Dortmund Heilbronn Sat, 01.10.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
05:05 6:30 11:35 44,99 € Innenstadt Nord Bahnhofstraße FlixBus 0
06:00 5h 11:00 27 € Lüdenscheid Stuttgart BlaBlaCar 0
06:40 5:10 11:50 25 € Hagen Stuttgart BlaBlaCar 0
09:30 4:50 14:20 20 € Remscheid Stuttgart BlaBlaCar 0
10:15 8h 18:15 38,98 € Innenstadt Nord Bahnhofstraße FlixBus 1
11:00 5h 16:00 21 € Duisburg Stuttgart BlaBlaCar 0
11:40 5h 16:40 20 € Ratingen Stuttgart BlaBlaCar 0
14:55 6h 20:55 44,99 € Innenstadt Nord Bahnhofstraße FlixBus 0
15:00 4h 19:00 20 € Wuppertal Heilbronn BlaBlaCar 0
22:50 5:20 04:10 44,99 € Innenstadt Nord Bahnhofstraße FlixBus 0