Bochum Mendig Fri, 24.05.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
05:30 50 min 06:20 5 € Düsseldorf Bonn BlaBlaCar 0
06:10 1:30 07:40 14,89 € Düsseldorf Hennef (Sieg) BlaBlaCar 0
07:30 1:10 08:40 8,69 € Wuppertal Neustadt (Wied) BlaBlaCar 0
08:00 1:40 09:40 9,99 € Düsseldorf Koblenz BlaBlaCar 0
11:00 1:40 12:40 13,59 € Duisburg Montabaur BlaBlaCar 0
11:00 1:20 12:20 9,99 € Düsseldorf Anhausen BlaBlaCar 0
12:00 1:30 13:30 10,99 € Duisburg Dierdorf BlaBlaCar 0
12:00 1h 13:00 4 € Leichlingen (Rheinland) Hennef (Sieg) BlaBlaCar 0
12:00 1:20 13:20 8,69 € Leverkusen Montabaur BlaBlaCar 0
13:00 1:10 14:10 9,99 € Langenfeld (Rheinland) Montabaur BlaBlaCar 0
13:20 2:20 15:40 13,59 € Oer-Erkenschwick Koblenz BlaBlaCar 0
13:30 2:10 15:40 17,29 € Essen Koblenz BlaBlaCar 0
14:00 1h 15:00 4 € Neuss Bonn BlaBlaCar 0
15:00 1:30 16:30 9,99 € Holzwickede Bonn BlaBlaCar 0
18:30 1:30 20:00 10,99 € Dortmund Bonn BlaBlaCar 0
20:00 5:15 01:15 20,97 € Ehrenfeld Ludwig-Erhard-Straße 1 FlixBus 1
20:39 4:36 01:15 24,97 € Ehrenfeld Ludwig-Erhard-Straße 1 FlixTrain 1
20:40 50 min 21:30 6,19 € Wuppertal Siegburg BlaBlaCar 0
22:20 1:30 23:50 10,99 € Bochum Bonn BlaBlaCar 0