Düsseldorf Potsdam Sat, 24.09.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
02:00 5:40 07:40 41 € Duisburg Mittenwalde BlaBlaCar 0
04:00 5:30 09:30 32 € Gelsenkirchen Mittenwalde BlaBlaCar 0
04:50 5:02 09:52 106,10 € Düsseldorf Hbf Potsdam Hbf Deutsche Bahn 2
04:58 4:54 09:52 106,10 € Düsseldorf Flughafen Potsdam Hbf Deutsche Bahn 2
05:22 6h 11:22 78,90 € Düsseldorf Hbf Potsdam Hbf Deutsche Bahn 2
05:28 5:54 11:22 78,90 € Düsseldorf Flughafen Potsdam Hbf Deutsche Bahn 2
05:40 6:40 12:20 29 € Köln Berlin BlaBlaCar 0
05:49 5:43 11:32 103,90 € Düsseldorf Hbf Potsdam Hbf Deutsche Bahn 2
05:56 5:36 11:32 103,90 € Düsseldorf Flughafen Potsdam Hbf Deutsche Bahn 2
06:00 6:40 12:40 48 € Venlo Berlin BlaBlaCar 0
06:51 5:01 11:52 106,10 € Düsseldorf Hbf Potsdam Hbf Deutsche Bahn 1
06:59 4:53 11:52 106,10 € Düsseldorf Flughafen Potsdam Hbf Deutsche Bahn 1
07:22 6h 13:22 78,90 € Düsseldorf Hbf Potsdam Hbf Deutsche Bahn 2
07:28 5:54 13:22 78,90 € Düsseldorf Flughafen Potsdam Hbf Deutsche Bahn 2
07:51 5:41 13:32 103,90 € Düsseldorf Hbf Potsdam Hbf Deutsche Bahn 2
07:51 5:45 13:36 103,90 € Düsseldorf Hbf Potsdam Hbf Deutsche Bahn 1
07:59 5:33 13:32 103,90 € Düsseldorf Flughafen Potsdam Hbf Deutsche Bahn 2
07:59 5:37 13:36 103,90 € Düsseldorf Flughafen Potsdam Hbf Deutsche Bahn 1
08:52 5h 13:52 106,10 € Düsseldorf Hbf Potsdam Hbf Deutsche Bahn 2
09:00 5:30 14:30 39 € Meerbusch Kloster Lehnin BlaBlaCar 0
09:00 4:52 13:52 106,10 € Düsseldorf Flughafen Potsdam Hbf Deutsche Bahn 2
09:20 6:20 15:40 29 € Düsseldorf Berlin BlaBlaCar 0
09:22 6h 15:22 78,90 € Düsseldorf Hbf Potsdam Hbf Deutsche Bahn 2
09:28 5:54 15:22 78,90 € Düsseldorf Flughafen Potsdam Hbf Deutsche Bahn 2
09:50 5:50 15:40 34 € Duisburg Mittenwalde BlaBlaCar 0
09:52 5:40 15:32 103,90 € Düsseldorf Hbf Potsdam Hbf Deutsche Bahn 2
09:52 5:44 15:36 103,90 € Düsseldorf Hbf Potsdam Hbf Deutsche Bahn 1
10:00 5:32 15:32 103,90 € Düsseldorf Flughafen Potsdam Hbf Deutsche Bahn 2
10:00 5:36 15:36 103,90 € Düsseldorf Flughafen Potsdam Hbf Deutsche Bahn 1
10:10 6:30 16:40 26 € Köln Berlin BlaBlaCar 0
10:30 6:30 17:00 26 € Köln Berlin BlaBlaCar 0
10:52 5h 15:52 103,90 € Düsseldorf Hbf Potsdam Hbf Deutsche Bahn 2
10:52 5:14 16:06 103,90 € Düsseldorf Hbf Potsdam Hbf Deutsche Bahn 1
10:59 4:53 15:52 103,90 € Düsseldorf Flughafen Potsdam Hbf Deutsche Bahn 2
10:59 5:07 16:06 103,90 € Düsseldorf Flughafen Potsdam Hbf Deutsche Bahn 1
11:22 6h 17:22 78,90 € Düsseldorf Hbf Potsdam Hbf Deutsche Bahn 2
11:28 5:54 17:22 78,90 € Düsseldorf Flughafen Potsdam Hbf Deutsche Bahn 2
11:42 5:50 17:32 98,90 € Düsseldorf Flughafen Potsdam Hbf Deutsche Bahn 3
11:42 5:54 17:36 98,90 € Düsseldorf Flughafen Potsdam Hbf Deutsche Bahn 2
11:53 5:39 17:32 98,90 € Düsseldorf Hbf Potsdam Hbf Deutsche Bahn 2
11:53 5:43 17:36 98,90 € Düsseldorf Hbf Potsdam Hbf Deutsche Bahn 1
12:00 12:20 00:20 69,98 € Innenstadt Cecilienhöhe FlixBus 1
12:52 5h 17:52 103,90 € Düsseldorf Hbf Potsdam Hbf Deutsche Bahn 1
12:53 4:59 17:52 103,90 € Düsseldorf Flughafen Potsdam Hbf Deutsche Bahn 2
13:51 5:31 19:22 96,90 € Düsseldorf Hbf Potsdam Hbf Deutsche Bahn 2
13:51 5:41 19:32 103,90 € Düsseldorf Hbf Potsdam Hbf Deutsche Bahn 1
13:59 5:23 19:22 96,90 € Düsseldorf Flughafen Potsdam Hbf Deutsche Bahn 2
13:59 5:33 19:32 103,90 € Düsseldorf Flughafen Potsdam Hbf Deutsche Bahn 1
14:51 5:01 19:52 106,10 € Düsseldorf Hbf Potsdam Hbf Deutsche Bahn 2
14:51 5:15 20:06 106,10 € Düsseldorf Hbf Potsdam Hbf Deutsche Bahn 1
14:59 4:53 19:52 106,10 € Düsseldorf Flughafen Potsdam Hbf Deutsche Bahn 2
14:59 5:07 20:06 106,10 € Düsseldorf Flughafen Potsdam Hbf Deutsche Bahn 1
15:02 5:40 20:42 78,90 € Düsseldorf Flughafen Potsdam Hbf Deutsche Bahn 1
15:09 5:33 20:42 69,90 € Düsseldorf Hbf Potsdam Hbf Deutsche Bahn 0
15:27 8:53 00:20 59,98 € Innenstadt Cecilienhöhe FlixTrain 1
15:51 5:31 21:22 78,90 € Düsseldorf Hbf Potsdam Hbf Deutsche Bahn 2
15:59 5:23 21:22 78,90 € Düsseldorf Flughafen Potsdam Hbf Deutsche Bahn 2
16:51 5:11 22:02 98,90 € Düsseldorf Hbf Potsdam Hbf Deutsche Bahn 1
16:59 5:03 22:02 98,90 € Düsseldorf Flughafen Potsdam Hbf Deutsche Bahn 1
17:02 6:20 23:22 68,90 € Düsseldorf Flughafen Potsdam Hbf Deutsche Bahn 2
17:09 6:13 23:22 68,90 € Düsseldorf Hbf Potsdam Hbf Deutsche Bahn 1
17:22 5:40 23:02 84,90 € Düsseldorf Hbf Potsdam Hbf Deutsche Bahn 3
17:28 5:34 23:02 84,90 € Düsseldorf Flughafen Potsdam Hbf Deutsche Bahn 3
18:51 5:11 00:02 84,90 € Düsseldorf Hbf Potsdam Hbf Deutsche Bahn 1
18:59 5:03 00:02 84,90 € Düsseldorf Flughafen Potsdam Hbf Deutsche Bahn 1
19:51 5:11 01:02 98,90 € Düsseldorf Hbf Potsdam Hbf Deutsche Bahn 1
19:59 5:03 01:02 98,90 € Düsseldorf Flughafen Potsdam Hbf Deutsche Bahn 1
23:38 5:26 05:04 89,90 € Düsseldorf Hbf Potsdam Hbf Deutsche Bahn 0
23:46 5:18 05:04 89,90 € Düsseldorf Flughafen Potsdam Hbf Deutsche Bahn 0