Bonn Münster, Westf Fri, 03.12.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
06:45 2:12 08:55 43,90 € Bonn Hbf Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 0
07:00 1:40 08:40 10 € Köln Münster BlaBlaCar 0
07:23 2:06 09:29 43,90 € Bonn Hbf Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 0
07:45 2:09 09:55 43,90 € Bonn Hbf Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 0
07:47 2:38 10:26 44,90 € Bonn-Beuel Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 1
08:00 1:50 09:50 7 € Köln Münster BlaBlaCar 0
08:04 2:22 10:26 44,90 € Bonn Hbf Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 1
08:45 2:10 10:55 43,90 € Bonn Hbf Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 0
08:47 2:41 11:28 34,90 € Bonn-Beuel Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 1
09:04 2:24 11:28 38,90 € Bonn Hbf Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 1
09:16 2:29 11:45 50,10 € Bonn-Beuel Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 1
09:23 2:22 11:45 51 € Bonn Hbf Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 1
09:33 2:25 11:55 51 € Bonn Hbf Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 1
09:45 2:37 12:22 40,90 € Bonn Hbf Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 1
09:47 2:48 12:35 40,90 € Bonn-Beuel Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 2
10:45 2:09 12:55 43,90 € Bonn Hbf Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 0
11:16 2:29 13:45 44,90 € Bonn-Beuel Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 1
11:23 2:05 13:28 33,90 € Bonn Hbf Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 0
11:30 2:30 14:00 9 € Köln Osnabrück BlaBlaCar 0
11:45 2:10 13:55 47,90 € Bonn Hbf Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 0
11:47 2:35 14:22 30,30 € Bonn-Beuel Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 1
11:50 2:10 14:00 11 € Bonn Rheda-Wiedenbrück BlaBlaCar 0
12:00 1:50 13:50 6 € Lindlar Unna BlaBlaCar 0
12:04 2:43 14:47 44,90 € Bonn Hbf Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 2
12:30 1:30 14:00 7 € Köln Lippetal BlaBlaCar 0
12:45 2:10 14:55 39,90 € Bonn Hbf Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 0
12:47 2:41 15:28 32,90 € Bonn-Beuel Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 1
13:00 1:10 14:10 7 € Remscheid Beckum BlaBlaCar 0
13:00 2h 15:00 8 € Bonn Münster BlaBlaCar 0
13:03 2:25 15:28 34,90 € Bonn Hbf Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 1
13:16 2:29 15:45 50,10 € Bonn-Beuel Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 1
13:23 2:22 15:45 47,90 € Bonn Hbf Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 1
13:30 2:20 15:50 9 € Bergheim Münster BlaBlaCar 0
13:45 2:10 15:55 47,90 € Bonn Hbf Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 0
13:47 2:35 16:22 30,30 € Bonn-Beuel Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 1
14:00 1:50 15:50 9 € Köln Beckum BlaBlaCar 0
14:04 2:24 16:28 40,90 € Bonn Hbf Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 1
14:45 2:10 16:55 39,90 € Bonn Hbf Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 0
15:20 3h 18:20 15 € Köln Kamen BlaBlaCar 0
15:23 2:05 17:28 43,90 € Bonn Hbf Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 0
15:45 2:10 17:55 47,90 € Bonn Hbf Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 0
15:47 2:35 18:22 30,30 € Bonn-Beuel Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 1
15:50 1:40 17:30 9 € Köln Münster BlaBlaCar 0
16:04 2:31 18:35 30,30 € Bonn Hbf Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 1
16:45 2:10 18:55 39,90 € Bonn Hbf Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 0
16:47 2:41 19:28 32,90 € Bonn-Beuel Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 1
17:00 1:50 18:50 6 € Hilden Beckum BlaBlaCar 0
17:04 2:24 19:28 34,90 € Bonn Hbf Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 1
17:10 1:20 18:30 6 € Köln Hamm BlaBlaCar 0
17:30 1:40 19:10 10 € Köln Münster BlaBlaCar 0
17:45 2:10 19:55 39,90 € Bonn Hbf Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 0
17:47 2:42 20:29 40,90 € Bonn-Beuel Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 1
18:00 2:10 20:10 10 € Troisdorf Münster BlaBlaCar 0
18:00 1:50 19:50 8 € Köln Münster BlaBlaCar 0
18:00 1:20 19:20 6 € Köln Werl BlaBlaCar 0
18:04 2:25 20:29 40,90 € Bonn Hbf Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 1
18:45 2:10 20:55 39,90 € Bonn Hbf Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 0
18:47 3h 21:47 34,90 € Bonn-Beuel Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 2
19:00 1:10 20:10 6 € Köln Dortmund BlaBlaCar 0
19:04 2:43 21:47 34,90 € Bonn Hbf Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 2
19:16 2:38 21:54 40,90 € Bonn-Beuel Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 1
19:45 2:09 21:54 35,90 € Bonn Hbf Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 1
19:47 2:48 22:35 32,90 € Bonn-Beuel Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 2
19:50 1:20 21:10 5 € Köln Hamm BlaBlaCar 0
20:04 3:17 23:21 30,90 € Bonn Hbf Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 1
20:12 3:10 23:22 30,30 € Bonn Hbf Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 1
20:16 3:05 23:21 32,90 € Bonn-Beuel Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 1
20:55 3:22 00:17 35,90 € Bonn Hbf Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 2
20:55 3:22 00:17 40,90 € Bonn Hbf Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 2
21:16 3:01 00:17 32,90 € Bonn-Beuel Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 1
21:18 3:22 00:40 30,30 € Bonn Hbf Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 2
21:35 3:47 01:22 30,30 € Bonn Hbf Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 2
21:40 3:42 01:22 30,30 € Bonn Hbf Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 3
21:47 3:35 01:22 30,30 € Bonn-Beuel Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 2
21:55 3:36 01:31 38,90 € Bonn Hbf Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 3
22:10 3:21 01:31 40,90 € Bonn Hbf Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 3
22:16 3:15 01:31 30,90 € Bonn-Beuel Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 2
22:40 3:13 01:53 38,90 € Bonn Hbf Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 2
22:40 3:13 01:53 38,90 € Bonn Hbf Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 3
22:55 3:58 02:53 30,90 € Bonn Hbf Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 3
22:56 2:57 01:53 26,90 € Bonn-Beuel Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 1
23:16 3:37 02:53 24,90 € Bonn-Beuel Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 2
23:33 4:17 03:50 38,90 € Bonn Hbf Münster(Westf)Hbf Deutsche Bahn 2
23:50 1:50 01:40 7 € Köln Münster BlaBlaCar 0