Düsseldorf Maastricht Sun, 25.09.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
04:30 1:20 05:50 7 € Köln Lüttich BlaBlaCar 0
09:30 50 min 10:20 5 € Köln Aachen BlaBlaCar 0
09:40 1:10 10:50 5 € Düsseldorf Aachen BlaBlaCar 0
09:40 1h 10:40 5 € Neuss Geleen BlaBlaCar 0
12:00 1:50 13:50 9 € Köln Lüttich BlaBlaCar 0
12:40 1:20 14:00 6 € Wuppertal Waldfeucht BlaBlaCar 0
12:50 1h 13:50 5 € Düsseldorf Aachen BlaBlaCar 0
13:00 1:10 14:10 6 € Düsseldorf Aachen BlaBlaCar 0
14:00 1h 15:00 6 € Düsseldorf Aachen BlaBlaCar 0
14:20 1:10 15:30 5 € Köln Heinsberg BlaBlaCar 0
14:40 1:20 16:00 10 € Venlo Maastricht BlaBlaCar 0
15:00 1:20 16:20 7 € Köln Grâce-Hollogne BlaBlaCar 0
15:30 1h 16:30 5 € Köln Aachen BlaBlaCar 0
16:00 50 min 16:50 5 € Köln Aachen BlaBlaCar 0
16:10 1:30 17:40 7 € Köln Heusden-Zolder BlaBlaCar 0
16:20 1:10 17:30 6 € Krefeld Roermond BlaBlaCar 0
17:00 1:20 18:20 6 € Köln Lüttich BlaBlaCar 0
17:00 1:40 18:40 9 € Köln Lüttich BlaBlaCar 0
17:00 1h 18:00 5 € Düsseldorf Aachen BlaBlaCar 0
17:00 1:40 18:40 6 € Kerken Herstal BlaBlaCar 0
17:00 1:10 18:10 9 € Kerken Beek BlaBlaCar 0
17:10 1:10 18:20 5 € Düsseldorf Aachen BlaBlaCar 0
17:30 1:20 18:50 5 € Leverkusen Aachen BlaBlaCar 0
18:00 1:30 19:30 6 € Essen Aachen BlaBlaCar 0
18:00 1:30 19:30 5 € Wuppertal Aachen BlaBlaCar 0
18:10 1h 19:10 4 € Köln Aachen BlaBlaCar 0
18:20 1:50 20:10 10 € Wuppertal Lüttich BlaBlaCar 0
18:20 50 min 19:10 4 € Köln Jülich BlaBlaCar 0
19:00 1:10 20:10 5 € Düsseldorf Aachen BlaBlaCar 0
19:00 1h 20:00 5 € Köln Aachen BlaBlaCar 0
19:20 1h 20:20 5 € Köln Aachen BlaBlaCar 0
19:30 1h 20:30 5 € Köln Aachen BlaBlaCar 0
19:40 1:20 21:00 5 € Oberhausen Weert BlaBlaCar 0
20:00 40 min 20:40 4 € Köln Aachen BlaBlaCar 0
20:30 50 min 21:20 4 € Köln Aachen BlaBlaCar 0
20:40 1:10 21:50 6 € Köln Eupen BlaBlaCar 0
20:40 2h 22:40 10 € Duisburg Hasselt BlaBlaCar 0
21:00 1:30 22:30 11 € Köln Lüttich BlaBlaCar 0
21:10 50 min 22:00 4 € Köln Aachen BlaBlaCar 0
21:10 1h 22:10 5 € Burscheid Stolberg BlaBlaCar 0
21:20 50 min 22:10 4 € Köln Aachen BlaBlaCar 0
21:20 2h 23:20 9 € Duisburg Hasselt BlaBlaCar 0
21:50 1:10 23:00 5 € Köln Aachen BlaBlaCar 0
22:20 1h 23:20 5 € Köln Aachen BlaBlaCar 0