Berlin WARSZAWA Fri, 02.12.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
07:00 8:25 15:25 41,99 € Charlottenburg WARSZAWA FlixBus 0
07:15 8:10 15:25 41,99 € Schöneberg WARSZAWA FlixBus 0
07:40 7:45 15:25 41,99 € Flughafen Schönefeld WARSZAWA FlixBus 0
16:00 6:30 22:30 40 € Berlin Warschau BlaBlaCar 0
16:10 8:15 00:25 35,99 € Charlottenburg WARSZAWA FlixBus 0
16:30 7:55 00:25 35,99 € Schöneberg WARSZAWA FlixBus 0
16:55 7:30 00:25 35,99 € Flughafen Schönefeld WARSZAWA FlixBus 0
17:00 6:20 23:20 25 € Berlin Warschau BlaBlaCar 0
17:00 6:20 23:20 34 € Berlin Warschau BlaBlaCar 0
17:00 10:55 03:55 48,98 € Schöneberg WARSZAWA FlixBus 1
17:30 5:50 23:20 34 € Mittenwalde Warschau BlaBlaCar 0
18:50 9:05 03:55 56,99 € Charlottenburg WARSZAWA FlixBus 0
18:50 8:30 03:20 56,99 € Charlottenburg WARSZAWA FlixBus 0
19:30 8:25 03:55 56,99 € Flughafen Schönefeld WARSZAWA FlixBus 0
19:30 7:50 03:20 56,99 € Flughafen Schönefeld WARSZAWA FlixBus 0
21:00 6h 03:00 29 € Berlin Warschau BlaBlaCar 0
21:25 9h 06:25 56,99 € Tegel WARSZAWA FlixBus 0
21:25 9:35 07:00 56,99 € Tegel WARSZAWA FlixBus 0
21:55 9:05 07:00 56,99 € Charlottenburg WARSZAWA FlixBus 0
21:55 8:30 06:25 56,99 € Charlottenburg WARSZAWA FlixBus 0
22:15 8:10 06:25 56,99 € Schöneberg WARSZAWA FlixBus 0
22:15 8:45 07:00 56,99 € Schöneberg WARSZAWA FlixBus 0
22:40 8:20 07:00 56,99 € Flughafen Schönefeld WARSZAWA FlixBus 0
22:40 7:45 06:25 56,99 € Flughafen Schönefeld WARSZAWA FlixBus 0
22:55 12:10 11:05 51,98 € Charlottenburg WARSZAWA FlixBus 1
23:10 7:10 06:20 26 € Berlin Warschau BlaBlaCar 0
23:10 11:55 11:05 51,98 € Schöneberg WARSZAWA FlixBus 1
23:15 8:10 07:25 35,99 € Charlottenburg WARSZAWA FlixBus 0
23:15 8:35 07:50 35,99 € Charlottenburg WARSZAWA FlixBus 0
23:30 6:10 05:40 49 € Berlin Warschau BlaBlaCar 0
23:30 8:20 07:50 35,99 € Schöneberg WARSZAWA FlixBus 0
23:30 7:55 07:25 35,99 € Schöneberg WARSZAWA FlixBus 0
23:35 11:30 11:05 51,98 € Flughafen Schönefeld WARSZAWA FlixBus 1
23:50 6h 05:50 34 € Berlin Warschau BlaBlaCar 0
23:55 7:30 07:25 35,99 € Flughafen Schönefeld WARSZAWA FlixBus 0
23:55 7:55 07:50 35,99 € Flughafen Schönefeld WARSZAWA FlixBus 0