Bochum Hamburg Sun, 27.11.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
13:04 2:57 16:01 82 € Bochum Hbf Hamburg-Harburg Deutsche Bahn 1
13:04 3:12 16:14 82 € Bochum Hbf Hamburg Hbf Deutsche Bahn 1
13:04 3:45 16:49 82 € Bochum Hbf Hamburg Airport Deutsche Bahn 2
13:10 4:30 17:40 99,60 € Bochum-Dahlhausen Hamburg-Harburg Deutsche Bahn 3
13:15 10:15 23:30 47,98 € Ehrenfeld Harburg FlixBus 1
13:15 10:45 00:00 49,98 € Ehrenfeld St Georg FlixBus 1
13:15 9:17 22:32 40,98 € Ehrenfeld St Georg FlixBus 1
13:15 11:25 00:40 56,98 € Ehrenfeld Flughafen FlixBus 1
13:20 3:50 17:10 23 € Marl Hamburg BlaBlaCar 0
13:34 3:20 16:41 93,40 € Bochum Hbf Hamburg-Harburg Deutsche Bahn 1
13:34 3:33 16:54 93,40 € Bochum Hbf Hamburg Hbf Deutsche Bahn 1
13:34 3:55 17:29 93,40 € Bochum Hbf Hamburg Airport Deutsche Bahn 2
13:40 4:10 17:50 86,80 € Bochum-Dahlhausen Hamburg Hbf Deutsche Bahn 3
13:40 4:49 18:29 86,80 € Bochum-Dahlhausen Hamburg Airport Deutsche Bahn 4
13:42 3:20 17:02 82 € Bochum Hbf Hamburg-Harburg Deutsche Bahn 2
13:42 3:35 17:14 82 € Bochum Hbf Hamburg Hbf Deutsche Bahn 2
13:42 4:07 17:49 82 € Bochum Hbf Hamburg Airport Deutsche Bahn 3
14:00 4h 18:00 18 € Lünen Hamburg BlaBlaCar 0
14:00 5:20 19:20 25 € Mülheim an der Ruhr Wahlstedt BlaBlaCar 0
14:00 4:40 18:40 18 € Wuppertal Hamburg BlaBlaCar 0
14:04 2:57 17:50 84,50 € Bochum Hbf Hamburg Hbf Deutsche Bahn 1
14:10 3:51 18:01 86,80 € Bochum-Dahlhausen Hamburg-Harburg Deutsche Bahn 2
14:10 4:04 18:14 86,80 € Bochum-Dahlhausen Hamburg Hbf Deutsche Bahn 2
14:10 4:39 18:49 86,80 € Bochum-Dahlhausen Hamburg Airport Deutsche Bahn 3
14:24 3:26 17:50 82 € Bochum Hbf Hamburg Hbf Deutsche Bahn 2
14:34 2:46 17:40 93,40 € Bochum Hbf Hamburg-Harburg Deutsche Bahn 1
14:34 3:02 17:54 93,40 € Bochum Hbf Hamburg Hbf Deutsche Bahn 1
14:34 3:35 18:29 93,40 € Bochum Hbf Hamburg Airport Deutsche Bahn 2
15:00 4:10 19:10 25 € Bochum Hamburg BlaBlaCar 0
15:00 3:40 18:40 20 € Hamm Hamburg BlaBlaCar 0
15:00 4h 19:00 20 € Dortmund Hamburg BlaBlaCar 0
15:10 2:48 18:01 82 € Bochum Hbf Hamburg-Harburg Deutsche Bahn 0
15:10 3:01 18:14 82 € Bochum Hbf Hamburg Hbf Deutsche Bahn 0
15:10 3:36 18:49 82 € Bochum Hbf Hamburg Airport Deutsche Bahn 1
15:34 3:07 18:41 93,40 € Bochum Hbf Hamburg-Harburg Deutsche Bahn 1
15:34 3:22 18:53 93,40 € Bochum Hbf Hamburg Hbf Deutsche Bahn 1
15:34 3:55 19:29 93,40 € Bochum Hbf Hamburg Airport Deutsche Bahn 2
16:00 4:10 20:10 20 € Wuppertal Buchholz in der Nordheide BlaBlaCar 0
16:00 4:40 20:40 25 € Wuppertal Hamburg BlaBlaCar 0
16:00 4:50 20:50 18 € Erkrath Hamburg BlaBlaCar 0
16:00 4:50 20:50 20 € Duisburg Hamburg BlaBlaCar 0
16:00 4:30 20:30 26 € Dortmund Hamburg BlaBlaCar 0
16:00 4:20 20:20 18 € Oberhausen Hamburg BlaBlaCar 0
16:00 4:50 20:50 33 € Düsseldorf Hamburg BlaBlaCar 0
16:04 3:45 19:49 84,50 € Bochum Hbf Hamburg Hbf Deutsche Bahn 1
16:10 3:51 20:01 86,80 € Bochum-Dahlhausen Hamburg-Harburg Deutsche Bahn 2
16:10 4:04 20:14 86,80 € Bochum-Dahlhausen Hamburg Hbf Deutsche Bahn 2
16:10 4:39 20:49 86,80 € Bochum-Dahlhausen Hamburg Airport Deutsche Bahn 3
16:34 3:06 19:40 93,40 € Bochum Hbf Hamburg-Harburg Deutsche Bahn 1
16:34 3:21 19:53 93,40 € Bochum Hbf Hamburg Hbf Deutsche Bahn 1
16:34 3:55 20:29 93,40 € Bochum Hbf Hamburg Airport Deutsche Bahn 2
16:40 4:21 21:01 80,90 € Bochum-Dahlhausen Hamburg-Harburg Deutsche Bahn 3
16:40 4:36 21:14 80,90 € Bochum-Dahlhausen Hamburg Hbf Deutsche Bahn 3
16:40 5:09 21:49 80,90 € Bochum-Dahlhausen Hamburg Airport Deutsche Bahn 4
16:50 4:40 21:30 27 € Hagen Hamburg BlaBlaCar 0
17:00 4:20 21:20 25 € Essen Hamburg BlaBlaCar 0
17:00 4:10 21:10 24 € Bochum Hamburg BlaBlaCar 0
17:10 2:48 20:01 82 € Bochum Hbf Hamburg-Harburg Deutsche Bahn 0
17:10 3:01 20:14 82 € Bochum Hbf Hamburg Hbf Deutsche Bahn 0
17:10 3:36 20:49 82 € Bochum Hbf Hamburg Airport Deutsche Bahn 1
17:34 3:12 20:46 93,40 € Bochum Hbf Hamburg-Harburg Deutsche Bahn 1
17:34 3:24 20:58 93,40 € Bochum Hbf Hamburg Hbf Deutsche Bahn 1
17:34 4:05 21:39 93,40 € Bochum Hbf Hamburg Airport Deutsche Bahn 2
17:40 4:10 21:50 78,90 € Bochum-Dahlhausen Hamburg Hbf Deutsche Bahn 3
17:40 4:49 22:29 78,90 € Bochum-Dahlhausen Hamburg Airport Deutsche Bahn 4
17:42 3:19 21:01 78,90 € Bochum Hbf Hamburg-Harburg Deutsche Bahn 2
17:42 3:34 21:14 78,90 € Bochum Hbf Hamburg Hbf Deutsche Bahn 2
17:42 4:07 21:49 78,90 € Bochum Hbf Hamburg Airport Deutsche Bahn 3
17:51 3:50 21:41 83,90 € Bochum Hbf Hamburg-Harburg Deutsche Bahn 1
17:51 3:48 21:39 83,90 € Bochum Hbf Hamburg Hbf Deutsche Bahn 1
17:51 4:28 22:19 83,90 € Bochum Hbf Hamburg Airport Deutsche Bahn 2
18:00 3:50 21:50 16 € Senden Hamburg BlaBlaCar 0
18:00 4:20 22:20 23 € Duisburg Hamburg BlaBlaCar 0
18:04 3:37 21:41 86,90 € Bochum Hbf Hamburg-Harburg Deutsche Bahn 2
18:06 3:44 21:50 69,90 € Bochum Hbf Hamburg Hbf Deutsche Bahn 1
18:06 4:23 22:29 69,90 € Bochum Hbf Hamburg Airport Deutsche Bahn 2
18:10 4h 22:10 20 € Dortmund Hamburg BlaBlaCar 0
18:10 3:51 22:01 78,90 € Bochum-Dahlhausen Hamburg-Harburg Deutsche Bahn 3
18:10 4:04 22:14 78,90 € Bochum-Dahlhausen Hamburg Hbf Deutsche Bahn 3
18:10 4:39 22:49 78,90 € Bochum-Dahlhausen Hamburg Airport Deutsche Bahn 4
18:30 4:50 23:20 24 € Wuppertal Appen BlaBlaCar 0
18:34 3:16 21:50 69,90 € Bochum Hbf Hamburg Hbf Deutsche Bahn 2
18:34 3:55 22:29 69,90 € Bochum Hbf Hamburg Airport Deutsche Bahn 3
18:50 4:20 23:10 21 € Duisburg Hamburg BlaBlaCar 0
19:00 4:50 23:50 20 € Düsseldorf Hamburg BlaBlaCar 0
19:00 4h 23:00 22 € Dortmund Hamburg BlaBlaCar 0
19:04 2:57 22:01 76,90 € Bochum Hbf Hamburg-Harburg Deutsche Bahn 1
19:04 3:10 22:14 76,90 € Bochum Hbf Hamburg Hbf Deutsche Bahn 1
19:04 3:45 22:49 76,90 € Bochum Hbf Hamburg Airport Deutsche Bahn 2
19:10 4:17 23:21 51,90 € Bochum-Dahlhausen Hamburg-Harburg Deutsche Bahn 3
19:10 4:30 23:40 51,90 € Bochum-Dahlhausen Hamburg Hbf Deutsche Bahn 3
19:30 4:40 00:10 23 € Gelsenkirchen Hamburg BlaBlaCar 0
19:33 3:31 23:04 83,90 € Bochum Hbf Hamburg-Harburg Deutsche Bahn 1
19:33 3:46 23:19 83,90 € Bochum Hbf Hamburg Hbf Deutsche Bahn 1
19:33 4:36 00:09 83,90 € Bochum Hbf Hamburg Airport Deutsche Bahn 2
20:00 4h 00:00 20 € Dortmund Hamburg BlaBlaCar 0
20:04 3:23 23:21 45,90 € Bochum Hbf Hamburg-Harburg Deutsche Bahn 1
20:04 3:36 23:40 45,90 € Bochum Hbf Hamburg Hbf Deutsche Bahn 1
20:10 3:51 00:01 51,90 € Bochum-Dahlhausen Hamburg-Harburg Deutsche Bahn 2
20:10 4:04 00:14 51,90 € Bochum-Dahlhausen Hamburg Hbf Deutsche Bahn 2
20:10 8:19 04:29 51,90 € Bochum-Dahlhausen Hamburg Airport Deutsche Bahn 3
20:34 3:18 23:52 44,90 € Bochum Hbf Hamburg-Harburg Deutsche Bahn 1
20:34 3:31 00:05 44,90 € Bochum Hbf Hamburg Hbf Deutsche Bahn 1
20:35 10:25 07:00 47,98 € Ehrenfeld St Georg FlixBus 1
20:50 4h 00:50 18 € Unna Hamburg BlaBlaCar 0
21:10 2:51 00:01 38,90 € Bochum Hbf Hamburg-Harburg Deutsche Bahn 0
21:10 3:04 00:14 38,90 € Bochum Hbf Hamburg Hbf Deutsche Bahn 0
21:10 7:19 04:29 38,90 € Bochum Hbf Hamburg Airport Deutsche Bahn 1
23:10 6:25 05:35 88,90 € Bochum-Dahlhausen Hamburg-Harburg Deutsche Bahn 3
23:10 6:39 05:49 88,90 € Bochum-Dahlhausen Hamburg Hbf Deutsche Bahn 3
23:10 7:19 06:29 88,90 € Bochum-Dahlhausen Hamburg Airport Deutsche Bahn 4
23:25 10:39 10:04 77,98 € Ehrenfeld St Georg FlixBus 1
23:50 4:10 04:00 26 € Wuppertal Hamburg BlaBlaCar 0