Bonn Haarlemmermeer Wed, 01.02.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
12:20 3h 15:20 24 € Köln Amsterdam BlaBlaCar 0
13:47 4:05 17:52 81,20 € Bonn-Beuel Hoofddorp Deutsche Bahn 4
13:47 4:17 18:04 81,20 € Bonn-Beuel Hoofddorp Deutsche Bahn 3
13:47 4:21 18:08 81,70 € Bonn-Beuel Nieuw Vennep Deutsche Bahn 3
13:47 3:54 17:41 78,20 € Bonn-Beuel Schiphol (Airport) Deutsche Bahn 3
13:47 4:54 18:41 57,30 € Bonn-Beuel Schiphol (Airport) Deutsche Bahn 2
14:04 3:48 17:52 82,80 € Bonn Hbf Hoofddorp Deutsche Bahn 3
14:04 4h 18:04 82,80 € Bonn Hbf Hoofddorp Deutsche Bahn 2
14:04 4:04 18:08 83,30 € Bonn Hbf Nieuw Vennep Deutsche Bahn 2
14:04 3:37 17:41 79,80 € Bonn Hbf Schiphol (Airport) Deutsche Bahn 2
14:47 5:21 20:08 58,10 € Bonn-Beuel Nieuw Vennep Deutsche Bahn 3
14:52 5h 19:52 52,90 € Bonn-Beuel Hoofddorp Deutsche Bahn 4
14:52 5:16 20:08 52,90 € Bonn-Beuel Nieuw Vennep Deutsche Bahn 4
14:52 4:49 19:41 52,90 € Bonn-Beuel Schiphol (Airport) Deutsche Bahn 3
15:04 4:48 19:52 63,40 € Bonn Hbf Hoofddorp Deutsche Bahn 4
15:04 5:04 20:08 63,90 € Bonn Hbf Nieuw Vennep Deutsche Bahn 3
15:04 4:37 19:41 63 € Bonn Hbf Schiphol (Airport) Deutsche Bahn 3
16:50 4:11 21:04 81,20 € Bonn-Beuel Hoofddorp Deutsche Bahn 2
16:50 4:15 21:08 81,70 € Bonn-Beuel Nieuw Vennep Deutsche Bahn 2
16:50 3:48 20:41 78,20 € Bonn-Beuel Schiphol (Airport) Deutsche Bahn 2
17:04 4h 21:04 82,80 € Bonn Hbf Hoofddorp Deutsche Bahn 2
17:04 4:04 21:08 83,30 € Bonn Hbf Nieuw Vennep Deutsche Bahn 2
17:04 3:37 20:41 79,80 € Bonn Hbf Schiphol (Airport) Deutsche Bahn 2
18:04 4:30 22:34 82,80 € Bonn Hbf Hoofddorp Deutsche Bahn 2
18:04 4:34 22:38 83,30 € Bonn Hbf Nieuw Vennep Deutsche Bahn 2
18:04 4:07 22:11 79,80 € Bonn Hbf Schiphol (Airport) Deutsche Bahn 2
18:17 4:17 22:34 81,20 € Bonn-Beuel Hoofddorp Deutsche Bahn 2
18:17 4:21 22:38 81,70 € Bonn-Beuel Nieuw Vennep Deutsche Bahn 2
18:17 3:54 22:11 78,20 € Bonn-Beuel Schiphol (Airport) Deutsche Bahn 2
19:47 4:17 00:04 81,20 € Bonn-Beuel Hoofddorp Deutsche Bahn 2
19:47 4:21 00:08 81,70 € Bonn-Beuel Nieuw Vennep Deutsche Bahn 2
19:47 3:54 23:41 78,20 € Bonn-Beuel Schiphol (Airport) Deutsche Bahn 2
20:04 4h 00:04 82,80 € Bonn Hbf Hoofddorp Deutsche Bahn 2
20:04 4:04 00:08 83,30 € Bonn Hbf Nieuw Vennep Deutsche Bahn 2
20:04 3:37 23:41 79,80 € Bonn Hbf Schiphol (Airport) Deutsche Bahn 2
20:47 10:20 07:07 70,70 € Bonn-Beuel Hoofddorp Deutsche Bahn 4
20:47 10:30 07:17 71,25 € Bonn-Beuel Nieuw Vennep Deutsche Bahn 4
20:47 10:10 06:57 70,30 € Bonn-Beuel Schiphol (Airport) Deutsche Bahn 3
21:04 10:03 07:07 71,50 € Bonn Hbf Hoofddorp Deutsche Bahn 3
21:04 10:13 07:17 72,05 € Bonn Hbf Nieuw Vennep Deutsche Bahn 3
21:04 9:53 06:57 71,10 € Bonn Hbf Schiphol (Airport) Deutsche Bahn 2
23:33 8:49 08:22 79,95 € Bonn Hbf Hoofddorp Deutsche Bahn 5
23:33 9:05 08:38 80,35 € Bonn Hbf Nieuw Vennep Deutsche Bahn 5
23:33 8:38 08:11 79,55 € Bonn Hbf Schiphol (Airport) Deutsche Bahn 4
23:47 8:35 08:22 64,25 € Bonn-Beuel Hoofddorp Deutsche Bahn 5
23:47 8:51 08:38 64,65 € Bonn-Beuel Nieuw Vennep Deutsche Bahn 5
23:47 8:24 08:11 63,85 € Bonn-Beuel Schiphol (Airport) Deutsche Bahn 4