Dresden Görlitz Thu, 02.02.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
00:10 1:20 01:30 10 € Dresden Görlitz BlaBlaCar 0
04:20 1:35 05:55 11,99 € Südvorstadt West Bahnhofstraße FlixBus 0
05:00 50 min 05:50 4 € Dresden Bautzen BlaBlaCar 0
09:15 1:35 10:50 21,99 € Südvorstadt West Bahnhofstraße FlixBus 0
10:50 1:10 12:00 5 € Dresden Quitzdorf am See BlaBlaCar 0
12:00 50 min 12:50 5 € Dresden Bautzen BlaBlaCar 0
15:10 1h 16:10 5 € Dresden Bautzen BlaBlaCar 0
17:00 1:30 18:30 7 € Dresden Bad Muskau BlaBlaCar 0
17:40 1:20 19:00 6 € Dresden Jędrzychowice BlaBlaCar 0
18:00 1:20 19:20 6 € Dresden Görlitz BlaBlaCar 0
18:50 1:20 20:10 6 € Dresden Görlitz BlaBlaCar 0
18:50 1:20 20:10 10 € Dresden Görlitz BlaBlaCar 0
18:50 1:40 20:30 13,99 € Südvorstadt West Bahnhofstraße FlixBus 0
19:10 2h 21:10 13 € Großschirma Kraśnik Dolny BlaBlaCar 0
19:45 1:40 21:25 9,99 € Südvorstadt West Bahnhofstraße FlixBus 0
20:10 1h 21:10 6 € Dresden Löbau BlaBlaCar 0
20:30 1:30 22:00 7 € Dresden Zittau BlaBlaCar 0
21:30 1:30 23:00 7 € Dresden Herrnhut BlaBlaCar 0
21:30 1:20 22:50 6 € Dresden Görlitz BlaBlaCar 0
21:30 1:20 22:50 7 € Dresden Löbau BlaBlaCar 0
21:30 1:20 22:50 5 € Dresden Löbau BlaBlaCar 0
21:40 1:10 22:50 5 € Dresden Kodersdorf BlaBlaCar 0
22:50 1:20 00:10 7 € Dresden Görlitz BlaBlaCar 0
23:50 1:20 01:10 5 € Dresden Görlitz BlaBlaCar 0