Dresden Cheb Thu, 06.10.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
07:15 o.R.* NEG* * Dresden Cheb Drive2day 0
09:50 5:35 15:25 36,98 € Südvorstadt West Cheb FlixBus 1
10:50 2h 12:50 10 € Dresden Hof BlaBlaCar 0
15:00 2h 17:00 12 € Dresden Hof BlaBlaCar 0
17:00 2:20 19:20 11 € Dresden Plauen BlaBlaCar 0
19:20 2h 21:20 11 € Dresden Münchberg BlaBlaCar 0