Bielefeld Berlin Tue, 28.05.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
11:38 3:16 14:54 98 € Bielefeld Hbf Flughafen BER - Terminal 1-2 (S-Bahn) Deutsche Bahn 2
11:38 3:16 14:54 98 € Bielefeld Hbf Flughafen BER - Terminal 1-2 Deutsche Bahn 2
12:10 5h 17:10 46,99 € Osnabrück Blankenfelde-Mahlow BlaBlaCar 0
12:36 4:17 16:53 98 € Bielefeld Hbf Flughafen BER - Terminal 1-2 (S-Bahn) Deutsche Bahn 2
12:36 4:17 16:53 98 € Bielefeld Hbf Flughafen BER - Terminal 1-2 Deutsche Bahn 2
14:20 4h 18:20 25,99 € Bielefeld Potsdam BlaBlaCar 0
18:42 2:46 21:28 25,98 € Am Bahnhof 1 Tiergarten FlixTrain 0
18:42 2:56 21:38 25,98 € Am Bahnhof 1 Schöneberg FlixTrain 0
20:50 4h 00:50 24,79 € Bielefeld Schönefeld BlaBlaCar 0
23:00 3:50 02:50 23,59 € Bielefeld Berlin BlaBlaCar 0