Dortmund Venlo Thu, 29.02.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
09:45 2:20 12:06 38,90 € Dortmund Hbf Blerick Deutsche Bahn 2
10:13 1:53 12:06 36,90 € Dortmund Hbf Blerick Deutsche Bahn 3
10:13 1:43 11:56 36,90 € Dortmund Hbf Venlo Deutsche Bahn 2
10:45 2:21 13:06 38,90 € Dortmund Hbf Blerick Deutsche Bahn 2
11:00 30 min 11:30 3 € Oberhausen Wesel BlaBlaCar 0
11:13 1:51 13:06 36,90 € Dortmund Hbf Blerick Deutsche Bahn 3
11:13 1:41 12:56 36,90 € Dortmund Hbf Venlo Deutsche Bahn 2
11:20 2h 13:20 9,99 € Hagen Nettetal BlaBlaCar 0
11:30 1:10 12:40 4 € Dortmund Düsseldorf BlaBlaCar 0
11:40 30 min 12:10 2 € Essen Krefeld BlaBlaCar 0
11:45 2:21 14:06 38,90 € Dortmund Hbf Blerick Deutsche Bahn 2
12:10 1:30 13:40 9,99 € Soest Düsseldorf BlaBlaCar 0
12:13 1:50 14:06 30,90 € Dortmund Hbf Blerick Deutsche Bahn 3
12:13 1:40 13:56 30,90 € Dortmund Hbf Venlo Deutsche Bahn 2
12:45 2:21 15:06 38,90 € Dortmund Hbf Blerick Deutsche Bahn 2
13:10 1h 14:10 5 € Dortmund Düsseldorf BlaBlaCar 0
13:13 1:51 15:06 32,90 € Dortmund Hbf Blerick Deutsche Bahn 3
13:13 1:41 14:56 32,90 € Dortmund Hbf Venlo Deutsche Bahn 2
13:45 2:21 16:06 38,90 € Dortmund Hbf Blerick Deutsche Bahn 2
13:50 1h 14:50 5 € Dortmund Düsseldorf BlaBlaCar 0
14:00 40 min 14:40 2 € Oberhausen Moers BlaBlaCar 0
14:00 1:10 15:10 5 € Dortmund Düsseldorf BlaBlaCar 0
14:10 40 min 14:50 3 € Duisburg Düsseldorf BlaBlaCar 0
14:13 1:53 16:06 32,90 € Dortmund Hbf Blerick Deutsche Bahn 3
14:13 1:43 15:56 32,90 € Dortmund Hbf Venlo Deutsche Bahn 2
14:30 2:10 16:40 8,99 € Innenstadt Nord Stationsplein 4 FlixBus 0
14:40 20 min 15:00 1 € Duisburg Krefeld BlaBlaCar 0
14:40 30 min 15:10 2 € Marl Dinslaken BlaBlaCar 0
14:45 2:21 17:06 38,90 € Dortmund Hbf Blerick Deutsche Bahn 2
15:00 20 min 15:20 3 € Essen Duisburg BlaBlaCar 0
15:00 1:50 16:50 8,69 € Dortmund Kaarst BlaBlaCar 0
15:13 1:53 17:06 36,90 € Dortmund Hbf Blerick Deutsche Bahn 3
15:13 1:43 16:56 36,90 € Dortmund Hbf Venlo Deutsche Bahn 2
15:40 50 min 16:30 4 € Duisburg Mönchengladbach BlaBlaCar 0
15:40 50 min 16:30 2 € Bochum Duisburg BlaBlaCar 0
15:45 2:21 18:06 38,90 € Dortmund Hbf Blerick Deutsche Bahn 2
16:13 1:53 18:06 30,90 € Dortmund Hbf Blerick Deutsche Bahn 3
16:13 1:43 17:56 30,90 € Dortmund Hbf Venlo Deutsche Bahn 2
16:30 1h 17:30 4 € Bochum Düsseldorf BlaBlaCar 0
16:30 50 min 17:20 2 € Bochum Tönisvorst BlaBlaCar 0
16:45 2:21 19:06 38,90 € Dortmund Hbf Blerick Deutsche Bahn 2
17:13 1:53 19:06 32,90 € Dortmund Hbf Blerick Deutsche Bahn 3
17:13 1:43 18:56 32,90 € Dortmund Hbf Venlo Deutsche Bahn 2
17:30 1:20 18:50 9 € Dortmund Düsseldorf BlaBlaCar 0
17:40 1:10 18:50 2 € Dortmund Viersen BlaBlaCar 0
17:40 50 min 18:30 3 € Recklinghausen Düsseldorf BlaBlaCar 0
17:45 2:21 20:06 38,90 € Dortmund Hbf Blerick Deutsche Bahn 2
18:10 30 min 18:40 3 € Oberhausen Wesel BlaBlaCar 0
18:13 1:53 20:06 30,90 € Dortmund Hbf Blerick Deutsche Bahn 3
18:13 1:43 19:56 30,90 € Dortmund Hbf Venlo Deutsche Bahn 2
18:40 1:40 20:20 11,59 € Dortmund Venray BlaBlaCar 0
18:45 2:21 21:06 38,90 € Dortmund Hbf Blerick Deutsche Bahn 2
19:13 1:53 21:06 30,90 € Dortmund Hbf Blerick Deutsche Bahn 3
19:13 1:43 20:56 30,90 € Dortmund Hbf Venlo Deutsche Bahn 2
19:20 50 min 20:10 3 € Dortmund Mülheim an der Ruhr BlaBlaCar 0
19:30 1:10 20:40 7,59 € Essen Venray BlaBlaCar 0
19:30 20 min 19:50 3 € Duisburg Kamp-Lintfort BlaBlaCar 0
19:45 2:21 22:06 38,90 € Dortmund Hbf Blerick Deutsche Bahn 2
19:50 2h 21:50 10,99 € Münster Kleve BlaBlaCar 0
20:00 20 min 20:20 1 € Essen Duisburg BlaBlaCar 0
20:13 1:53 22:06 30,90 € Dortmund Hbf Blerick Deutsche Bahn 3
20:13 1:43 21:56 30,90 € Dortmund Hbf Venlo Deutsche Bahn 2
20:45 2:21 23:06 38,90 € Dortmund Hbf Blerick Deutsche Bahn 2
21:13 1:53 23:06 30,90 € Dortmund Hbf Blerick Deutsche Bahn 3
21:13 1:43 22:56 30,90 € Dortmund Hbf Venlo Deutsche Bahn 2
21:50 20 min 22:10 1 € Essen Ratingen BlaBlaCar 0
22:00 50 min 22:50 2 € Bochum Duisburg BlaBlaCar 0
22:30 50 min 23:20 3 € Essen Wesel BlaBlaCar 0
22:30 1:10 23:40 4 € Dortmund Neukirchen-Vluyn BlaBlaCar 0
23:10 1h 00:10 3 € Dortmund Düsseldorf BlaBlaCar 0
23:20 1:10 00:30 5 € Castrop-Rauxel Geldern BlaBlaCar 0
23:30 1:30 01:00 10 € Dortmund Kleve BlaBlaCar 0
23:40 1:20 01:00 6,19 € Gelsenkirchen Geilenkirchen BlaBlaCar 0