Bielefeld Stendal Sun, 29.01.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
01:26 5:40 07:06 29,90 € Bielefeld Hbf Stendal Vorbf Deutsche Bahn 2
01:26 4:39 06:05 29,90 € Bielefeld Hbf Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 1
01:26 4:31 05:57 29,90 € Bielefeld Hbf Stendal Deutsche Bahn 1
04:24 4:42 09:06 19,90 € Bielefeld Hbf Stendal Vorbf Deutsche Bahn 2
04:24 5:41 10:05 19,90 € Bielefeld Hbf Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 2
04:24 4:09 08:33 19,90 € Bielefeld Hbf Stendal Deutsche Bahn 1
07:19 4:46 12:05 19,90 € Bielefeld Hbf Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 1
08:00 3:06 11:06 19,90 € Bielefeld Hbf Stendal Vorbf Deutsche Bahn 2
08:00 2:25 10:25 19,90 € Bielefeld Hbf Stendal Deutsche Bahn 1
08:38 3:38 12:16 19,90 € Bielefeld Hbf Stendal Vorbf Deutsche Bahn 3
08:38 3:27 12:05 19,90 € Bielefeld Hbf Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 2
08:38 3:05 11:43 19,90 € Bielefeld Hbf Stendal Deutsche Bahn 2
10:00 2:25 12:25 29,90 € Bielefeld Hbf Stendal Deutsche Bahn 1
10:42 2h 12:42 24,99 € Am Bahnhof 1 Bahnhofstraße 23 FlixTrain 0
11:19 4:46 16:05 33,90 € Bielefeld Hbf Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 1
12:06 3h 15:06 37,90 € Bielefeld Hbf Stendal Vorbf Deutsche Bahn 2
12:06 2:19 14:25 30,90 € Bielefeld Hbf Stendal Deutsche Bahn 1
12:38 3:27 16:05 37,90 € Bielefeld Hbf Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 2
12:38 3:05 15:43 37,90 € Bielefeld Hbf Stendal Deutsche Bahn 2
14:00 3:06 17:06 33,90 € Bielefeld Hbf Stendal Vorbf Deutsche Bahn 2
14:00 2:25 16:25 31,90 € Bielefeld Hbf Stendal Deutsche Bahn 1
14:38 3:05 17:43 41,90 € Bielefeld Hbf Stendal Deutsche Bahn 2
15:06 3:10 18:16 37,90 € Bielefeld Hbf Stendal Vorbf Deutsche Bahn 2
15:06 2:59 18:05 37,90 € Bielefeld Hbf Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 2
15:06 2:45 17:51 37,90 € Bielefeld Hbf Stendal Deutsche Bahn 1
15:19 4:46 20:05 41,90 € Bielefeld Hbf Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 1
16:06 3h 19:06 33,90 € Bielefeld Hbf Stendal Vorbf Deutsche Bahn 2
16:06 2:19 18:25 26,90 € Bielefeld Hbf Stendal Deutsche Bahn 1
16:38 3:38 20:16 41,90 € Bielefeld Hbf Stendal Vorbf Deutsche Bahn 3
16:38 3:27 20:05 41,90 € Bielefeld Hbf Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 2
16:38 3:05 19:43 41,90 € Bielefeld Hbf Stendal Deutsche Bahn 2
18:06 2:19 20:25 34,90 € Bielefeld Hbf Stendal Deutsche Bahn 1
18:42 2h 20:42 29,99 € Am Bahnhof 1 Bahnhofstraße 23 FlixTrain 0
19:38 2:53 22:31 37,90 € Bielefeld Hbf Stendal Vorbf Deutsche Bahn 1
19:38 2:27 22:05 37,90 € Bielefeld Hbf Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 1
19:38 1:52 21:30 30,90 € Bielefeld Hbf Stendal Deutsche Bahn 0
20:00 2:31 22:31 33,90 € Bielefeld Hbf Stendal Vorbf Deutsche Bahn 2
20:00 2:25 22:25 31,90 € Bielefeld Hbf Stendal Deutsche Bahn 1
21:38 7:28 05:06 33,90 € Bielefeld Hbf Stendal Vorbf Deutsche Bahn 2
21:38 6:34 04:12 33,90 € Bielefeld Hbf Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 2
21:38 2:14 23:52 26,90 € Bielefeld Hbf Stendal Deutsche Bahn 1