Dortmund Schmallenberg Sat, 18.05.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
00:00 1:40 01:40 9,99 € Essen Siegen BlaBlaCar 0
07:10 30 min 07:40 2 € Kamen Soest BlaBlaCar 0
08:00 1h 09:00 4 € Hagen Gummersbach BlaBlaCar 0
08:00 50 min 08:50 3 € Holzwickede Meinerzhagen BlaBlaCar 0
10:20 1:20 11:40 8,69 € Dortmund Siegen BlaBlaCar 0
13:30 30 min 14:00 2 € Lüdenscheid Gummersbach BlaBlaCar 0
14:00 1:50 15:50 8,69 € Essen Siegen BlaBlaCar 0
15:30 30 min 16:00 3 € Dortmund Soest BlaBlaCar 0