Bochum Pforzheim Wed, 01.02.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
01:10 6:15 07:25 52,90 € Bochum-Dahlhausen Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 4
01:10 7:17 08:27 37,90 € Bochum-Dahlhausen Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 5
01:57 6:30 08:27 37,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 4
02:57 4:28 07:25 52,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 3
03:57 4:30 08:27 45,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 3
03:57 5:05 09:02 45,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 2
04:30 5h 09:30 27 € Dortmund Stuttgart BlaBlaCar 0
04:40 4:45 09:25 30,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 3
05:10 4:15 09:25 45,90 € Bochum-Dahlhausen Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 3
05:10 5:17 10:27 37,90 € Bochum-Dahlhausen Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 3
05:35 3:50 09:25 67,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 2
05:40 4:22 10:02 88,90 € Bochum-Dahlhausen Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 2
05:47 4:40 10:27 37,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 2
06:03 3:59 10:02 88,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 1
06:10 4:17 10:27 86,90 € Bochum-Dahlhausen Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 3
06:10 4:52 11:02 98,90 € Bochum-Dahlhausen Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 2
06:10 5:52 12:02 63,90 € Bochum-Dahlhausen Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 2
06:48 3:39 10:27 86,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 2
06:48 4:14 11:02 98,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 1
06:48 5:14 12:02 63,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 2
07:04 5:49 12:53 37,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 2
07:10 5:43 12:53 19,90 € Bochum-Dahlhausen Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 2
07:36 3:49 11:25 54,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 2
07:40 4:22 12:02 45,90 € Bochum-Dahlhausen Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 2
07:40 5:45 13:25 37,90 € Bochum-Dahlhausen Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 4
07:57 4:05 12:02 45,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 2
07:57 5:28 13:25 37,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 3
08:10 4:17 12:27 86,90 € Bochum-Dahlhausen Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 4
08:10 4:51 13:01 98,90 € Bochum-Dahlhausen Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 3
08:10 5:52 14:02 68,90 € Bochum-Dahlhausen Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 3
08:21 4:06 12:27 86,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 3
08:21 4:40 13:01 98,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 2
08:22 5:40 14:02 68,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 2
08:33 3:54 12:27 86,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 4
08:33 4:28 13:01 98,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 3
08:47 5:40 14:27 64,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 3
09:00 4:20 13:20 22 € Herdecke Ettlingen BlaBlaCar 0
09:10 4:44 13:54 86,90 € Bochum-Dahlhausen Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 2
09:10 5:44 14:54 37,90 € Bochum-Dahlhausen Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 2
09:24 4:30 13:54 86,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 2
09:24 5:30 14:54 37,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 2
09:40 4:22 14:02 88,90 € Bochum-Dahlhausen Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 3
09:47 5:38 15:25 68,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 5
09:57 4:05 14:02 88,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 2
10:10 4:17 14:27 76,90 € Bochum-Dahlhausen Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 4
10:10 4:52 15:02 88,90 € Bochum-Dahlhausen Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 3
10:21 4:06 14:27 76,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 3
10:21 4:41 15:02 88,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 2
10:30 3:57 14:27 76,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 4
10:30 4:32 15:02 88,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 3
11:00 5:10 16:10 31 € Velbert Ditzingen BlaBlaCar 0
11:10 4:15 15:25 76,90 € Bochum-Dahlhausen Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 2
11:10 5:16 16:26 37,90 € Bochum-Dahlhausen Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 4
11:21 5:05 16:26 37,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 3
11:33 3:52 15:25 76,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 2
11:47 5:38 17:25 68,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 5
12:10 4:16 16:26 62,90 € Bochum-Dahlhausen Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 3
12:10 4:52 17:02 62,90 € Bochum-Dahlhausen Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 2
12:47 3:39 16:26 62,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 2
12:47 4:15 17:02 62,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 1
13:10 4:15 17:25 52,90 € Bochum-Dahlhausen Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 2
13:10 5:17 18:27 45,90 € Bochum-Dahlhausen Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 4
13:20 5h 18:20 22 € Düsseldorf Stuttgart BlaBlaCar 0
13:25 5:02 18:27 45,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 4
13:33 3:52 17:25 52,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 2
13:40 4:33 18:13 52,90 € Bochum-Dahlhausen Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 5
13:40 4:40 18:20 52,90 € Bochum-Dahlhausen Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 4
13:40 4:47 18:27 52,90 € Bochum-Dahlhausen Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 3
13:40 4:52 18:32 88,90 € Bochum-Dahlhausen Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 2
13:47 5:38 19:25 51,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 5
14:04 4:09 18:13 52,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 4
14:04 4:16 18:20 52,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 3
14:04 4:23 18:27 52,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 2
14:04 4:28 18:32 79,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 1
14:10 4:17 18:27 52,90 € Bochum-Dahlhausen Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 4
14:10 4:52 19:02 62,90 € Bochum-Dahlhausen Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 3
14:10 6:17 20:27 57,90 € Bochum-Dahlhausen Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 3
14:21 4:06 18:27 52,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 3
14:21 4:41 19:02 62,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 2
14:34 3:53 18:27 86,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 4
14:34 4:28 19:02 98,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 3
14:34 5:53 20:27 57,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 3
15:00 4:40 19:40 20 € Hagen Heilbronn BlaBlaCar 0
15:10 4:15 19:25 52,90 € Bochum-Dahlhausen Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 2
15:10 5:21 20:31 63,90 € Bochum-Dahlhausen Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 3
15:24 5:07 20:31 59,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 3
15:30 4h 19:30 20 € Düsseldorf Wörth am Rhein BlaBlaCar 0
15:33 3:52 19:25 52,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 2
15:40 4:22 20:02 88,90 € Bochum-Dahlhausen Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 2
15:47 5:38 21:25 57,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 5
16:00 4:40 20:40 18 € Balve Pforzheim BlaBlaCar 0
16:04 3:58 20:02 88,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 1
16:10 4:52 21:02 52,90 € Bochum-Dahlhausen Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 3
16:21 4:41 21:02 52,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 2
16:25 4:37 21:02 108,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 3
17:00 5:20 22:20 22 € Gelsenkirchen Böblingen BlaBlaCar 0
17:10 4:15 21:25 52,90 € Bochum-Dahlhausen Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 3
17:10 5:32 22:42 37,90 € Bochum-Dahlhausen Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 3
17:24 4:01 21:25 44,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 2
17:30 3:55 21:25 38,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 3
17:30 5:12 22:42 37,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 3
17:40 4:14 21:54 68,90 € Bochum-Dahlhausen Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 3
17:40 5:02 22:42 78,90 € Bochum-Dahlhausen Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 2
18:00 5:30 23:30 23 € Düsseldorf Stuttgart BlaBlaCar 0
18:00 5h 23:00 25 € Düsseldorf Stuttgart BlaBlaCar 0
18:04 3:50 21:54 68,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 2
18:04 4:38 22:42 78,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 1
18:10 5h 23:10 45,90 € Bochum-Dahlhausen Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 5
18:10 5:03 23:13 45,90 € Bochum-Dahlhausen Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 4
18:10 5:32 23:42 45,90 € Bochum-Dahlhausen Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 3
18:10 7:08 01:18 45,90 € Bochum-Dahlhausen Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 3
18:21 4:49 23:10 45,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 4
18:21 4:52 23:13 45,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 3
18:21 5:21 23:42 45,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 2
19:10 5:06 00:16 45,90 € Bochum-Dahlhausen Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 3
19:33 4:43 00:16 45,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 3
20:10 5:08 01:18 45,90 € Bochum-Dahlhausen Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 2
20:47 4:31 01:18 45,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 1
22:10 7:10 05:20 38,90 € Bochum-Dahlhausen Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 4
22:10 7:28 05:38 38,90 € Bochum-Dahlhausen Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 3
22:24 6:56 05:20 51,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 3
22:24 7:14 05:38 51,90 € Bochum Hbf Pforzheim Hbf Deutsche Bahn 2