Bonn Luxembourg Sun, 29.01.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
01:11 7:35 08:46 41,10 € Bonn-Beuel Cents-Hamm Deutsche Bahn 3
01:11 7:51 09:02 41,10 € Bonn-Beuel Dommeldange Deutsche Bahn 3
01:11 7:12 08:23 41,10 € Bonn-Beuel Luxembourg Deutsche Bahn 2
01:11 7:41 08:52 41,10 € Bonn-Beuel Hollerich Deutsche Bahn 3
01:19 7:27 08:46 26 € Bonn Hbf Cents-Hamm Deutsche Bahn 4
01:19 7:43 09:02 26 € Bonn Hbf Dommeldange Deutsche Bahn 4
01:19 7:04 08:23 26 € Bonn Hbf Luxembourg Deutsche Bahn 3
01:19 7:33 08:52 26 € Bonn Hbf Hollerich Deutsche Bahn 4
02:47 6:59 09:46 21,90 € Bonn-Beuel Cents-Hamm Deutsche Bahn 4
02:47 7:15 10:02 21,90 € Bonn-Beuel Dommeldange Deutsche Bahn 4
02:47 6:36 09:23 21,90 € Bonn-Beuel Luxembourg Deutsche Bahn 3
02:47 7:05 09:52 21,90 € Bonn-Beuel Hollerich Deutsche Bahn 4
04:37 5:25 10:02 25,90 € Bonn Hbf Dommeldange Deutsche Bahn 6
04:37 4:46 09:23 25,90 € Bonn Hbf Luxembourg Deutsche Bahn 5
04:37 5:15 09:52 25,90 € Bonn Hbf Hollerich Deutsche Bahn 6
06:34 4:12 10:46 41,10 € Bonn-Beuel Cents-Hamm Deutsche Bahn 2
06:34 4:28 11:02 41,10 € Bonn-Beuel Dommeldange Deutsche Bahn 2
06:34 3:49 10:23 41,10 € Bonn-Beuel Luxembourg Deutsche Bahn 1
06:34 4:18 10:52 41,10 € Bonn-Beuel Hollerich Deutsche Bahn 2
07:03 4:43 11:46 26 € Bonn Hbf Cents-Hamm Deutsche Bahn 3
07:03 4:59 12:02 26 € Bonn Hbf Dommeldange Deutsche Bahn 3
07:03 4:19 11:22 26 € Bonn Hbf Luxembourg Deutsche Bahn 2
07:03 4:49 11:52 26 € Bonn Hbf Hollerich Deutsche Bahn 3
07:12 4:34 11:46 41,10 € Bonn-Beuel Cents-Hamm Deutsche Bahn 3
07:12 4:50 12:02 41,10 € Bonn-Beuel Dommeldange Deutsche Bahn 3
07:12 4:10 11:22 41,10 € Bonn-Beuel Luxembourg Deutsche Bahn 2
07:12 4:40 11:52 41,10 € Bonn-Beuel Hollerich Deutsche Bahn 3
07:19 4:27 11:46 26 € Bonn Hbf Cents-Hamm Deutsche Bahn 4
07:19 4:43 12:02 26 € Bonn Hbf Dommeldange Deutsche Bahn 4
07:19 4:03 11:22 26 € Bonn Hbf Luxembourg Deutsche Bahn 3
07:19 4:33 11:52 26 € Bonn Hbf Hollerich Deutsche Bahn 4
08:56 3:50 12:46 20,90 € Bonn-Beuel Cents-Hamm Deutsche Bahn 2
08:56 4:06 13:02 20,90 € Bonn-Beuel Dommeldange Deutsche Bahn 2
08:56 3:27 12:23 20,90 € Bonn-Beuel Luxembourg Deutsche Bahn 1
08:56 3:56 12:52 20,90 € Bonn-Beuel Hollerich Deutsche Bahn 2
09:03 4:43 13:46 26 € Bonn Hbf Cents-Hamm Deutsche Bahn 2
09:03 4:59 14:02 26 € Bonn Hbf Dommeldange Deutsche Bahn 2
09:03 4:20 13:23 26 € Bonn Hbf Luxembourg Deutsche Bahn 1
09:03 4:49 13:52 26 € Bonn Hbf Hollerich Deutsche Bahn 2
09:19 4:27 13:46 26 € Bonn Hbf Cents-Hamm Deutsche Bahn 3
09:19 4:43 14:02 26 € Bonn Hbf Dommeldange Deutsche Bahn 3
09:19 4:04 13:23 26 € Bonn Hbf Luxembourg Deutsche Bahn 2
09:19 4:33 13:52 26 € Bonn Hbf Hollerich Deutsche Bahn 3
09:34 4:12 13:46 21,90 € Bonn-Beuel Cents-Hamm Deutsche Bahn 2
09:34 4:28 14:02 21,90 € Bonn-Beuel Dommeldange Deutsche Bahn 2
09:34 3:49 13:23 21,90 € Bonn-Beuel Luxembourg Deutsche Bahn 1
09:34 4:18 13:52 21,90 € Bonn-Beuel Hollerich Deutsche Bahn 2
11:00 3:46 14:46 31,90 € Bonn-Beuel Cents-Hamm Deutsche Bahn 2
11:00 4:02 15:02 31,90 € Bonn-Beuel Dommeldange Deutsche Bahn 2
11:00 3:23 14:23 31,90 € Bonn-Beuel Luxembourg Deutsche Bahn 1
11:00 3:52 14:52 31,90 € Bonn-Beuel Hollerich Deutsche Bahn 2
11:03 4:43 15:46 26 € Bonn Hbf Cents-Hamm Deutsche Bahn 2
11:03 4:59 16:02 26 € Bonn Hbf Dommeldange Deutsche Bahn 2
11:03 4:20 15:23 26 € Bonn Hbf Luxembourg Deutsche Bahn 1
11:03 4:49 15:52 26 € Bonn Hbf Hollerich Deutsche Bahn 2
11:12 4:34 15:46 41,10 € Bonn-Beuel Cents-Hamm Deutsche Bahn 2
11:12 4:50 16:02 41,10 € Bonn-Beuel Dommeldange Deutsche Bahn 2
11:12 4:11 15:23 41,10 € Bonn-Beuel Luxembourg Deutsche Bahn 1
11:12 4:40 15:52 41,10 € Bonn-Beuel Hollerich Deutsche Bahn 2
11:19 4:27 15:46 26 € Bonn Hbf Cents-Hamm Deutsche Bahn 3
11:19 4:43 16:02 26 € Bonn Hbf Dommeldange Deutsche Bahn 3
11:19 4:04 15:23 26 € Bonn Hbf Luxembourg Deutsche Bahn 2
11:19 4:33 15:52 26 € Bonn Hbf Hollerich Deutsche Bahn 3
11:40 2:20 14:00 10 € Köln Trier BlaBlaCar 0
13:03 4:20 17:23 26 € Bonn Hbf Luxembourg Deutsche Bahn 1
13:03 4:49 17:52 26 € Bonn Hbf Hollerich Deutsche Bahn 2
13:11 3:35 16:46 33,90 € Bonn-Beuel Cents-Hamm Deutsche Bahn 2
13:11 3:51 17:02 33,90 € Bonn-Beuel Dommeldange Deutsche Bahn 2
13:11 3:12 16:23 33,90 € Bonn-Beuel Luxembourg Deutsche Bahn 1
13:11 3:41 16:52 33,90 € Bonn-Beuel Hollerich Deutsche Bahn 2
13:19 4:04 17:23 26 € Bonn Hbf Luxembourg Deutsche Bahn 2
13:19 4:33 17:52 26 € Bonn Hbf Hollerich Deutsche Bahn 3
13:33 3:50 17:23 33,90 € Bonn-Beuel Luxembourg Deutsche Bahn 1
13:33 4:19 17:52 33,90 € Bonn-Beuel Hollerich Deutsche Bahn 2
14:20 2:20 16:40 10 € Köln Echternach BlaBlaCar 0
14:37 3:06 17:43 27,90 € Bonn-Beuel Cents-Hamm Deutsche Bahn 0
14:37 3:25 18:02 27,90 € Bonn-Beuel Dommeldange Deutsche Bahn 1
14:37 3:11 17:48 27,90 € Bonn-Beuel Luxembourg Deutsche Bahn 0
14:37 3:45 18:22 27,90 € Bonn-Beuel Hollerich Deutsche Bahn 1
15:12 3:34 18:46 33,90 € Bonn-Beuel Cents-Hamm Deutsche Bahn 2
15:12 3:50 19:02 33,90 € Bonn-Beuel Dommeldange Deutsche Bahn 2
15:12 3:11 18:23 33,90 € Bonn-Beuel Luxembourg Deutsche Bahn 1
15:12 3:40 18:52 33,90 € Bonn-Beuel Hollerich Deutsche Bahn 2
15:30 2:20 17:50 8 € Köln Trier BlaBlaCar 0
16:14 3:32 19:46 33,90 € Bonn Hbf Cents-Hamm Deutsche Bahn 2
16:14 3:48 20:02 33,90 € Bonn Hbf Dommeldange Deutsche Bahn 2
16:14 3:09 19:23 33,90 € Bonn Hbf Luxembourg Deutsche Bahn 1
16:14 3:38 19:52 33,90 € Bonn Hbf Hollerich Deutsche Bahn 2
16:30 2:30 19:00 11 € Köln Mettendorf BlaBlaCar 0
17:00 3h 20:00 11 € Köln Luxemburg BlaBlaCar 0
17:03 4:43 21:46 26 € Bonn Hbf Cents-Hamm Deutsche Bahn 2
17:03 4:59 22:02 26 € Bonn Hbf Dommeldange Deutsche Bahn 2
17:03 4:26 21:29 26 € Bonn Hbf Luxembourg Deutsche Bahn 1
17:03 4:49 21:52 26 € Bonn Hbf Hollerich Deutsche Bahn 2
17:12 3:34 20:46 33,90 € Bonn-Beuel Cents-Hamm Deutsche Bahn 2
17:12 3:50 21:02 33,90 € Bonn-Beuel Dommeldange Deutsche Bahn 2
17:12 3:10 20:22 33,90 € Bonn-Beuel Luxembourg Deutsche Bahn 1
17:12 3:40 20:52 33,90 € Bonn-Beuel Hollerich Deutsche Bahn 2
17:20 2:40 20:00 13 € Euskirchen Roeser BlaBlaCar 0
18:00 2:30 20:30 12 € Hennef (Sieg) Trier BlaBlaCar 0
18:12 3:34 21:46 41,10 € Bonn-Beuel Cents-Hamm Deutsche Bahn 2
18:12 3:50 22:02 41,10 € Bonn-Beuel Dommeldange Deutsche Bahn 2
18:12 3:17 21:29 41,10 € Bonn-Beuel Luxembourg Deutsche Bahn 1
18:12 3:40 21:52 41,10 € Bonn-Beuel Hollerich Deutsche Bahn 2
18:20 2h 20:20 10 € Bonn Trier BlaBlaCar 0
19:03 4:43 23:46 26 € Bonn Hbf Cents-Hamm Deutsche Bahn 2
19:03 4:47 23:50 26 € Bonn Hbf Dommeldange Deutsche Bahn 2
19:03 4:26 23:29 26 € Bonn Hbf Luxembourg Deutsche Bahn 1
19:03 4:49 23:52 26 € Bonn Hbf Hollerich Deutsche Bahn 2
19:14 3:32 22:46 31,90 € Bonn-Beuel Cents-Hamm Deutsche Bahn 2
19:14 3:48 23:02 31,90 € Bonn-Beuel Dommeldange Deutsche Bahn 2
19:14 3:15 22:29 31,90 € Bonn-Beuel Luxembourg Deutsche Bahn 1
19:14 3:38 22:52 31,90 € Bonn-Beuel Hollerich Deutsche Bahn 2
19:30 2h 21:30 10 € Rheinbach Trier BlaBlaCar 0
20:12 3:34 23:46 41,10 € Bonn-Beuel Cents-Hamm Deutsche Bahn 2
20:12 3:38 23:50 41,10 € Bonn-Beuel Dommeldange Deutsche Bahn 2
20:12 3:17 23:29 41,10 € Bonn-Beuel Luxembourg Deutsche Bahn 1
20:12 3:40 23:52 41,10 € Bonn-Beuel Hollerich Deutsche Bahn 2
21:12 3:40 00:52 41,10 € Bonn-Beuel Luxembourg Deutsche Bahn 1
23:13 8:30 07:43 21,90 € Bonn-Beuel Cents-Hamm Deutsche Bahn 3
23:13 8:37 07:50 21,90 € Bonn-Beuel Dommeldange Deutsche Bahn 4
23:13 8:09 07:22 21,90 € Bonn-Beuel Luxembourg Deutsche Bahn 3
23:13 8:23 07:36 21,90 € Bonn-Beuel Hollerich Deutsche Bahn 4