,40 € Albrechtshof Thalfingen(b Ulm) Deutsche Bahn 3
12:28 6:17 18:45 194,40 € Berlin Hbf Ulm Hbf Deutsche Bahn 1
12:29 7:08 19:37 153,40 € Albrechtshof Ulm Hbf Deutsche Bahn 3
12:45 6:59 19:44 194,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Ulm Hbf Deutsche Bahn 2
12:45 7:13 19:58 187,10 € Berlin-Schönefeld Flughafen Ulm Hbf Deutsche Bahn 1
12:45 7:30 20:15 181,50 € Berlin-Schönefeld Flughafen Thalfingen(b Ulm) Deutsche Bahn 4
12:45 7:31 20:16 189,60 € Berlin-Schönefeld Flughafen Thalfingen(b Ulm) Deutsche Bahn 2
12:49 6:55 19:44 194,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Ulm Hbf Deutsche Bahn 3
12:49 7:09 19:58 187,10 € Berlin-Schönefeld Flughafen Ulm Hbf Deutsche Bahn 2
12:49 7:26 20:15 181,50 € Berlin-Schönefeld Flughafen Thalfingen(b Ulm) Deutsche Bahn 5
12:49 7:27 20:16 189,60 € Berlin-Schönefeld Flughafen Thalfingen(b Ulm) Deutsche Bahn 3
12:53 7:05 19:58 187,10 € Albrechtshof Ulm Hbf Deutsche Bahn 1
12:53 7:23 20:16 189,60 € Albrechtshof Thalfingen(b Ulm) Deutsche Bahn 2
12:58 6:46 19:44 194,40 € Albrechtshof Ulm Hbf Deutsche Bahn 2
12:58 7:17 20:15 181,50 € Albrechtshof Thalfingen(b Ulm) Deutsche Bahn 4
12:58 7:18 20:16 189,60 € Albrechtshof Thalfingen(b Ulm) Deutsche Bahn 3
13:00 6:37 19:37 149,90 € Berlin Hbf Ulm Hbf Deutsche Bahn 2
13:26 6:32 19:58 187,10 € Berlin Hbf Ulm Hbf Deutsche Bahn 0
13:34 6:10 19:44 194,40 € Berlin Hbf Ulm Hbf Deutsche Bahn 1
13:45 7h 20:45 194,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Ulm Hbf Deutsche Bahn 2
13:45 7:31 21:16 194,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Thalfingen(b Ulm) Deutsche Bahn 3
13:49 6:56 20:45 194,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Ulm Hbf Deutsche Bahn 3
13:49 7:27 21:16 194,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Thalfingen(b Ulm) Deutsche Bahn 4
13:58 6:47 20:45 194,40 € Albrechtshof Ulm Hbf Deutsche Bahn 2
13:58 7:18 21:16 194,40 € Albrechtshof Thalfingen(b Ulm) Deutsche Bahn 3
14:00 7:30 21:30 45,89 € Berlin Göppingen BlaBlaCar 0
14:29 6:16 20:45 194,40 € Berlin Hbf Ulm Hbf Deutsche Bahn 1
14:49 7:09 21:58 159,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Ulm Hbf Deutsche Bahn 2
14:53 7:05 21:58 153,40 € Albrechtshof Ulm Hbf Deutsche Bahn 1
14:53 7:24 22:17 163,40 € Albrechtshof Thalfingen(b Ulm) Deutsche Bahn 2
14:58 7h 21:58 153,40 € Albrechtshof Ulm Hbf Deutsche Bahn 2
15:25 6:31 21:56 177 € Berlin-Schönefeld Flughafen Ulm Hbf Deutsche Bahn 3
15:25 6:34 21:59 194,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Ulm Hbf Deutsche Bahn 2
15:25 6:52 22:17 194,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Thalfingen(b Ulm) Deutsche Bahn 3
15:26 6:32 21:58 149,90 € Berlin Hbf Ulm Hbf Deutsche Bahn 0
15:29 6:27 21:56 177 € Albrechtshof Ulm Hbf Deutsche Bahn 3
15:29 6:30 21:59 194,40 € Albrechtshof Ulm Hbf Deutsche Bahn 2
15:29 6:48 22:17 194,40 € Albrechtshof Thalfingen(b Ulm) Deutsche Bahn 3
15:30 6:40 22:10 39,69 € Berlin Heidenheim an der Brenz BlaBlaCar 0
15:34 6:24 21:58 149,90 € Berlin Hbf Ulm Hbf Deutsche Bahn 1
15:45 7:27 23:12 177 € Berlin-Schönefeld Flughafen Ulm Hbf Deutsche Bahn 3
15:45 7:38 23:23 179,60 € Berlin-Schönefeld Flughafen Thalfingen(b Ulm) Deutsche Bahn 4
15:49 7:23 23:12 177 € Berlin-Schönefeld Flughafen Ulm Hbf Deutsche Bahn 4
15:49 7:34 23:23 179,60 € Berlin-Schönefeld Flughafen Thalfingen(b Ulm) Deutsche Bahn 5
15:58 7:14 23:12 177 € Albrechtshof Ulm Hbf Deutsche Bahn 3
15:58 7:25 23:23 179,60 € Albrechtshof Thalfingen(b Ulm) Deutsche Bahn 4
16:00 11:40 03:40 49,98 € Wannsee Böfingen FlixBus 1
16:11 5:45 21:56 177 € Berlin Hbf Ulm Hbf Deutsche Bahn 2
16:11 5:48 21:59 194,40 € Berlin Hbf Ulm Hbf Deutsche Bahn 1
16:29 6:43 23:12 177 € Berlin Hbf Ulm Hbf Deutsche Bahn 2
16:30 11:10 03:40 52,98 € Alexanderstraße 3 Böfingen FlixBus 1
16:45 7:09 23:54 177 € Berlin-Schönefeld Flughafen Ulm Hbf Deutsche Bahn 3
16:45 7:13 23:58 159,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Ulm Hbf Deutsche Bahn 1
16:45 7:01 23:46 181,50 € Berlin-Schönefeld Flughafen Thalfingen(b Ulm) Deutsche Bahn 3
16:49 7:05 23:54 177 € Berlin-Schönefeld Flughafen Ulm Hbf Deutsche Bahn 4
16:49 7:09 23:58 159,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Ulm Hbf Deutsche Bahn 2
16:49 6:57 23:46 181,50 € Berlin-Schönefeld Flughafen Thalfingen(b Ulm) Deutsche Bahn 4
16:53 7:05 23:58 153,40 € Albrechtshof Ulm Hbf Deutsche Bahn 1
16:58 6:56 23:54 177 € Albrechtshof Ulm Hbf Deutsche Bahn 3
16:58 7h 23:58 187,10 € Albrechtshof Ulm Hbf Deutsche Bahn 2
16:58 6:48 23:46 181,50 € Albrechtshof Thalfingen(b Ulm) Deutsche Bahn 3
17:00 10:40 03:40 52,98 € Schöneberg Böfingen FlixBus 1
17:05 10:35 03:40 52,98 € Tegel Böfingen FlixBus 1
17:25 7:40 01:05 194,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Ulm Hbf Deutsche Bahn 2
17:26 6:32 23:58 149,90 € Berlin Hbf Ulm Hbf Deutsche Bahn 0
17:29 7:36 01:05 194,40 € Albrechtshof Ulm Hbf Deutsche Bahn 2
17:34 6:20 23:54 177 € Berlin Hbf Ulm Hbf Deutsche Bahn 2
17:34 6:24 23:58 187,10 € Berlin Hbf Ulm Hbf Deutsche Bahn 1
17:45 7:45 00:57 177 € Berlin-Schönefeld Flughafen Ulm Hbf Deutsche Bahn 3
17:45 7:29 01:14 194,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Ulm Hbf Deutsche Bahn 2
17:49 7:41 00:57 177 € Berlin-Schönefeld Flughafen Ulm Hbf Deutsche Bahn 4
17:49 7:25 01:14 194,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Ulm Hbf Deutsche Bahn 3
17:58 7:32 00:57 177 € Albrechtshof Ulm Hbf Deutsche Bahn 3
17:58 7:16 01:14 194,40 € Albrechtshof Ulm Hbf Deutsche Bahn 2
18:12 6:53 01:05 194,40 € Berlin Hbf Ulm Hbf Deutsche Bahn 1
18:29 7:01 00:57 177 € Berlin Hbf Ulm Hbf Deutsche Bahn 2
18:29 6:45 01:14 194,40 € Berlin Hbf Ulm Hbf Deutsche Bahn 1
19:45 8:07 03:52 159,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Ulm Hbf Deutsche Bahn 2
19:45 10:27 06:12 159,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Thalfingen(b Ulm) Deutsche Bahn 3
19:49 8:03 03:52 159,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Ulm Hbf Deutsche Bahn 3
19:49 10:23 06:12 159,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Thalfingen(b Ulm) Deutsche Bahn 4
19:50 7:50 03:40 43,99 € Charlottenburg Böfingen FlixBus 0
19:58 7:54 03:52 153,40 € Albrechtshof Ulm Hbf Deutsche Bahn 2
19:58 10:14 06:12 163,40 € Albrechtshof Thalfingen(b Ulm) Deutsche Bahn 3
20:29 7:23 03:52 149,90 € Berlin Hbf Ulm Hbf Deutsche Bahn 1
20:45 9:18 06:03 109,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Ulm Hbf Deutsche Bahn 1
20:45 9:55 06:34 112,80 € Berlin-Schönefeld Flughafen Thalfingen(b Ulm) Deutsche Bahn 1
20:49 9:14 06:03 109,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Ulm Hbf Deutsche Bahn 2
20:49 9:51 06:34 112,80 € Berlin-Schönefeld Flughafen Thalfingen(b Ulm) Deutsche Bahn 2
20:58 9:05 06:03 103,40 € Albrechtshof Ulm Hbf Deutsche Bahn 1
20:58 9:42 06:34 116,30 € Albrechtshof Thalfingen(b Ulm) Deutsche Bahn 1
21:27 8:36 06:03 99,90 € Berlin Hbf Ulm Hbf Deutsche Bahn 0
21:29 10:15 07:44 123,40 € Albrechtshof Ulm Hbf Deutsche Bahn 3
21:29 10:47 08:16 133,40 € Albrechtshof Thalfingen(b Ulm) Deutsche Bahn 4
21:45 10:26 08:11 62,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Ulm Hbf Deutsche Bahn 4
21:45 11:30 09:15 62,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Ulm Hbf Deutsche Bahn 3
21:45 10:54 08:39 62,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Thalfingen(b Ulm) Deutsche Bahn 5
21:45 11:54 09:39 62,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Thalfingen(b Ulm) Deutsche Bahn 4
22:28 9:43 08:11 62,90 € Berlin Hbf Ulm Hbf Deutsche Bahn 3
22:28 10:47 09:15 62,90 € Berlin Hbf Ulm Hbf Deutsche Bahn 2
22:59 10:59 09:58 59,40 € Albrechtshof Ulm Hbf Deutsche Bahn 2
22:59 11:17 10:16 189,60 € Albrechtshof Thalfingen(b Ulm) Deutsche Bahn 3
23:18 10:40 09:58 65,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Ulm Hbf Deutsche Bahn 2
23:18 10:58 10:16 189,60 € Berlin-Schönefeld Flughafen Thalfingen(b Ulm) Deutsche Bahn 3
23:25 10:33 09:58 65,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Ulm Hbf Deutsche Bahn 4
23:25 10:51 10:16 189,60 € Berlin-Schönefeld Flughafen Thalfingen(b Ulm) Deutsche Bahn 5
23:28 10:30 09:58 59,40 € Albrechtshof Ulm Hbf Deutsche Bahn 3
23:28 10:48 10:16 189,60 € Albrechtshof Thalfingen(b Ulm) Deutsche Bahn 4