Bremen Gelsenkirchen Sun, 29.01.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
00:13 8:07 08:20 38,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen-Buer Süd Deutsche Bahn 4
00:13 6:57 07:10 38,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen-Buer Nord Deutsche Bahn 3
00:13 7:57 08:10 42,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen-Buer Nord Deutsche Bahn 2
00:13 6:15 06:28 38,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen Hbf Deutsche Bahn 3
01:35 6:30 08:05 15,99 € Mitte Neustadt FlixBus 1
02:08 6:27 08:35 33,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen-Buer Süd Deutsche Bahn 4
02:08 6:02 08:10 44 € Bremen Hbf Gelsenkirchen-Buer Nord Deutsche Bahn 4
02:08 7:02 09:10 44 € Bremen Hbf Gelsenkirchen-Buer Nord Deutsche Bahn 3
02:08 5:23 07:31 19,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen Hbf Deutsche Bahn 4
02:08 6:17 08:25 33,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen Hbf Deutsche Bahn 3
02:08 6:20 08:28 33,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen Hbf Deutsche Bahn 2
06:30 5:16 11:46 18,98 € Mitte Neustadt FlixBus 1
06:47 2:48 09:35 30,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen-Buer Süd Deutsche Bahn 2
06:47 3:48 10:35 30,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen-Buer Süd Deutsche Bahn 1
06:47 3:02 09:49 27,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen-Buer Nord Deutsche Bahn 2
06:47 2:16 09:03 30,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen Hbf Deutsche Bahn 1
07:27 3:08 10:35 27,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen-Buer Süd Deutsche Bahn 2
07:27 3:22 10:49 24,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen-Buer Nord Deutsche Bahn 2
07:27 3:43 11:10 33,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen-Buer Nord Deutsche Bahn 1
07:27 2:02 09:29 21,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen Hbf Deutsche Bahn 0
08:44 3:51 12:35 32,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen-Buer Süd Deutsche Bahn 1
08:52 2:43 11:35 32,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen-Buer Süd Deutsche Bahn 2
08:52 2:57 11:49 27,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen-Buer Nord Deutsche Bahn 2
08:52 3:18 12:10 33,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen-Buer Nord Deutsche Bahn 1
08:52 1:55 10:47 25,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen Hbf Deutsche Bahn 0
09:44 2:51 12:35 38,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen-Buer Süd Deutsche Bahn 2
09:44 3:05 12:49 38,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen-Buer Nord Deutsche Bahn 2
09:44 3:26 13:10 42,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen-Buer Nord Deutsche Bahn 1
09:44 1:55 11:39 31,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen Hbf Deutsche Bahn 0
10:44 3:26 14:10 38,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen-Buer Nord Deutsche Bahn 1
10:44 2:24 13:08 34,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen Hbf Deutsche Bahn 1
10:50 3h 13:50 15 € Bremen Bochum BlaBlaCar 0
10:54 2:41 13:35 36,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen-Buer Süd Deutsche Bahn 1
10:54 2:55 13:49 26,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen-Buer Nord Deutsche Bahn 2
10:54 2:19 13:13 29,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen Hbf Deutsche Bahn 0
11:44 2:51 14:35 42,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen-Buer Süd Deutsche Bahn 2
11:44 3:05 14:49 40,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen-Buer Nord Deutsche Bahn 2
11:44 3:26 15:10 46,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen-Buer Nord Deutsche Bahn 1
11:44 1:55 13:39 35,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen Hbf Deutsche Bahn 0
12:20 5:27 17:47 21,98 € Mitte Neustadt FlixBus 1
12:30 3:10 15:40 13 € Bremen Gelsenkirchen BlaBlaCar 0
12:44 3:51 16:35 42,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen-Buer Süd Deutsche Bahn 1
12:52 2:43 15:35 47,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen-Buer Süd Deutsche Bahn 2
12:52 2:57 15:49 46,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen-Buer Nord Deutsche Bahn 2
12:52 2:11 15:03 47,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen Hbf Deutsche Bahn 1
13:30 3:40 17:10 18 € Bremen Düsseldorf BlaBlaCar 0
13:44 1:55 15:39 39,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen Hbf Deutsche Bahn 0
13:49 2:46 16:35 46,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen-Buer Süd Deutsche Bahn 2
13:49 3h 16:49 38,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen-Buer Nord Deutsche Bahn 2
13:49 3:21 17:10 47,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen-Buer Nord Deutsche Bahn 1
13:49 2:19 16:08 46,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen Hbf Deutsche Bahn 1
14:44 3:51 18:35 52,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen-Buer Süd Deutsche Bahn 1
14:52 2:43 17:35 42,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen-Buer Süd Deutsche Bahn 2
14:52 2:57 17:49 40,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen-Buer Nord Deutsche Bahn 2
14:52 3:18 18:10 46,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen-Buer Nord Deutsche Bahn 1
14:52 2:11 17:03 42,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen Hbf Deutsche Bahn 1
15:00 3:50 18:50 20 € Bremen Düsseldorf BlaBlaCar 0
15:00 3:40 18:40 18 € Bremen Düsseldorf BlaBlaCar 0
15:44 2:51 18:35 49,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen-Buer Süd Deutsche Bahn 2
15:44 3:05 18:49 44,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen-Buer Nord Deutsche Bahn 2
15:44 3:26 19:10 55,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen-Buer Nord Deutsche Bahn 1
15:44 1:57 17:41 41,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen Hbf Deutsche Bahn 0
16:00 3:50 19:50 20 € Bremen Düsseldorf BlaBlaCar 0
16:30 3:50 20:20 17 € Bremen Wuppertal BlaBlaCar 0
16:40 3:50 20:30 18 € Bremen Ennepetal BlaBlaCar 0
16:44 2:51 19:35 47,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen-Buer Süd Deutsche Bahn 2
16:44 3:51 20:35 47,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen-Buer Süd Deutsche Bahn 1
16:44 3:05 19:49 46,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen-Buer Nord Deutsche Bahn 2
16:44 2:24 19:08 47,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen Hbf Deutsche Bahn 1
17:00 3:30 20:30 20 € Stuhr Düsseldorf BlaBlaCar 0
17:20 2:50 20:10 15 € Bremen Schwerte BlaBlaCar 0
17:44 1:56 19:40 35,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen Hbf Deutsche Bahn 0
17:49 2:46 20:35 40,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen-Buer Süd Deutsche Bahn 2
17:49 3h 20:49 34,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen-Buer Nord Deutsche Bahn 2
17:49 3:21 21:10 42,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen-Buer Nord Deutsche Bahn 1
17:49 1:58 19:47 33,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen Hbf Deutsche Bahn 0
18:44 2:51 21:35 42,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen-Buer Süd Deutsche Bahn 2
18:44 3:05 21:49 40,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen-Buer Nord Deutsche Bahn 2
18:44 3:26 22:10 46,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen-Buer Nord Deutsche Bahn 1
18:44 2:19 21:03 42,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen Hbf Deutsche Bahn 1
19:00 3h 22:00 19 € Oldenburg Wuppertal BlaBlaCar 0
19:44 3:05 22:49 30,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen-Buer Nord Deutsche Bahn 2
19:44 3:26 23:10 38,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen-Buer Nord Deutsche Bahn 1
19:44 1:58 21:42 31,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen Hbf Deutsche Bahn 0
20:44 8:36 05:20 36,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen-Buer Süd Deutsche Bahn 2
20:44 2:34 23:18 27,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen Hbf Deutsche Bahn 1
21:44 7:05 04:49 30,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen-Buer Nord Deutsche Bahn 2
21:44 2:42 00:26 36,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen Hbf Deutsche Bahn 2
21:44 3:09 00:53 34,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen Hbf Deutsche Bahn 1
22:07 6:42 04:49 27,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen-Buer Nord Deutsche Bahn 3
23:44 5:51 05:35 29,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen-Buer Süd Deutsche Bahn 2
23:44 5:26 05:10 29,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen-Buer Nord Deutsche Bahn 1
23:44 3:09 02:53 27,90 € Bremen Hbf Gelsenkirchen Hbf Deutsche Bahn 1