Düsseldorf Amsterdam Sun, 29.01.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
04:40 2:50 07:30 29,99 € Innenstadt Sloterdyk FlixBus 0
05:00 3:20 08:20 18 € Düsseldorf Amsterdam BlaBlaCar 0
06:04 3:01 09:05 39,90 € Düsseldorf Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 2
06:04 3:09 09:13 39,90 € Düsseldorf Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 1
06:25 2:40 09:05 39,90 € Düsseldorf Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 1
06:25 2:48 09:13 39,90 € Düsseldorf Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 0
07:01 2:28 09:29 54,90 € Düsseldorf Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 1
07:08 2:21 09:29 49,90 € Düsseldorf Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 0
07:25 3:05 10:30 29,99 € Innenstadt Sloterdyk FlixBus 0
07:26 3:09 10:35 49,10 € Düsseldorf Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 1
07:33 3:02 10:35 49,10 € Düsseldorf Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 1
07:50 3:10 11:00 16 € Köln Amsterdam BlaBlaCar 0
08:45 3h 11:45 44,99 € Innenstadt Sloterdyk FlixBus 0
09:08 2:21 11:29 59,90 € Düsseldorf Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 0
09:09 2:20 11:29 63,90 € Düsseldorf Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 1
09:26 3:09 12:35 49,10 € Düsseldorf Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 1
09:30 3h 12:30 24,99 € Innenstadt Sloterdyk FlixBus 0
09:33 3:02 12:35 49,10 € Düsseldorf Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 1
10:30 2:20 12:50 17 € Duisburg Zeist BlaBlaCar 0
10:30 3:50 14:20 24,99 € Innenstadt Sloterdyk FlixBus 0
11:00 3h 14:00 24 € Köln Amsterdam BlaBlaCar 0
11:07 2:22 13:29 59,90 € Düsseldorf Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 0
11:09 2:20 13:29 63,90 € Düsseldorf Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 1
11:26 3:09 14:35 49,10 € Düsseldorf Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 1
11:30 2:10 13:40 13 € Kamp-Lintfort Woerden BlaBlaCar 0
11:30 2:30 14:00 12 € Gladbeck Zaandam BlaBlaCar 0
11:33 3:02 14:35 49,10 € Düsseldorf Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 1
11:50 3:45 15:35 32,98 € Innenstadt Amsterdam Zuidoost FlixBus 1
11:50 2:45 14:35 34,99 € Innenstadt Sloterdyk FlixBus 0
12:55 2:50 15:45 34,99 € Innenstadt Sloterdyk FlixBus 0
13:08 2:21 15:29 66,70 € Düsseldorf Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 0
13:09 2:20 15:29 66,70 € Düsseldorf Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 1
13:26 3:09 16:35 49,10 € Düsseldorf Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 1
13:33 3:02 16:35 49,10 € Düsseldorf Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 1
14:40 2:50 17:30 15 € Düsseldorf Amsterdam BlaBlaCar 0
15:00 3:30 18:30 29,99 € Innenstadt Sloterdyk FlixBus 0
15:09 2:20 17:29 63,90 € Düsseldorf Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 1
15:12 2:17 17:29 59,90 € Düsseldorf Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 0
15:26 3:09 18:35 49,10 € Düsseldorf Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 1
15:33 3:02 18:35 49,10 € Düsseldorf Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 1
16:00 2:50 18:50 21 € Düsseldorf Amstelveen BlaBlaCar 0
16:26 3:09 19:35 49,10 € Düsseldorf Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 1
16:33 3:02 19:35 49,10 € Düsseldorf Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 1
16:37 3:23 20:00 28,99 € Innenstadt Sloterdyk FlixTrain 1
16:55 3:05 20:00 24,99 € Innenstadt Sloterdyk FlixBus 0
18:09 2:19 20:28 66,70 € Düsseldorf Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 1
18:11 2:17 20:28 66,70 € Düsseldorf Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 0
18:20 2:50 21:10 21 € Köln Woerden BlaBlaCar 0
18:20 3:05 21:25 24,99 € Innenstadt Sloterdyk FlixBus 0
18:26 3:09 21:35 49,10 € Düsseldorf Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 1
18:33 3:02 21:35 49,10 € Düsseldorf Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 1
19:10 3:10 22:20 24 € Köln Amsterdam BlaBlaCar 0
19:20 4:30 23:50 31 € Essen Lisse BlaBlaCar 0
19:33 2:26 21:59 63,90 € Düsseldorf Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 1
19:38 2:21 21:59 59,90 € Düsseldorf Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 0
21:08 2:21 23:29 59,90 € Düsseldorf Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 0
21:09 2:20 23:29 63,90 € Düsseldorf Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 1
21:26 3:23 00:49 49,10 € Düsseldorf Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 2
21:30 2:50 00:20 21 € Düsseldorf Flughafen Amsterdam Schiphol BlaBlaCar 0
21:33 3:16 00:49 49,10 € Düsseldorf Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 2
21:40 3:10 00:50 19 € Köln Flughafen Amsterdam Schiphol BlaBlaCar 0
21:40 2:30 00:10 15 € Duisburg Amsterdam BlaBlaCar 0
22:10 2:50 01:00 16 € Köln Utrecht BlaBlaCar 0
22:26 8:23 06:49 54,90 € Düsseldorf Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 2
22:26 8:39 07:05 54,90 € Düsseldorf Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 1
22:33 8:16 06:49 54,90 € Düsseldorf Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 2
22:33 8:32 07:05 54,90 € Düsseldorf Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 1