Bielefeld Dresden Fri, 27.01.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
01:26 6:43 08:09 45,90 € Bielefeld Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
01:26 7:13 08:39 38,90 € Bielefeld Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 2
01:26 6:11 07:37 45,90 € Bielefeld Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 2
01:26 6:41 08:07 38,90 € Bielefeld Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 1
04:24 7:15 11:39 54,90 € Bielefeld Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 2
04:24 6:36 11:00 54,90 € Bielefeld Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 1
05:24 6:15 11:39 52,90 € Bielefeld Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 4
05:24 5:43 11:07 52,90 € Bielefeld Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 3
06:00 6:09 12:09 68,90 € Bielefeld Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 4
06:00 5:38 11:38 68,90 € Bielefeld Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 3
07:19 6:20 13:39 59,90 € Bielefeld Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 1
07:19 5:41 13:00 59,90 € Bielefeld Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 0
07:38 5:31 13:09 95,90 € Bielefeld Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 2
07:38 5:02 12:40 95,90 € Bielefeld Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 1
08:38 5:31 14:09 89,90 € Bielefeld Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
08:38 5h 13:38 89,90 € Bielefeld Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 2
09:06 6:19 15:25 61,98 € Am Bahnhof 1 Innere Vorstadt FlixTrain 1
09:06 6:34 15:40 61,98 € Am Bahnhof 1 Südvorstadt West FlixTrain 1
09:38 5:31 15:09 109,90 € Bielefeld Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
09:38 4:56 14:34 109,90 € Bielefeld Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 2
10:06 5:33 15:39 109,90 € Bielefeld Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 2
10:06 5:01 15:07 109,90 € Bielefeld Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 1
10:38 5:31 16:09 93,90 € Bielefeld Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
10:38 5h 15:38 93,90 € Bielefeld Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 2
10:38 5:56 16:34 124,60 € Bielefeld Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 1
11:10 7:55 19:05 26,99 € Quelle Südvorstadt West FlixBus 0
11:19 5:50 17:09 89,90 € Bielefeld Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 1
11:19 5:28 16:47 89,90 € Bielefeld Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 0
11:38 5:31 17:09 124,60 € Bielefeld Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
11:38 4:56 16:34 124,60 € Bielefeld Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 2
12:06 5:33 17:39 124,60 € Bielefeld Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 2
12:06 5:01 17:07 124,60 € Bielefeld Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 1
12:38 5:31 18:09 93,90 € Bielefeld Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
12:38 5h 17:38 93,90 € Bielefeld Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 2
13:06 5:21 18:27 113,70 € Bielefeld Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 1
13:17 5:52 19:09 89,90 € Bielefeld Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 1
13:17 5:29 18:46 89,90 € Bielefeld Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 0
13:38 5:31 19:09 124,60 € Bielefeld Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
13:38 6:01 19:39 109,90 € Bielefeld Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 2
13:38 4:49 18:27 124,60 € Bielefeld Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 2
13:38 5:29 19:07 109,90 € Bielefeld Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 1
14:38 5:31 20:09 89,90 € Bielefeld Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
14:38 5h 19:38 89,90 € Bielefeld Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 2
15:19 5:50 21:09 73,90 € Bielefeld Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 1
15:19 5:27 20:46 73,90 € Bielefeld Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 0
15:38 5:31 21:09 109,90 € Bielefeld Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 2
15:38 4:49 20:27 109,90 € Bielefeld Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 1
16:06 5:33 21:39 95,90 € Bielefeld Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 2
16:06 5:01 21:07 95,90 € Bielefeld Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 1
16:38 5:31 22:09 89,90 € Bielefeld Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
16:38 5h 21:38 89,90 € Bielefeld Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 2
17:19 5:50 23:09 73,90 € Bielefeld Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 1
17:19 5:27 22:46 73,90 € Bielefeld Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 0
17:38 5:31 23:09 95,90 € Bielefeld Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 2
17:38 5:02 22:40 95,90 € Bielefeld Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 1
18:06 5:01 23:07 89,90 € Bielefeld Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 1
18:42 4:35 23:17 29,99 € Am Bahnhof 1 Leipziger Vorstadt FlixTrain 0
18:42 4:42 23:24 29,99 € Am Bahnhof 1 Südvorstadt West FlixTrain 0
18:42 6:53 01:35 45,98 € Am Bahnhof 1 Innere Vorstadt FlixTrain 1
18:42 7:08 01:50 45,98 € Am Bahnhof 1 Südvorstadt West FlixTrain 1
19:16 11:24 06:40 47,98 € Am Bahnhof 1 Südvorstadt West FlixTrain 1
19:19 10:22 05:41 68,90 € Bielefeld Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 1
21:38 9:01 06:39 74,90 € Bielefeld Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
21:38 8:03 05:41 78,90 € Bielefeld Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 3
21:38 8:24 06:02 74,90 € Bielefeld Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 2
23:30 7:40 07:10 22,99 € Quelle Südvorstadt West FlixBus 0