Bonn Halle, Saale Mon, 06.12.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
03:32 6:37 10:09 34,90 € Bonn Hbf Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
03:34 6:05 09:39 23,90 € Bonn-Beuel Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
04:33 7:04 11:37 34,90 € Bonn Hbf Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
05:07 4:32 09:39 23,90 € Bonn Hbf Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
05:47 5:17 11:04 23,90 € Bonn-Beuel Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 3
05:56 5:43 11:39 23,90 € Bonn Hbf Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
06:04 5h 11:04 23,90 € Bonn Hbf Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 3
06:17 5:59 12:16 27,90 € Bonn Hbf Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 1
06:47 4:52 11:39 34,90 € Bonn-Beuel Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
07:04 4:35 11:39 34,90 € Bonn Hbf Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
07:14 5:50 13:04 17,90 € Bonn Hbf Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
07:35 12:30 20:05 22,98 € Gronau Mitte FlixBus 1
07:47 5:17 13:04 23,90 € Bonn-Beuel Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 3
08:04 5h 13:04 34,90 € Bonn Hbf Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 3
08:14 5:27 13:41 27,90 € Bonn Hbf Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 1
08:19 5:57 14:16 17,90 € Bonn Hbf Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 1
08:45 4:56 13:41 27,90 € Bonn Hbf Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 3
08:47 4:54 13:41 34,90 € Bonn-Beuel Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
09:14 5:50 15:04 27,90 € Bonn Hbf Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
09:23 5:15 14:38 17,90 € Bonn Hbf Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 3
09:47 5:17 15:04 34,90 € Bonn-Beuel Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 3
09:57 5:07 15:04 33,90 € Bonn Hbf Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 3
10:14 5:25 15:39 17,90 € Bonn Hbf Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 1
10:47 4:52 15:39 23,90 € Bonn-Beuel Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
11:07 4:32 15:39 23,90 € Bonn Hbf Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
11:14 5:50 17:04 27,90 € Bonn Hbf Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
11:23 5:38 17:01 17,90 € Bonn Hbf Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 3
11:47 5:17 17:04 23,90 € Bonn-Beuel Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 3
12:04 5h 17:04 23,90 € Bonn Hbf Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 3
12:14 5:25 17:39 17,90 € Bonn Hbf Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 1
12:47 4:52 17:39 23,90 € Bonn-Beuel Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
13:07 4:32 17:39 23,90 € Bonn Hbf Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
13:14 5:50 19:04 27,90 € Bonn Hbf Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
13:16 4:23 17:39 23,90 € Bonn-Beuel Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 3
13:47 5:17 19:04 23,90 € Bonn-Beuel Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 3
14:04 5h 19:04 23,90 € Bonn Hbf Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 3
14:14 5:25 19:39 17,90 € Bonn Hbf Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 1
14:47 4:52 19:39 23,90 € Bonn-Beuel Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
15:14 5:50 21:04 17,90 € Bonn Hbf Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
15:16 4:23 19:39 23,90 € Bonn-Beuel Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 3
15:17 4:22 19:39 23,90 € Bonn Hbf Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
15:23 5:15 20:38 17,90 € Bonn Hbf Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 3
15:47 5:17 21:04 23,90 € Bonn-Beuel Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 3
16:04 5h 21:04 23,90 € Bonn Hbf Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 3
16:14 5:27 21:41 17,90 € Bonn Hbf Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 1
16:47 4:54 21:41 23,90 € Bonn-Beuel Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
16:47 6:26 23:13 23,90 € Bonn-Beuel Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 3
16:50 13:05 05:55 21,98 € Gronau Mitte FlixBus 1
17:04 4:37 21:41 23,90 € Bonn Hbf Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
17:04 6:09 23:13 23,90 € Bonn Hbf Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 3
17:14 6:01 23:15 17,90 € Bonn Hbf Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
17:47 5:28 23:15 23,90 € Bonn-Beuel Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 3
17:47 6:26 00:13 23,90 € Bonn-Beuel Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 3
18:04 5:11 23:15 23,90 € Bonn Hbf Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 3
18:04 6:09 00:13 23,90 € Bonn Hbf Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 3
18:14 9:58 04:12 17,90 € Bonn Hbf Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 1
18:47 9:25 04:12 23,90 € Bonn-Beuel Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
19:07 9:05 04:12 23,90 € Bonn Hbf Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
19:20 10:50 06:10 23,98 € Gronau Mitte FlixBus 1
19:23 8:49 04:12 23,90 € Bonn Hbf Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 4
22:16 6:58 05:14 23,90 € Bonn-Beuel Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
22:33 6:41 05:14 23,90 € Bonn Hbf Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
23:27 7:11 06:38 23,90 € Bonn Hbf Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2