Dortmund Frankfurt am Main Mon, 15.04.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
01:21 3:27 04:48 35 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 1
01:21 3:12 04:33 35 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 1
03:05 3:15 06:20 14,99 € Innenstadt Nord Gutleutviertel FlixBus 0
03:05 4h 07:05 14,99 € Innenstadt Nord Flughafen FlixBus 0
04:00 3:20 07:20 19,79 € Münster Frankfurt am Main BlaBlaCar 0
04:04 2:44 06:48 17 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 0
04:04 2:29 06:33 17 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 0
04:10 2:50 07:00 15,99 € Gladbeck Frankfurt am Main BlaBlaCar 0
04:34 2:49 07:23 45 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 1
04:34 3:40 08:14 27 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 0
04:34 2:35 07:09 45 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 1
04:34 3:25 07:59 27 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 0
05:03 3:32 08:35 12 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 0
05:03 4:15 09:18 12 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 1
05:23 2:25 07:48 27 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 0
05:23 2:10 07:33 27 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 0
05:36 2:38 08:14 35 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 1
05:36 4:32 10:08 27 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 1
05:36 2:14 07:50 35 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 0
05:47 2:19 08:06 39 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 0
05:56 2:45 08:41 39 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 0
05:56 2:31 08:27 39 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 0
06:22 2:26 08:48 59 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 0
06:22 2:11 08:33 59 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 0
06:36 2:55 09:31 55 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 1
06:36 3:37 10:13 27 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 0
06:36 2:14 08:50 39 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 0
06:36 3:22 09:58 27 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 0
06:49 2:52 09:41 55 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 0
06:49 2:38 09:27 55 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 0
07:03 3:32 10:35 12 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 0
07:03 4:15 11:18 12 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 1
07:22 2:26 09:48 55 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 0
07:22 2:11 09:33 55 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 0
07:37 2:36 10:13 35 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 1
07:37 2:13 09:50 35 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 0
07:51 2:15 10:06 35 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 0
07:53 2:38 10:31 45 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 1
07:53 2:24 10:17 45 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 1
08:12 2:36 10:48 45 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 1
08:12 2:21 10:33 45 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 1
08:36 2:47 11:23 35 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 1
08:36 3:36 12:12 39 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 0
08:36 2:14 10:50 35 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 0
08:36 3:22 11:58 39 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 0
09:13 2:35 11:48 55 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 1
09:13 2:20 11:33 55 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 1
09:37 2:35 12:12 55 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 2
09:37 2:13 11:50 55 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 1
09:50 3:55 13:45 14,99 € Innenstadt Nord Gutleutviertel FlixBus 0
10:13 2:35 12:48 35 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 1
10:13 2:20 12:33 35 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 1
10:36 2:47 13:23 39 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 1
10:36 3:37 14:13 39 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 0
10:36 2:14 12:50 39 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 0
10:36 3:22 13:58 39 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 0
11:00 4h 15:00 11,99 € Innenstadt Nord Gutleutviertel FlixBus 0
11:00 4:30 15:30 11,99 € Innenstadt Nord Flughafen FlixBus 0
11:02 3:33 14:35 12 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 0
11:02 4:16 15:18 12 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 1
11:16 2:32 13:48 55 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 1
11:16 2:17 13:33 55 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 1
11:36 2:37 14:13 59 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 1
11:36 4:32 16:08 27 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 1
11:36 2:14 13:50 59 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 0
12:10 3:20 15:30 11,99 € Innenstadt Nord Gutleutviertel FlixBus 0
12:10 3:50 16:00 11,99 € Innenstadt Nord Flughafen FlixBus 0
12:26 2:22 14:48 35 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 1
12:26 2:07 14:33 27 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 1
12:36 2:47 15:23 27 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 1
12:36 3:37 16:13 31 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 0
12:36 2:14 14:50 45 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 0
12:36 3:22 15:58 31 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 0
13:13 2:35 15:48 55 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 1
13:13 2:20 15:33 55 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 1
13:36 2:37 16:13 55 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 1
13:36 2:14 15:50 55 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 0
13:37 2:36 16:13 45 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 2
13:37 4:31 18:08 27 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 1
13:37 2:13 15:50 45 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 1
13:49 2:17 16:06 35 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 0
14:13 2:35 16:48 35 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 1
14:13 4h 18:13 27 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 1
14:13 2:20 16:33 35 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 1
14:13 3:45 17:58 27 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 1
14:36 2:47 17:23 55 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 1
14:36 2:14 16:50 55 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 0
14:51 2:49 17:40 39 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 2
14:51 2:26 17:17 39 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 1
15:03 3:32 18:35 12 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 0
15:03 4:15 19:18 12 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 1
15:13 2:35 17:48 27 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 1
15:13 2:20 17:33 27 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 1
15:36 2:37 18:13 55 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 1
15:36 2:14 17:50 55 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 0
15:37 2:36 18:13 55 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 2
15:37 4:31 20:08 27 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 1
15:37 2:13 17:50 55 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 1
15:50 2:41 18:31 59 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 1
15:50 2:16 18:06 39 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 0
16:13 2:35 18:48 55 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 1
16:13 2:20 18:33 55 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 1
16:36 3:37 20:13 19 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 0
16:36 2:47 19:23 45 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 1
16:36 2:14 18:50 45 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 0
16:36 3:22 19:58 19 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 0
17:02 3:33 20:35 12 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 0
17:02 4:16 21:18 12 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 1
17:16 2:32 19:48 35 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 1
17:16 2:17 19:33 35 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 1
17:36 2:37 20:13 35 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 1
17:36 2:14 19:50 35 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 0
17:37 2:36 20:13 35 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 2
17:37 4:31 22:08 23 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 1
17:37 2:13 19:50 35 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 1
17:50 2:41 20:31 27 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 1
17:50 2:16 20:06 27 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 0
18:13 4h 22:13 12 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 1
18:13 3:46 21:59 12 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 1
18:36 2:55 21:31 35 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 1
18:36 2:14 20:50 39 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 0
19:00 3:30 22:30 30,99 € Dorsten Obernburg am Main BlaBlaCar 0
19:13 2:35 21:48 27 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 1
19:13 2:20 21:33 27 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 1
19:15 3:20 22:35 11,99 € Innenstadt Nord Gutleutviertel FlixBus 0
19:15 3:45 23:00 11,99 € Innenstadt Nord Flughafen FlixBus 0
19:34 3:40 23:14 17 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 0
19:36 2:37 22:13 27 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 1
19:36 2:14 21:50 27 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 0
20:35 3:33 00:08 29 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 1
20:35 2:19 22:54 27 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 0
20:36 3:32 00:08 23 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 2
20:36 3:37 00:13 17 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 0
20:36 2:18 22:54 21 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 1
21:40 3:05 00:45 11,99 € Innenstadt Nord Gutleutviertel FlixBus 0
22:13 3:54 02:07 12 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 1
22:13 4:25 02:38 12 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 2
22:36 2:34 01:10 21 € Dortmund Hbf Frankfurt(Main)Hbf Deutsche Bahn 0
22:36 2:18 00:54 21 € Dortmund Hbf Frankfurt(M)Flughafen Deutsche Bahn 0