Bonn Landau in der Pfalz Sun, 21.04.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
05:30 3h 08:30 25,99 € Köln Philippsburg BlaBlaCar 0
09:00 3h 12:00 28,49 € Köln Karlsruhe BlaBlaCar 0
10:05 2:30 12:35 15,99 € Bendorf Karlsruhe BlaBlaCar 0
10:30 4h 14:30 27,29 € Düsseldorf Karlsruhe BlaBlaCar 0
10:30 3h 13:30 17,29 € Bonn Mannheim BlaBlaCar 0
11:00 2:30 13:30 20,99 € Königswinter Karlsruhe BlaBlaCar 0
11:10 2:30 13:40 15,99 € Bonn Mannheim BlaBlaCar 0
11:30 2:20 13:50 18,48 € Köln Mannheim BlaBlaCar 0
12:00 2:30 14:30 19,79 € Euskirchen Ludwigshafen am Rhein BlaBlaCar 0
12:00 2:50 14:50 19,79 € Bonn Karlsruhe BlaBlaCar 0
12:30 2:40 15:10 18,48 € Köln Heidelberg BlaBlaCar 0
12:50 2:50 15:40 23,59 € Köln Karlsruhe BlaBlaCar 0
12:50 3:10 16:00 25,99 € Siegburg Karlsruhe BlaBlaCar 0
13:00 3:20 16:20 27,29 € Solingen Karlsruhe BlaBlaCar 0
14:00 2:50 16:50 17,29 € Bonn Karlsruhe BlaBlaCar 0
14:40 2:20 17:00 24,79 € Köln Heidelberg BlaBlaCar 0
15:00 3:20 18:20 34,69 € Köln Karlsruhe BlaBlaCar 0
15:30 3:10 18:40 20,99 € Bonn Mannheim BlaBlaCar 0
16:00 3:30 19:30 19,79 € Bonn Baden-Baden BlaBlaCar 0
16:00 3:10 19:10 20,99 € Köln Landau in der Pfalz BlaBlaCar 0
16:40 2:40 19:20 18,48 € Köln Dossenheim BlaBlaCar 0
16:40 2h 18:40 15,99 € Hennef (Sieg) Mannheim BlaBlaCar 0
16:50 2:40 19:30 17,29 € Troisdorf Karlsruhe BlaBlaCar 0
17:00 2h 19:00 19,79 € Siegburg Mannheim BlaBlaCar 0
17:20 3:10 20:30 24,79 € Kerpen Karlsruhe BlaBlaCar 0
17:20 2:20 19:40 14,89 € Bonn Mannheim BlaBlaCar 0
17:30 3:10 20:40 18,48 € Köln Landau in der Pfalz BlaBlaCar 0
17:30 3:50 21:20 22,29 € Remscheid Karlsruhe BlaBlaCar 0
17:30 3:30 21:00 23,59 € Köln Karlsruhe BlaBlaCar 0
17:40 3:10 20:50 27,29 € Köln Karlsruhe BlaBlaCar 0
17:50 2:30 20:20 22,29 € Kerpen Ludwigshafen am Rhein BlaBlaCar 0
18:00 3h 21:00 18,48 € Köln Karlsruhe BlaBlaCar 0
18:00 3:10 21:10 24,79 € Köln Karlsruhe BlaBlaCar 0
18:00 2:40 20:40 18,48 € Köln Mannheim BlaBlaCar 0
18:10 3h 21:10 19,79 € Köln Karlsruhe BlaBlaCar 0
18:20 3h 21:20 22,29 € Bonn Kaiserslautern BlaBlaCar 0
18:20 2:40 21:00 14,89 € Erftstadt Mannheim BlaBlaCar 0
18:30 2:20 20:50 13,59 € Siegburg Heidelberg BlaBlaCar 0
18:30 2:40 21:10 20,99 € Bonn Karlsruhe BlaBlaCar 0
18:50 2:50 21:40 24,79 € Köln Mannheim BlaBlaCar 0
19:00 3:30 22:30 25,99 € Bonn Karlsruhe BlaBlaCar 0
19:00 3h 22:00 28,49 € Köln Ludwigshafen am Rhein BlaBlaCar 0
19:00 2:40 21:40 15,99 € Köln Ludwigshafen am Rhein BlaBlaCar 0
19:00 2:40 21:40 18,48 € Siegburg Karlsruhe BlaBlaCar 0
19:10 3:10 22:20 18,48 € Bad Neuenahr-Ahrweiler Mannheim BlaBlaCar 0
19:30 3h 22:30 24,79 € Köln Bruchsal BlaBlaCar 0
20:00 2:30 22:30 14,89 € Bendorf Karlsruhe BlaBlaCar 0
20:00 2:30 22:30 12,29 € Bonn Mannheim BlaBlaCar 0
20:30 3h 23:30 27,29 € Köln Karlsruhe BlaBlaCar 0