Bochum Frankfurt am Main Sun, 27.11.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
09:00 3h 12:00 17 € Essen Nauheim BlaBlaCar 0
09:00 3:10 12:10 15 € Dortmund Frankfurt am Main BlaBlaCar 0
09:00 3:30 12:30 17 € Duisburg Frankfurt am Main BlaBlaCar 0
10:00 2:30 12:30 10 € Solingen Frankfurt am Main BlaBlaCar 0
10:30 3h 13:30 18 € Düsseldorf Darmstadt BlaBlaCar 0
11:00 2:30 13:30 10 € Düsseldorf Wiesbaden BlaBlaCar 0
11:00 2:30 13:30 14 € Remscheid Flörsheim am Main BlaBlaCar 0
11:50 3:30 15:20 15 € Schwerte Frankfurt am Main BlaBlaCar 0
12:00 3h 15:00 20 € Kamp-Lintfort Frankfurt am Main BlaBlaCar 0
12:30 3h 15:30 17 € Essen Frankfurt am Main BlaBlaCar 0
13:00 3:10 16:10 16 € Bochum Frankfurt am Main BlaBlaCar 0
13:00 3h 16:00 17 € Krefeld Frankfurt am Main BlaBlaCar 0
13:30 1:50 15:20 7 € Wermelskirchen Bad Camberg BlaBlaCar 0
14:00 3:10 17:10 11 € Dortmund Frankfurt am Main BlaBlaCar 0
14:00 3:50 17:50 19 € Dortmund Frankfurt am Main BlaBlaCar 0
14:30 2:40 17:10 11 € Düsseldorf Frankfurt am Main BlaBlaCar 0
15:00 2:30 17:30 12 € Neuenrade Bad Homburg vor der Höhe BlaBlaCar 0
15:00 2:30 17:30 15 € Düsseldorf Frankfurt am Main BlaBlaCar 0
15:00 3:10 18:10 16 € Krefeld Darmstadt BlaBlaCar 0
15:30 3h 18:30 12 € Witten Frankfurt am Main BlaBlaCar 0
16:00 3:20 19:20 17 € Duisburg Offenbach am Main BlaBlaCar 0
16:00 3h 19:00 15 € Duisburg Frankfurt am Main BlaBlaCar 0
16:00 2:40 18:40 12 € Wuppertal Rüsselsheim am Main BlaBlaCar 0
16:00 3h 19:00 14 € Bochum Frankfurt am Main BlaBlaCar 0
16:00 3:30 19:30 16 € Hagen Darmstadt BlaBlaCar 0
16:20 2:50 19:10 11 € Duisburg Mainz BlaBlaCar 0
16:30 3h 19:30 15 € Dortmund Frankfurt am Main BlaBlaCar 0
17:00 3h 20:00 17 € Essen Frankfurt am Main BlaBlaCar 0
17:00 3:20 20:20 15 € Bochum Pfungstadt BlaBlaCar 0
17:00 3:40 20:40 15 € Hamm Heusenstamm BlaBlaCar 0
17:20 2:50 20:10 18 € Duisburg Frankfurt am Main BlaBlaCar 0
17:30 2:40 20:10 16 € Düsseldorf Wiesbaden BlaBlaCar 0
17:30 2:40 20:10 12 € Düsseldorf Sulzbach (Taunus) BlaBlaCar 0
17:30 3h 20:30 16 € Duisburg Frankfurt am Main BlaBlaCar 0
18:00 3:10 21:10 16 € Dortmund Bodenheim BlaBlaCar 0
18:00 2:40 20:40 12 € Düsseldorf Wiesbaden BlaBlaCar 0
18:00 3:30 21:30 18 € Ennepetal Frankfurt am Main BlaBlaCar 0
18:00 3:10 21:10 15 € Bochum Darmstadt BlaBlaCar 0
18:00 3h 21:00 17 € Bochum Hessen BlaBlaCar 0
18:00 4h 22:00 21 € Essen Frankfurt am Main BlaBlaCar 0
18:00 3:20 21:20 15 € Dinslaken Darmstadt BlaBlaCar 0
18:10 2:50 21:00 15 € Hagen Eschborn BlaBlaCar 0
18:10 4h 22:10 21 € Essen Frankfurt am Main BlaBlaCar 0
18:40 3:50 22:30 21 € Essen Frankfurt am Main BlaBlaCar 0
19:00 3:20 22:20 14 € Dortmund Frankfurt am Main BlaBlaCar 0
19:00 3:30 22:30 13 € Hagen Wiesbaden BlaBlaCar 0
19:10 3:30 22:40 13 € Dortmund Frankfurt am Main BlaBlaCar 0
19:50 2:50 22:40 13 € Düsseldorf Frankfurt am Main BlaBlaCar 0
20:00 3:30 23:30 20 € Dortmund Budenheim BlaBlaCar 0
20:00 2:50 22:50 16 € Düsseldorf Frankfurt am Main BlaBlaCar 0
20:00 3:10 23:10 14 € Düsseldorf Frankfurt am Main BlaBlaCar 0