Bochum Aachen Fri, 03.12.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
08:40 2h 10:40 11 € Dortmund Aachen BlaBlaCar 0
08:50 3h 11:50 15 € Essen Stolberg BlaBlaCar 0
09:00 2h 11:00 15 € Wuppertal Sprimont BlaBlaCar 0
16:10 1:30 17:40 7 € Hagen Geilenkirchen BlaBlaCar 0
16:40 1h 17:40 5 € Düsseldorf Aachen BlaBlaCar 0
17:40 1:40 19:20 8 € Gladbeck Aachen BlaBlaCar 0
18:10 1:10 19:20 5 € Gelsenkirchen Mönchengladbach BlaBlaCar 0
19:50 1:50 21:40 8 € Hagen Aachen BlaBlaCar 0
20:20 2:20 22:40 8 € Hamm Aachen BlaBlaCar 0
22:00 2h 00:00 5 € Düsseldorf Aachen BlaBlaCar 0
22:40 1:40 00:20 6 € Hagen Alsdorf BlaBlaCar 0