Dortmund Landau in der Pfalz Wed, 08.12.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
05:28 4:15 09:43 98,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 3
05:28 4:17 09:45 98,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 3
05:28 4:20 09:48 98,90 € Dortmund Hbf Godramstein Deutsche Bahn 3
05:28 3:53 09:21 98,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
05:36 4:07 09:43 98,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 4
05:36 5:07 10:43 83,10 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 3
05:36 4:09 09:45 98,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 4
05:36 5:09 10:45 83,10 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 3
05:36 4:12 09:48 98,90 € Dortmund Hbf Godramstein Deutsche Bahn 4
05:36 5:12 10:48 83,10 € Dortmund Hbf Godramstein Deutsche Bahn 3
05:36 3:45 09:21 98,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 3
05:36 4:45 10:21 82,10 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
05:47 4:56 10:43 98,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 3
05:47 4:58 10:45 98,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 3
05:47 5:01 10:48 98,90 € Dortmund Hbf Godramstein Deutsche Bahn 3
05:47 4:10 09:57 98,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
06:36 4:21 10:57 98,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
06:36 5:21 11:57 82,10 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 4
07:36 4:07 11:43 92,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 3
07:36 5:07 12:43 78,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 4
07:36 4:09 11:45 92,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 3
07:36 5:09 12:45 78,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 4
07:36 4:12 11:48 92,90 € Dortmund Hbf Godramstein Deutsche Bahn 3
07:36 5:12 12:48 78,90 € Dortmund Hbf Godramstein Deutsche Bahn 4
07:36 3:45 11:21 92,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
07:36 4:45 12:21 78,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 3
07:46 4:11 11:57 92,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 3
08:27 5:30 13:57 78,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 3
08:36 4:07 12:43 92,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 3
08:36 4:09 12:45 92,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 3
08:36 4:12 12:48 92,90 € Dortmund Hbf Godramstein Deutsche Bahn 3
08:36 3:45 12:21 92,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
09:12 5:31 14:43 68,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 4
09:12 5:33 14:45 68,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 4
09:12 5:36 14:48 68,90 € Dortmund Hbf Godramstein Deutsche Bahn 4
09:12 5:09 14:21 68,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 3
09:36 4:07 13:43 80,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 4
09:36 4:09 13:45 80,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 4
09:36 4:12 13:48 80,90 € Dortmund Hbf Godramstein Deutsche Bahn 4
09:36 3:40 13:16 80,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 3
09:48 4:55 14:43 80,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 4
09:48 4:57 14:45 80,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 4
09:48 5h 14:48 80,90 € Dortmund Hbf Godramstein Deutsche Bahn 4
09:48 4:09 13:57 80,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 3
09:49 5:54 15:43 78,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 4
09:49 5:56 15:45 78,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 4
09:49 5:59 15:48 80,90 € Dortmund Hbf Godramstein Deutsche Bahn 4
09:49 5:32 15:21 78,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 3
10:35 4:22 14:57 68,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 3
10:35 5:22 15:57 46,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 3
11:34 4:57 16:31 46,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 4
11:34 4:58 16:32 46,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 4
11:34 5:02 16:36 46,90 € Dortmund Hbf Godramstein Deutsche Bahn 4
11:34 4:47 16:21 46,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 3
11:36 4:07 15:43 61,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 4
11:36 4:09 15:45 61,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 4
11:36 4:12 15:48 61,90 € Dortmund Hbf Godramstein Deutsche Bahn 4
11:36 3:45 15:21 61,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 3
12:36 3:55 16:31 68,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 3
12:36 3:56 16:32 68,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 3
12:36 4h 16:36 68,90 € Dortmund Hbf Godramstein Deutsche Bahn 3
12:36 3:45 16:21 68,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
12:36 5:21 17:57 57,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 4
13:11 5:20 18:31 53,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 4
13:11 5:21 18:32 53,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 4
13:11 5:25 18:36 53,90 € Dortmund Hbf Godramstein Deutsche Bahn 4
13:11 5:10 18:21 53,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 3
13:36 3:53 17:29 61,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 4
13:36 3:55 17:31 61,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 4
13:36 3:58 17:34 61,90 € Dortmund Hbf Godramstein Deutsche Bahn 4
13:36 3:45 17:21 61,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 3
13:36 5:45 19:21 46,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 4
13:48 4:09 17:57 68,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
14:27 4:04 18:31 68,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 3
14:27 4:16 18:43 68,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 3
14:27 4:05 18:32 68,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 3
14:27 4:18 18:45 68,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 3
14:27 4:09 18:36 68,90 € Dortmund Hbf Godramstein Deutsche Bahn 3
14:27 4:21 18:48 68,90 € Dortmund Hbf Godramstein Deutsche Bahn 3
14:27 3:54 18:21 68,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
14:27 4:10 18:37 68,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
14:35 3:56 18:31 68,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 4
14:35 3:57 18:32 68,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 4
14:35 4:01 18:36 68,90 € Dortmund Hbf Godramstein Deutsche Bahn 4
14:35 3:46 18:21 68,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 3
14:35 5:22 19:57 57,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 3
15:36 4:07 19:43 68,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 4
15:36 5:07 20:43 46,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 4
15:36 4:09 19:45 68,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 4
15:36 5:09 20:45 46,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 4
15:36 4:12 19:48 68,90 € Dortmund Hbf Godramstein Deutsche Bahn 4
15:36 5:12 20:48 46,90 € Dortmund Hbf Godramstein Deutsche Bahn 4
15:36 3:45 19:21 68,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 3
15:36 4:45 20:21 46,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 3
15:48 4:55 20:43 68,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 3
15:48 4:57 20:45 68,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 3
15:48 5h 20:48 68,90 € Dortmund Hbf Godramstein Deutsche Bahn 3
15:48 4:09 19:57 68,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
16:27 4:30 20:57 68,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
16:35 4:22 20:57 68,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 3
16:35 5:22 21:57 57,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 3
17:11 5:40 22:51 57,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 3
17:22 6:35 23:57 53,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 6
17:50 4:07 21:57 61,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
18:27 11:04 05:31 61,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 2
18:27 11:06 05:33 61,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 2
18:27 11:10 05:37 61,90 € Dortmund Hbf Godramstein Deutsche Bahn 2
18:27 4:24 22:51 61,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
18:35 10:56 05:31 46,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 3
18:35 10:58 05:33 46,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 3
18:35 11:02 05:37 46,90 € Dortmund Hbf Godramstein Deutsche Bahn 3
18:35 4:16 22:51 55,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 3
19:36 9:55 05:31 55,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 3
19:36 9:57 05:33 55,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 3
19:36 10:01 05:37 55,90 € Dortmund Hbf Godramstein Deutsche Bahn 3
19:36 4:21 23:57 55,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 3
22:35 7:35 06:10 46,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 3
22:35 7:37 06:12 46,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 3
22:35 7:40 06:15 46,90 € Dortmund Hbf Godramstein Deutsche Bahn 3
22:35 7:17 05:52 46,90 € Dortmund Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2