Bremen Bielefeld Sun, 21.04.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
05:09 3:11 08:20 23 € Bremen Hbf Bielefeld Hbf Deutsche Bahn 1
05:40 2:54 08:34 45 € Bremen Hbf Bielefeld Hbf Deutsche Bahn 1
07:09 2:14 09:23 27 € Bremen Hbf Bielefeld Hbf Deutsche Bahn 1
07:44 2:50 10:34 45 € Bremen Hbf Bielefeld Hbf Deutsche Bahn 1
08:00 1:10 09:10 7,49 € Bremen Osnabrück BlaBlaCar 0
08:44 2:52 11:36 45 € Bremen Hbf Bielefeld Hbf Deutsche Bahn 1
10:00 1:20 11:20 7,49 € Bremen Osnabrück BlaBlaCar 0
10:00 1h 11:00 6,19 € Stuhr Wallenhorst BlaBlaCar 0
10:00 50 min 10:50 5 € Vechta Osnabrück BlaBlaCar 0
11:20 1:10 12:30 8,69 € Oldenburg Hasbergen BlaBlaCar 0
14:30 1:40 16:10 9,99 € Oldenburg Bielefeld BlaBlaCar 0
15:00 1:10 16:10 7,49 € Oldenburg Hasbergen BlaBlaCar 0
15:50 1h 16:50 8,69 € Oldenburg Osnabrück BlaBlaCar 0
16:20 1:10 17:30 7,49 € Bremen Osnabrück BlaBlaCar 0
17:00 1:40 18:40 13,59 € Oldenburg Bielefeld BlaBlaCar 0
18:30 2:30 21:00 9,99 € Mitte Quelle FlixBus 0
19:00 1h 20:00 6,19 € Oldenburg Osnabrück BlaBlaCar 0