Düsseldorf Nijmegen Tue, 29.11.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
05:50 1:20 07:10 11 € Duisburg Elst BlaBlaCar 0
06:40 1:10 07:50 7 € Mönchengladbach Helmond BlaBlaCar 0
07:10 1:30 08:40 11 € Duisburg Oss BlaBlaCar 0
09:50 2h 11:50 16 € Düsseldorf Amersfoort BlaBlaCar 0
10:30 2h 12:30 12 € Köln Arnhem BlaBlaCar 0
12:00 1:30 13:30 12 € Bottrop Oss BlaBlaCar 0
14:40 50 min 15:30 4 € Krefeld Weeze BlaBlaCar 0
15:00 1:20 16:20 6 € Duisburg Arnhem BlaBlaCar 0
21:40 1:10 22:50 6 € Gelsenkirchen Didam BlaBlaCar 0
22:00 50 min 22:50 4 € Krefeld Weeze BlaBlaCar 0