Dortmund Bielefeld Sat, 01.10.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
03:30 50 min 04:20 4 € Münster Osnabrück BlaBlaCar 0
04:40 40 min 05:20 4 € Münster Osnabrück BlaBlaCar 0
06:20 2h 08:20 15 € Duisburg Porta Westfalica BlaBlaCar 0
06:50 2:10 09:00 9 € Dortmund Bielefeld BlaBlaCar 0
07:00 1:40 08:40 8 € Dülmen Melle BlaBlaCar 0
08:00 1:30 09:30 9 € Dortmund Herford BlaBlaCar 0
09:00 1:20 10:20 5 € Hagen Bielefeld BlaBlaCar 0
09:00 1:50 10:50 9 € Duisburg Osnabrück BlaBlaCar 0
09:40 1h 10:40 5 € Unna Paderborn BlaBlaCar 0
10:00 1:30 11:30 7 € Dortmund Bielefeld BlaBlaCar 0
10:00 50 min 10:50 5 € Hamm Bielefeld BlaBlaCar 0
10:30 1:20 11:50 6 € Hamm Paderborn BlaBlaCar 0
11:00 2h 13:00 9 € Essen Porta Westfalica BlaBlaCar 0
11:50 50 min 12:40 5 € Münster Osnabrück BlaBlaCar 0
12:00 1:50 13:50 9 € Datteln Minden BlaBlaCar 0
12:00 1:10 13:10 5 € Hamm Bielefeld BlaBlaCar 0
12:10 1h 13:10 6 € Hagen Rheda-Wiedenbrück BlaBlaCar 0
12:20 1:30 13:50 8 € Hagen Bielefeld BlaBlaCar 0
12:30 1:20 13:50 9 € Wuppertal Rheda-Wiedenbrück BlaBlaCar 0
12:40 1:30 14:10 5 € Wuppertal Paderborn BlaBlaCar 0
12:40 1:30 14:10 9 € Duisburg Rheda-Wiedenbrück BlaBlaCar 0
13:00 50 min 13:50 4 € Münster Osnabrück BlaBlaCar 0
13:30 1:10 14:40 6 € Holzwickede Delbrück BlaBlaCar 0
15:10 2:20 17:30 10 € Dortmund Bielefeld BlaBlaCar 0
16:00 1:10 17:10 6 € Dortmund Herford BlaBlaCar 0
17:00 1h 18:00 5 € Dortmund Gütersloh BlaBlaCar 0
17:50 1:10 19:00 7 € Dortmund Bielefeld BlaBlaCar 0
18:30 2h 20:30 10 € Solingen Paderborn BlaBlaCar 0
19:10 1:20 20:30 4 € Dortmund Bielefeld BlaBlaCar 0
20:30 40 min 21:10 4 € Münster Osnabrück BlaBlaCar 0
21:20 1:30 22:50 9 € Schwerte Porta Westfalica BlaBlaCar 0
21:50 1:10 23:00 7 € Dortmund Bielefeld BlaBlaCar 0